Клітор – це жіночий статевий орган, що складається з еректильної тканини і є редукованим аналогом чоловічого статевого члена. Цей орган набухає при збудженні та пов'язаний виключно з отриманням задоволення.

Стимуляція клітора – це важливий елемент любовної гри, коли 90% жінок досягають стан оргазму. Не менш важливою є така стимуляція і безпосередньо під час близькості, але, погодьтеся, цій галузі не завжди приділяється належна увага.

Кліторальний стимулятор – це виріб, призначений для стимуляції кліторальної зони. Незалежно від складності виробу, його форми та розміру, всі кліторальні стимулятори виконують роль своєрідних тренажерів, маніпуляції з якими дозволяють вивчити власні сексуальні реакції, реалізувати найнеймовірніші сексуальні фантазії, використовувати їх у сексуальних іграх із партнером. Виріб оснащений вібратором, керування яким здійснюється за допомогою спеціального виносного пульта керування. Виріб може мати спеціальні пристосування для закріплення його в області клітора (це можуть бути або резиночки, або спеціальні трусики).

Поради щодо застосування кліторального стимулятора

Виріб, виготовлений з будь-якого матеріалу при першому використанні або при передачі його іншій особі, необхідно обробити антисептиком (наприклад мирамістином, хлоргексидином або мастилом, що містить ці речовини) та/або промити теплою водою з милом, уникаючи потрапляння води в електричну частину виробу.

Перед використанням необхідно обробити виріб будь-яким інтимним мастилом на водній основі або іншим, сумісний з даним матеріалом, що дозволить уникнути дискомфорту при використанні, а також знизить ймовірність травмування (виникнення потертостей і мікротравм слизової оболонки).

Не використовуйте як мастило не призначене спеціально для цієї речовини, це може нашкодити як матеріалу з якого виріб виготовлено, так і Вашому здоров'ю. У нашому магазині Ви знайдете широкий асортимент інтимних мастил, а також мастил, призначених спеціально для анального сексу.

Не ошпарюйте і не кип'ятіть виріб.

Види кліторальних стимуляторів:

Кліторальний стимулятор з анальним стимулятором. Оснащений спеціальним відростком, призначеним для стимуляції ерогенних зон, розташованих навколо анального отвору. Відросток має "хребет", завдяки чому він гнеться та утримує нахил, який буде зручний саме для Вас. Для надання потрібної форми необхідно просто акуратно вигнути його настільки, наскільки Вам це здасться зручним. Після використання Ви можете повернути його початкову форму.

Кліторальний стимулятор із стимулятором зони "G". Ця модель кліторального стимулятора має спеціальний відросток, призначений для стимуляції вагінальної зони, він має вигнуту форму, спеціально для стимуляції точки "G", яка є однією з найсильніших ерогенних зон жіночого тіла. Вона знаходиться між лобковою кісткою та шийкою матки, містить велику кількість кров'яних судин та нервових закінчень. При стимуляції точки "G" навколишні нервові закінчення посилають у мозок імпульси, що блокують біль і підсилюють приємні відчуття під час сексу. Деяким жінкам стимуляції точки "G" достатньо досягнення сильного оргазму.

Набір з кліторальним стимулятором. У комплекті цього незвичайного набору Ви знайдете не тільки простий кліторальний стимулятор, але й додаткові насадки, призначені для вагінальної та анальної стимуляції. За допомогою вібромасажера, що додається, у формі яйця, що розміщуються в спеціальні гнізда, що є у кожної насадки, Ви зможете вибрати яку саме насадку Ви хочете перетворити на масажер, а яку - використовувати додатково.

Стимулятор клітора з ефектом, що смокче. Кліторальний стимулятор, з спеціальним механізмом для імітації орального сексу. При натисканні на грушу відбувається відсмоктування повітря, що справляє враження "посмоктування", подібне до того, що Ви відчуваєте при оральному контакті. Крім цього, Ви можете використовувати цей масажер як своєрідний вакуумний тренажер, при регулярному використанні якого покращується кровопостачання клітора, внаслідок чого він стає ще більш чутливим.

Стимулятор клітора на радіокеруванні. Управління пристроєм відбувається за допомогою пульта радіокерування, а це означає, що Ви можете забути про дроти та бути абсолютно вільними у своїх діях. Перед використанням у виріб необхідно вставити батарейки (2 батарейки типу 3А у вібромасажер та 1 батарейку типу 23А у пульт керування). Пристрій приводиться в дію перемиканням кнопки ввімкнення (ON). Пульт керування може діяти на відстані від 4 до 6 метрів.

Стимулятор для клітора, що одягається на палець. Насадки, що є на зовнішній поверхні, м'які опуклості призначені для стимуляції клітора, вагінальної зони, а також інших ерогенних зон. Насадка надівається на палець (зазвичай вказівний). Для зручності надягання насадки на палець можна зсередини присипати її тальком.