Як прикро почути від дівчини «Я сьогодні не хочу сексу», коли ти всю дорогу додому малював в уяві найнепристойніші картини нестримного сексу буквально з порога і до півночі. Якщо дівчина не хоче сексу, при правильному зверненні її можна вмовити ще раз обміркувати таку привабливу пропозицію. Насправді «умовляти дівчину» зовсім не потрібно, достатньо правильно діяти, і тоді вона не зможе втриматися, щоб не розставити перед вами ніжки.

Розглянемо всі її «не хочу сексу» та способи нейтралізувати небажання опинитися на вершині блаженства.
Не хочу сексу, тому що втомилася

«Не хочу сексу, тому що втомилася»

Якщо ви почули подібні слова, значить, уже вчинили неправильно. Втому дівчини краще передбачити заздалегідь. Та й пропозицію «а чи не зайнятися нам сексом?» озвучувати не треба. Краще приступати одразу до дій, тільки замість прелюдії зробити коханій масаж стоп або помасажувати спинку, шию. До речі, жінки часто пов'язують свої еротичні фантазії з масажистами. Потрібно непогано відчувати свою подругу, щоби збудити її тіло, здавалося б простими рухами, але існують ще й інші хитрощі. Наприклад, масажуючи спинку дружині поступово робити рухи руками м'якшими, цілувати її плічка, притискатися до її тіла. Дівчина неодмінно збудиться, а втому зніме рукою чи іншими частинами тіла.

«Немає настрою займатися сексом»

Не варто переконувати кохану, що секс таблетка не лише від головного болю, а й від усіх інших недуг. Намагайтесь поговорити з дівчиною, дізнатися про те, як пройшов день і що важливо намагайтеся виглядати при цьому дуже зацікавленим і уважним. Принагідно вислуховуючи про те, що Іван Михалич дуже злий бухгалтер, а великі цицьки секретарки зіпсували їй всю кар'єру, відкривайте пляшечку вина, розливайте по келихах і обіймайте кохану за плечі. Тільки не затягуйте душевну розмову. Витримайте паузу після розмови, перейдіть на іншу тему або подивіться короткий фільм, а потім можете приступати до ненав'язливих пестощів і коротких поцілунків, все нижче і нижче.

«Дівчина не хоче анального сексу»

І знову діяти треба дуже обережно, підбирати потрібні слова та дотики. Жодних нав'язливих розмов про те, що ви із задоволенням засадили б їй у міцний задок. Чим більш завзято ви виявляєте бажання, тим більше сумнівів виникне в голові коханої.

Якщо ви інколи дивитеся з дівчиною еротику, то вибирайте саме ту, де матиме місце анальний секс. І вже поступово починайте пестити дівчину під час сексу біля анусу. Такі ласки мають бути дуже обережними та поступовими. У позиції позаду дівчини, вам не важко масажувати одночасно і клітор партнерки та анус. Здається, що такі тривимірні ласки зведуть її з розуму і точно підштовхнуть зробити кілька експериментів.

«Дівчина не хоче орального сексу»

Якщо дівчина навідріз відмовляється робити мінет після першого сексу, це ще не привід думати про неї погано, швидше за це привід для неї поміркувати на тему: «А тому я дала?» А от якщо місяці йдуть, а дівчина все ніяк не наважується познайомитися з вашим членом ближче, тут має бути дві підозри. Перше – дівчина закомплексована, а друга підозра – ndash; дівчина ніколи цього не робила. Гидливість ми також віднесемо до першого.

Ну що ж, давайте знайомити лялечку з вашим гарячим другом - членом поступово. Але спочатку прийміть душ і трохи приберіть рослинність. Нехай дівчина спершу просто попестить член рукою і навіть звикне дивитися на нього без збентеження. Покажіть коханій, які ласки рукою на члені вам приємні, в той же час не переставайте пестити дівчину в її інтимних місцях. Потім просто поцілуйте її бутончик і запитайте, чи не хоче вона зробити те саме з головкою вашого члена. Якщо вам вдасться розкріпачити дівчину в оральному сексі, то у вас можуть скластися дуже довірчі стосунки, а це є основою гарного сексу.

Бажання займатися сексом у дівчини може виникати зовсім раптово чи стабільно щодня. Інша річ, що викликає це бажання? Якщо підсадити кохану на дорогі подарунки, не сумнівайтеся, вона почне продавати вам секс задорого. А якщо підсадити дружину на божественні відчуття і навіть самому часом дражнитися, то бажання зайнятися коханням у неї виникатиме набагато частіше, а секс буде не роботою, а відпочинком. Любіть свою дівчинку якісно та шукайте різні підходи.