Ми глибоко помиляємося, вважаючи, що попередні ласки партнера – стартова точка прелюдії. Багато хто знає, що шалене задоволення від сексу можна отримати навіть без попередніх ласк, нагнувши кохану після приходу додому прямо з порога. Так, коли ж починається прелюдія, адже без неї секс був би схожим на прості механічні рухи на благо інстинктам. Насправді ж, прелюдія виникає з моменту бажання. Ви можете знаходитися за сотні километрів і бажати того, з ким пов'язані не найбільш пристойні думки. Подзвонити коханій і відчути її бажання і готовність зайнятися сексом, повернутися з відрядження, ось вже тиждень мріючи про бурхливу ніч. І ось, жодних попередніх ласк не потрібно, бажання виникло набагато раніше і секс чудовий.

Для жінки, так само як і для чоловіка, прелюдія починається задовго до того, як вони опиняться в одному ліжку. Саме в цьому і полягає мистецтво спокушання, коли можна викликати бажання у людини, зовсім не доторкаючись до неї. Без жодного натяку на секс вас можуть забажати в одну мить. Тому не варто дошкуляти партнеру проханнями про секс, згадаємо Булгакова «самі запропонують і самі все дадуть». Хоча на маленькі хитрощі піти все ж доведеться.

Ми всі мимоволі актори

надайте дружині можливсіть побажати сексу з абсолютно «незнайомою людиною», і це… будете ви. Примусити думати другого, що після десяти років шлюбу він тебе зовсім не знає - доволі легко. Просто оберіть собі сьогодні роль веселого (жартуйте і веселіться протягом дня), а завтра сексуального мачо (будьте самовпевнені, плесніть дружину по сідницям і скажіть, що божеволієте від її локонів), і виконуйте роль до кінця, незважаючи на подив коханої і друзів. Цікава особистість – багатогранна особистість. Вам самому буде цікаво спробувати себе в різних іпостасях. Ви відкриєте себе цілком з іншої сторони. Але головне, що ваша друга половинка неодмінно помітить зміни, здивується, насторожиться, але вже точно її інтерес до вас, як до особистості зросте мінімум в два рази. І не дивуйтеся, якщо вона почне спокушати вас знову, адже перед нею новий чоловік.

Та де там

Іноді потрібно відмовити іншому в тому, що приймається як належне, щоб викликати у нього азарт. А тому іноді навіть після 10-ти років подружнього життя можна сказати, що сьогодні ви не налаштовані на секс. Друга половинка може і не здивуватися, але тільки якщо таке небажання виникне двічі або тричі, вас уже почнуть спокушати. Так, так! Звичайно ж, для пристойності можна ще трохи повідмовлятися, мовляв може не сьогодні, або ви дуже сонна. У результаті якість сексу цього разу повина бути кращою, не тільки за рахунок перерви, але і за рахунок пристрасті й азарту.

Не чесні ігри

Цей хід давно відомий жінкам. Щоб вас забажали, потрібно викликати ревнощі. А методів викликати ревнощі і показати конкурентоспроможність маса.

По-перше, потрібно трохи обновитися: одяг, макіяж, зачіска, захоплення, враження, настрій. А по-друге, подумки сходити наліво: постріляти комусь очима, зробити комплімент, пофліртувати або пококетувати. При цьому бажано, щоб друга половинка могла спостерігати за тим, як ви трохи віддаляєтесь. Важливо знайти грань, коли така ваша поведінка лише злегка лоскоче нерви, і в жодному разі не ображає кохану людину.В іншому разі замість бурхливого сексу, вдома вас буде очікувати бурхливий скандал.

Пам'ятайте, що прелюдія починається з бажання, а значить, перед тим, як залізти в ліжко, зробіть коханій комплімент, обійміть і приголубте її, це безсумнівно відобразиться на якості вашого сексу.

 

стаття є авторською, будь-яке передрукування тільки з обов'язковим активним посиланням на
наш сайт www.intim-fantasia.com.ua