время для секса     Приємно займатися сексом тоді, коли це вчасно. Припустимо, ви тільки прокинулись, а вже відчуваєте гостре бажання почати день з оргазму. І дівчина замість того, щоб готувати сніданок, вже під ковдрою вітається поцілунками з вашим дружком. Це було б прекрасно, якщо б збігалися не тільки сексуальні бажання статевих партнерів, але й час їх виконання.

Секс, як снодійне

Лікарі рекомендують секс від безсоння, як найбільш природні ліки. Гормони, які виробляються під час сексу, допомагають розслабитися і зняти стрес, що сприяє хорошому здоровому сну.

Секс на сніданок

з самого ранку займатися сексом в більшості люблять чоловіки і це не дивно, адже дамам для заняття коханням часто потрібні емоції. А з ранку дівчата не завжди в хорошому гуморі. Тому перед тим, як присунути сплячій дівчині,яка нічого не підозрює, свій ранковий«подаруночок», зваріть каву і подайте прямо в ліжко з парочкою компліментів. Тоді відмовити в ранковому спарюванні у дівчини навіть не виникне бажання.

Секс з похмілля

Зайнятися сексом на ранок после п'янки виникає бажання не у всіх чоловіків і далеко не у всіх жінок, але є й такі, хто доволі таки давно лікується від похмілля таким способом. Чоловіки, які практикують такий спосіб позбавлення від головного болю просто запевняють в його дієвості. Секс стимулює обмін речовин і кровообіг, тому не дивно, що після оргазму ви будете почувати себе значно краще.

Секс після скандалу

Якщо терапевти рекомендують займатися сексом для профілактики безсоння, то психологи радять пристрасні заняття коханням після бурхливого скандалу. Конфлікт віддаляє навіть досвідчене подружжя, яке прожило разом немало років. Але не затягуйте з образами і покажіть наскільки дорогий вам партнер, давши урок бурхливого сексу. Часом жінки навмисно йдуть на сварки, щоб повернути сексуальний інтерес чоловіка до своєї особи. Адже на момент конфлікту дівчина стає недоступною, а значить більш бажаною.

Тепер гранично зрозуміло, що іноді партнер відмовляється не від сексу з вами, а від сексу на даний момент. І може, не варто наполягати на близькості тоді, коли сексуальне лібідо у жінки ще спить. Набагато простіше вивчити піки сексуальної активності своєї партнерки або партнера. Наприклад, деяким дамам шалено хочеться сексу перед початком менструації, інші дівчата надають перевагу сексу після важливих ділових зустрічей. Вивчайте свою половинку и тоді ви запросто зможете скласти зручний графік спільних сексуальних втіх.