Ось хочеться дівчину чи дружину частіше, довше, більше, а суджена не готова витримати натиск вашої сексуально енергії навіть на 50%? Тоді є декілька варіантів розвитку подальших подій – зайнятися мастурбацією, завести коханку або же випробувати наступні поради сексологів, які зміцнять будь-які узи і позбавлять необхідності вирішувати проблеми на стороні.

Незадоволений чоловік не тільки злий, але й зовсім не податливий. Це на початку стосунків ваша неприступність додає шарму, а коли ви ділите одне ліжк вже декілька років, то, як-то кажуть «блазнювати пізно». Не влаштовуйте істерик і скажіть чоловіку дякую, якщо він тільки почав «лякати» вас походами до сусідками, яка уже давно розлучилася зі «своїм».

Щоб задовольнити свого статевого партнера сексологи рекомендують не залишати його з проблемою наодинці і допомогти «зняти напругу» без задіяння своїх статевих органів. Адже відсутність бажання займатися сексом у дружини також треба поважати, як і бажання чоловіка насолоджуватися сексом частіше.

 

Отже, які методи зняти чоловічу сексуальну напругу може застосувати дівчина?

Поміж двох вогнів

Всі проблеми вирішуються, було б лише бажання двох спільно дарувати радість один одному і шукати компроміс. Запропонуйте чоловіку зайнятися коханням з вашими грудьми. Все дуже просто, якщо розмір бюста у вас не менше другого. Оближіть член і стисніть його між цицьками. А далі від вас потрібно лише співпереживання процесу, яке повинно еротично відображатися на вашому обличчі.

Якщо розмір грудей не дозволяє щільно обхватити пеніс, то можна підставити свою попочку. Лягайте на животик і запропонуйте чоловікові затиснути член між сідницями. А кінчити можна прямо вам на спинку. До речі, такі процедури не тільки задовольнять сексуальні потреби чоловіка, але й будуть корисними як антицелюлітний масаж попи.

Для більшої реалістичності імітації статевого акту, пеніс можна розмістити між жіночими стегнами. Не забувайте, що ваші переживання в даний момент повинні відповідати настрою коханого. Повірте, досить складно збудитися, коли на тебе дивляться з повною байдужістю чи гірше того, з втомою або невдоволенням. Постарайтесь показати, що вас теж збуджує даний процес.

Я все зроблю сама

Якщо чоловік хоче сексу, він обов'язково «спустить пар». Хочете, щоб про вас не забули у зв'язку з тим, що як об'єкт жадання вас не сприймають після сотої відмови від сексу? Тоді вникаємо в досвід гейш і поради спеціалістів.

Пасивний оральний секс

Як альтернатива класичному сексу, ви можете зробити чоловіку мінет. Але якщо вас і це не приваблює, то надайте чоловіку хоча б свої губки і ротик. Тоді він зможе сам «любити» вас в ротик, або ж мастурбувати, доторкаючись членом до губ і періодично засовуючи його між губками. Правильно, від вас нічого не вимагається, крім бажання бути кращою і єдиною для свого чоловіка.

Мастурбація

Мастурбуати чоловіку можете і ви, тоді він не буде уникати вас, щоб увімкнути порнушку і зробити самому те, від чого ви відмовляєтесь. Візьміть член в свої руки, сексуально погляньте на коханого і починайте мастурбувати на радість йому і на благо собі. Якщо ви все зробите самі, повірте, у чоловіка і думки не виникне про те, щоб завести собі коханку, адже у вас просто золоті руки!

Стимуляція

Крім того, ви можете повністю довірити мастурбацію чоловіку, а ваша роль буде полягати в стимуляції того, що відбувається. Влаштуйте невелике шоу, поки він займається своїм дружком. Зніміть з себе одяг і попестіть своє тіло в найбільш «цікавих» місцях. Чим еротичнішою буде картинка, яку ви покажете, тим приємнішим буде для нього процес мастурбації.

Повне задоволення сексуальних потреб не входить в обов'язки пари, але все ж ми завжди намагаємось зробити все, щоб людина, знаходячись біля нас, відчувала себе щасливішою. Не потрбіно жодних самопожертвувань, просто шукайте компроміси – в сексі їх ще більше.

стаття є авторською, будь-яке передрукування тільки з обов'язковим активним посиланням на
наш сайт www.intim-fantasia.com.ua