еротична білизна не завжди допомагає

Якщо ви ніколи не відмовляли в сексі, і для вас ніколи сексу не було замало, то можливо у вашої дружини (чоловіка) зовсім протилежна думка з цього приводу. Така сексуальна нерівновага, коли комусь із пари не вистачає сексу, а для когось перебір зустрічається досить часто і має безліч негативних наслідків, що впливають на спільне життя, аж до сумних розлучень.

Стати на місце чоловіка, якому не вистачає сексуальних втіх досить легко, і повірте це не просто забаганка. Скажімо так, уявіть, що одна з якихось людських потреб протягом тривалого часу задовольняється не до кінця. Наприклад, ви постійно недоїдаєте, або відчуваєте нестачу кохання, відпочинку. Все це неодмінно призведе вас до наростаючого роздратування. А тепер уявіть, що причиною постійних причіпок вашої другої половинки є звичайна сексуальна незадоволеність.

Важко зацікавити пасивного в сексі чоловіка еротичною білизною і навіть особливими видами сексу. Якби все було так легко! Але ми знайшли кілька хороших методів, які використовуються рідко, але дають результат хоча б на короткий проміжок часу.

Отже, ми розпитали дівчат, які після еротичної білизни та всілякої спокуси не досягли жодних результатів. Але замість сліз, істерик та звинувачень вирішили не здаватися і зайти, як то кажуть з тилу.

Секс та здоров'я

«Ближче до 30-ти років мій сексуальний запал тільки наростав. Мастурбація не приносила сексуального насичення, а чоловік не піддавався жодним умовлянням. Якось я знайшла статтю про користь сексу, в якій докладно описувалися всі переваги цього пікантного заняття. Слід згадати, що чоловік був старший за мене на 6 років і все частіше тривожно замислювався про здоров'я. Альтернатива займатися сексом замість бігу навколо стадіону йому сподобалася, і ми одразу ж приступили до вправ. Тепер тренування проходять не рідше 2-х разів на тиждень і дуже інтенсивно. Тетяна, 31 рік

Ось так поки що один займається спортом, другий розчулюється тому, як просто вирішуються серйозні проблеми у відносинах. Справді, заняття сексом спалюють багато калорій, тренують серцево-судинну систему, знімають стрес і дарують відмінний настрій. Більшість довгожителів займалися сексом не рідше 2-х разів на тиждень.

Багато жіночих захворювань безпосередньо залежить від постійного статевого життя. Відсутність регулярного сексу може призвести навіть до гормонального збою, що спричинить безліч проблем – від зайвих зморшок до збільшення ваги.

«Після того як чоловік перестав курити і вживати алкоголь, перший місяць я навіть почала засмучуватися – постійна роздратованість чоловіка та його запальність лише віддаляли нас. Але відколи чоловік став старанно займатися своїм здоров'ям, його сексуальні апетити дуже зросли. Тепер після ранкової пробіжки у нас за графіком ранковий секс і набагато активніший, ніж раніше. Олена, 27 років

Алкоголь і нікотин є причиною багатьох захворювань, пов'язаних з потенцією та сексуальною активністю. Чи варто говорити, що чоловіче здоров'я та потенція мають досить щільний зв'язок. Тому варто подбати про здоров'я другої половинки не тільки на благо йому, а й на радість собі. Долучивши чоловіка до здорового способу життя, можна цілком розраховувати на збільшення сексуальних апетитів.

Час для сексу

«Мені завжди хотілося більше сексу, ніж дружині. Весь час здавалося, що проблема нерозв'язна, і я всерйоз почав замислюватися про коханку. Під час кризи дружина потрапила під скорочення. Оскільки моїх доходів цілком вистачало на забезпечення сім'ї, ми вирішили, що найближчі пів року вона займатиметься лише собою, дитиною та ремонтом. Через місяць із нервової бізнес леді дружина перетворилася на теплу хранительку вогнища. Чи варто говорити, що сексу не лише побільшало, а й настала довгоочікувана різноманітність Віталій, 38 років»

На хвилі трудоголізму та кар'єризму складно щось змінити. Як то кажуть випасти зі струменя зайнятим та цілеспрямованим людям складно навіть під час відпустки. Навіть секс у них відбувається за графіком і за тією ж схемою. Зайнятися коханням часом немає сил, ентузіазму, ні особливого бажання. Можна поїхати у відпустку, але й тут немає надії думати, що друга половинка зможе відключитися від роботи та отримати задоволення від відпочинку. Скажімо так, краще не запускати процес кар'єризму та трудоголізму із самого початку.

Розмаїття в сексі

секс іграшки допоможуть урізноманітнити секс

«Ажурна білизна та сексуальні панчохи – все це діє не на кожного чоловіка з приголомшливим ефектом. Більше того, мій перший і другий чоловік норовили якнайшвидше зняти з мене все, аж до безневинної підв'язки. Сексуальна білизна виявляється ще не все, що може повернути коханому бажання насолоджуватися тобою. Після першої секс-іграшки я зрозуміла, чого так не вистачає нашим чоловікам. Тепер я дозволяю своєму чоловікові робити багато і не тільки за допомогою рук Аліна, 35 років»

Фантазії про секс утрьох відвідують не лише жінок, а й чоловіків. Ні, звичайно, опинитися в суспільстві двох красивих дівчат не проти жоден холостяк, але досвідчений сім'янин знає, що за допомогою секс іграшок можна втілити улюблену жіночу фантазію про секс із двома чоловіками. І це заводить подружжя не менше.

Секс іграшки спростовують усі думки про те, що шлюб не може існувати без зрад. За допомогою іграшок із секс шопу можна не остигати один до одного дуже довгий час.

Немає нічого тривожнішого, ніж холодність одного з подружжя. І якщо самозадоволення не рятує, то можна випробувати всі методи залучення сексу в будинок – від білизни та секс іграшок, до маніпуляцій ревнощами та спокусою. Чи варто терміново рятувати шлюб чи просто перечекати сексуальне затишшя вирішувати окремо кожному і найкращий вихід завжди є, варто лише обернутися.