камасутра    Мало хто знає про те, що Камасутра це не просто збірник сексуальних поз. Насправді, в трактаті про коханні, йдеться не стільки про сексуальні позиції, скільки про мистецтво зваблення, культуру сексу і навичках коханців.

Черпати навички спілкування з протилежною статтю запросто можна з давньоіндійського тексту і в сучасному світі. Що ж, давайте дізнаємось, що говорить Камасутра про мистецтво взаємовідносин і кохання, приводячи рядки на делікатні і хвилюючі теми.

Камасутра про збільшення пеніса

Древні писання говорять про те, що для жінок, яких не задовольняв розмір члена, партнеру слід було використовувати різні насадки на пеніс. Ці насадки виготовлялись з міді, золота, слонової кістки, різноманітних порід дерева. З перерахованих матеріалів робили і ділдо, які використовували при спарюванні з жінкою. Про те, як збільшували пеніс, проколюючи його, витягуючи і натираючи зупинятися не будемо, так як в сучасному світі є більш гуманні методи збільшити свій «лінгам».

Камасутра про те, як повернути колишнього

Подібні поради зараз ніхто не говорить вголос. Тому судіть самі, на чому грунтувалися сценаристи серіалу Санта Барбара. Так ось, щоб повернути колишнього коханця, якого жінка раніше вигнала, Камасутра пропонує зробити так, щоб слуги повідомили колишнього коханця, що вона вигнала його через шкоду його матері, яка не бажала їй добра. А якщо чоловік пішов сам і через деякий час вирішив повернутися, його варто приймати тільки за умови дорогих подарунків.

Камасутра про те, як позбавитися від коханця

Позбавлятися від коханця древнє писання рекомендує тільки тоді, коли він став жебраком і навіть зробити вигляд, що вона ніколи не була з ним знайома.

А для того, щоб він пішов, коханці слід лежати нерухомо під час спарювання, насміхатися над почуттями чоловіка, перебивати його розповіді, не цілуватися з ним в губи, коли він втомився виражати бажання зайнятися коханням, показувати неповагу до нього у всіх ситуаціях, принижувати його и осуджувати, а також перебріхувати його слова і не сміятися над його жартами. Що ж, після таких дій хто завгодно втіче, незважаючи на красу жінки і її сексуальні форми.

Камасутра про те, як отримати гроші від коханця

А тут взагалі складається враження, що всі дружини поголовно вивчили Камасутру буквально за день до весілля. Так ось, щоб отримати від чоловіка гроші слід «вихваляти його розум», просити гроші для покупки різних предметів і їжі, але не купляти їх або перебільшувати ціну, прикинутися що її пограбували, робити так, щоб інші розповідали коханцю про те, як бідує його коханка, говорити, що повинна допомогти нещасній подрузі, прикинутися хворою і просити гроші на ліки, розповідати коханцю про те, як багато отримують інші коханки.

Камасутра про ідеальну дружину

Щоб завоювати прихильність чоловіка, з яким живе коханка, вона повинна хвалити його в ліжку, показуючи щире захоплення, цілувати його уві сні, ненавидіти його ворогів, виконувати всі його сексуальні примхи,постійно вчитися приносити чоловіку ще більше задоволення, не гніватися на нього довго, носити його подарунки, хотіти від нього дитину, висловлювати надію, що вона помре раніше за нього, і навіть говорити «будь здоровий», коли він чхає.

Ось про таку дівчину і мріяти не доводиться, але хіба що хтось дійсно зустрічав таку віддану коханку. Навіть якщо вона з чоловіком через гроші, погодьтесь, такого ставлення важко досягнути навіть у меркантильної особи. Камасутра говорить про те, що коханка повинна отримувати як тілесну насолоду, так і засоби для існування від коханця, але зобов'язана відчувати любов до нього. А все тому, що, якщо вона зустрічається з ним лише заради грошей, її дії будуть штучними і награними, що відштовхує чоловіків. Чоловік в свою чергу не стане довіряти жінці, яка його не кохає.

Камасутра про те, як знайомитися дівчатам з чоловіками

Щоб зустріти заможного коханця, дама повинна заводити вигідні знайомства з цирульниками, продавцями квітів, з судовими чиновниками і ще довгим списком чоловіків різних професій, які повинні допомагати їй в будь-яких ситуаціях. Як правило, такий список чоловіків повинен бути на всі випадки життя.

Камасутра про те, чому дівчата вступають в інтимний зв'язок

Скажемо, що з тих часів в цьому плані абсолютно нічого не змінилось. на думку древніх писань Ватсьяяна дівчата можуть переспати з чоловіком по причині кохання, страху, грошей, поганого настрою, через жалість, заради популярності, цікавості, заради успіху, щоб забути колишнього коханця і по причині хорошого сексу. А щоб прив'язати бажаного чоловіка, дама не повинна одразу ж виражати своє бажання спарювання, а перш за все дізнатись, чи коханець щедрий і чи відчуває до неї сексуальний потяг.

Камасутра про доступність коханок

Напевно, не дивно, що чоловіки ділились досвідом завоювання коханок ще з давніх часів. На фоні Камасутри пікап тепер видається доволі таки скупою пародією зваблення дівчат. Отже, Ватсьяяна пише, що дівчина може віддатися, якщо вона відверто демонструє свою любов до нього, якщо вона розмовляє з ним тремтячим голосом, якщо вона завмирає від його дотиків, якщо жінка одобрює залицяння чоловіка, якщо її обличчя розквітає від радості і якщо на другому побаченні вона одягається ще краще, ніж на першому. І не варто добиватися сексу від тієї жінки, яка затягує залицяння або з тією, яка грубить при знайомстві.

Складно знайти тему про стосунки статей чи секс, яка не описана в Камасутрі. Ось найбільш скромний перелік трактатів: про обійми, про поцілунки, про різновиди жінок, як почати і закінчити любовну близькість, про те, як пробудити у дівчини довіру, про те, як отримати вигоду від спарювання, про форми шлюбу, про поведінку дружини і чоловіка, про те, як дізнатись про почуття жінки, про любов до чужих жінок, про колишніх коханців і навіть про особисту чарівність. Кажуть, що на всі життєві питання вже давно знайдені відповіді і що стосується сексу і стосунків, то Камасутра, як найперший підручник із сексології тому підтвердження.