карсет підкреслює груди

Ах, яка ти красива та сексуальна! Для кожної дівчини та жінки ця фраза найбажаніша. Ми всі прагнемо досконалості і одночасно незадоволені своєю зовнішністю: то груди маленькі, то – великі. Нас засмучує наша вага, зріст, волосся і т.д. Список можна продовжувати до нескінченності… Ми, жінки, весь час шукаємо вихід із цього замкнутого кола. І на щастя його знаходимо. Кожна по-своєму.

Я теж міркувала про те, як зробити так, щоб приховати недоліки своєї фігури та підкреслити переваги. При цьому, щоб було і красиво, і зручно, і сексуально. Адже хотілося подобатися і собі, і своєму чоловікові. Одним із своїх секретів я сьогодні і поділюся. Це корсет.

Все геніальне просто – Якось я зайшла в секс – шоп. І здивувалася – скільки в ньому виявилося гарного, і головне сексуальної білизни. Серед цієї пишності гідне місце займали корсети. Досвідчений консультант допоміг мені підібрати один з них. Я давно хотіла купити корсет, та все якось не наважувалася: модель не підходить, то ціна не влаштовує. А тут стільки різних моделей і примірювальна є. Я багато чула про корсети та їхню привабливість для чоловіків, але соромилася навіть приміряти, а раптом не підійде. Але мені дуже хотілося зробити коханому сюрприз. Тим більше, День Святого Валентина був на носі. От і ризикнула. І недаремно.

По-перше я відчула в корсеті себе справжньою королевою. І постава стала величною і груди красиво підкреслено. Талія осина, а животик плоский. По-друге коханий відразу помітив ці зміни. Як наслідок купа компліментів та поцілунків. Ну і не тільки поцілунків. Що також дуже приємно. Тож свято вдалося.

Після такого досвіду у моєму гардеробі вже не один корсет, а ціла колекція. Причому на різні випадки життя. Я надягаю цю деталь гардеробу і на роботу. Поверх блузки, сорочки чи водолазки. Іноді просто на голе тіло під жакет. Є в мене вечірній варіант. Прикрашений спереду стразами та мереживом. Новий Рік у ньому зустрічала – відчуття як у дитинстві (принцесою нам усім хочеться побути, незалежно від віку). Я ношу корсети і зі спідницею, і з брюками, і з джинсами. Варіантів багато. Головне, що й переваг теж достатньо. Про поставу я вже говорила. Хребту теж користь. На собі відчула. У мене змалку з ним проблеми. Так от коли почала корсети носити в спині поменшало больових відчуттів. Просто кровообіг покращався у спині. І як наслідок – полегшення. Ще один момент – коли на мені корсет я худну. Просто я їм рівно стільки – скільки міститься у шлунок. Адже корсет щільно прилягає до тіла і не дозволяє мені переїдати. Плюс ще й те, що під корсетом створюється невеликий ефект сауни. Теж радує – і красиво, і зручно, і обсяги тануть.

А найбільше мені подобається те, що коли я ношу корсет – відчуваю себе справжньою королевою та просто красунею. Дуже піднімає самооцінку. Чоловіки звертають увагу. Говорять компліменти. На побачення запрошують. Надають усілякі знаки уваги. А подружки питають, чому так змінилася? У чому секрет?

І подруги, дивлячись на мене, корсети почали носити. Ще один нюанс – корсети підходять для всіх жінок. І худеньким, і повним. І високим, і не дуже. З різним обсягом грудей. Головне підібрати свою модель.

Варіантів, де придбати корсет багато. Можна пошити у кравця, можна замовити через Інтернет. А можна зайти в інтим-магазин, як я, та придбати те, що вам сподобається.

Вибирайте – і будьте чарівними та щасливими.

З любов'ю, ваша Олена Леніна