Рішення завести стосунки на стороні частіше всього приходить до нас не через безпринципність, а радше як єдиний вихід із ситуації, що склалася. В свою чергу, бажання завести коханця чи коханку, як правило, призводить або до руйнування сім'ї, або як не дивно, навпаки, до укріплення шлюбу.

Чим ближче ми стаємо до чоловіка, тим швидше віддаляємося від того, що можна назвати пристрастю. Грати в «шлюб» доволі ризиковане капіталовкладення почуттів, емоцій, грошей і сил. І дуже важко почувати себе в цій битві постійно програвшим. Сьогодні ми будемо говорити про секс на стороні для тих, хто віддав у шлюбі занадто багато, і практично не отримав нічого взамін.

Відчуття тяжкості і розчарованості трохи позаду, але бракуючі ніші уваги, кохання і турботи так ніким і нічим не заповнені. Чоловік (дружина) в цей час прекрасно почуває себе і не обтяжує поцікавитись тим, що вас тривожить і чи достатньо ви щасливі в спільному шлюбі. І раптом ви приймаєте рішення, що якщо в ці двері не достукатися, варто придивитися до оточуючих представників протилежної статі, де дверцята виявляються привідчиненими.

Кандидати в коханки(коханці):

Колишні хлопці

Дівчині, жінці завести коханця куди простіше, ніж чоловіку. І вам пощастить, якщо коханець далі втіх у ліжку, флірту й уваги йти не буде. І якщо кандидат в коханці - колишній хлопець, з якими ви розійшлися вже не люблячи один одного, він цілком може бути готовим до таких стосунків без зобов'язань, але з приємними бонусами в сексі.

Колишні дівчата

Не варто продовжувати стосунки з колишніми дівчатами в такому руслі. Після того як вона володіла вами цілком і повністю, пропозиція «суботнього траху» їй навряд чи видасться принадним. Але якщо ваші стосунки були та є легковажними, цілком можливо, що за чоловічу увагу вона не проти віддячити своєю жіночою.

Одружені чоловіки

Окільцьований чоловік – прекрасний вибір на роль коханця. А ще краще за все, чоловік, який перебуває в шлюбі уже чимало років. В ідеалі у нього вже є дитина, і ви не перша і не остання коханка на його рахунку. Цей кадр вже заздалегідь підготовлений грати за правилами таємних побачень і в жодному разі не буде їх порушувати, переходячи межі любовного таїнства. Ви з ним в одному човні, а значить плисти в одному напрямку буде дуже легко, а головне приємно.

Заміжні жінки

Не всі заміжні жінки – дружини, дуже правильно підмітив хтось з філософів. Насправді, якщо заміжня тяжіє до вашої персони, і ви впевнені, що вона не готує «запасний аеродром», щоб вдало втікти від чоловіка, значить, цілком готова на легковажні стсоунки і роль загадкової коханки. Якщо правила «таємного кохання» вами обумовлені, залишається лише насолоджуватись спільним проведенням часу.

Коханці, коханки – мінуси і плюси

Шило на мило

Дужу важливо, що ви шукаєте на стороні і чи готовий новий залицяльник дати вам заповітну увагу, гроші, секс, ласку чи турботу. Більшість вважає, що нереалізовані потреби одного не повинні розвалювати всю сім'ю. Але навряд чи чоловік або дружина, зіткнувшись з байдужістю партнера до особистих проблем одного з подружжя, будуть з вами солідарні.

Як правило, доводиться натякати, потім просити, купляти, потім терпіти, потім благати, потім вимагати, потім опускати руки, і врешті-решт прийти до усвідомлення того, що можна сходити наліво і цілком безпроблемно реалізувати всі свої бажання. Не будемо судити, хто винен. Коханка чи коханець – це тільки один з варіантів, який для когось виявився прийнятним.

Психологічна готовність

Дуже важливий аспект, який ви повинні з'ясувати для себе перед тим, як заводити коханку. Велика кількість чоловіків і жінок зраджують тільки один раз. І вся справа не у випадку, а в занадто совісних«тарганах».Навіть якщо ви тричі розумієте, що ваш чоловік байдужа тварина і вартий сотні брудних зрад, ваша совість може вважати інакше. Зрадивши один раз, можна відчути себе справжнім злочинцем і довгий час мучатися від докорів совісті. В такому випадку чоловіку принесе ще більше неприємностей для вашого психологічного стану.

Кодекс коханця (коханки)

Проте, якщо інших виходів не залишилось чітко ставте межі, сміливо встановлюйте правила в позашлюбних іграх.

Домовтеся з коханцем про спосіб зв'язку. Краще за все, якщо у кожного буде нова, раніше не відома електронна адреса для листування. Телефоном краще користуватися час від часу, одразу ж стираючи набраний номер.

З приводу записати в телефонній книжці коханця Сашу під псевдонімом «сусідка Галя», я б дуже добре подумала. Якщо ваш чоловік надумається перевірити, чи так симпатичні ви сусідці Галі, що вона щоденно своїм дзвінком викликає на вашому обличчі посмішку і подзвонить їй, боюсь, що чоловічий баритон і захоплене: «Привіт, солоденька!» примусять його засумніватися в достовірності попередніх «свідчень».

Також для сексу і романтичних побачень обирайте тільки нейтральну територію. Скажімо так, якщо «місцем злочину» стане квартира коханця або ваша, не кожного разу вам вдасться сховати всі «докази». Часом коханці згорають не тільки на забутих презервативах, але й на плямах на простирадлі, волоссі в ванній та іншій, здавалося б, дурниці.

Літаючи у хмарах від щастя бути коханим, бажаним і потрібним, хоча б і не чоловіком (дружиною) не забувайте про те, що падати буде дуже боляче. Тому обираючи між роллю коханки або нещасної дружини, постарайтесь знайти ще хоча б один вихід і метод все виправити.

 

 

стаття є авторською, будь-яке передрукування тільки з обов'язковим активним посиланням на
наш сайт www.intim-fantasia.com.ua