Відсутність ерекції або її занадто коротка тривалість – це безсумнівна нагода звернутися до лікаря. Проблеми з цим можуть виникнути на ґрунті стресу, втоми або через захворювання, які необхідно лікувати відразу після виявлення симптомів.

Але якщо продовжити ерекцію потрібно з інших причин, є багато способів зробити це. Сучасні інтим-магазини наповнені чудовими товарами. Головне – стежити за своїм здоров'ям та правильно застосовувати такі засоби.

Анестезуюче мастило та спеціальні засоби

Для того щоб ерекція була тривалою та твердою, не обов'язково жменями пити таблетки. Продовжити задоволення можуть допомогти спеціальні мастила. Їх можна знайти тут. Такі лубриканти мають анестезуючий і злегка охолоджуючий ефект.

Під час використання подібних засобів відчуття від процесу злегка притуплюються. Тому кров не відливає від пеніса, а ерекція не пропадає. Просто для досягнення оргазму потрібно трохи більше часу. Приємні відчуття не пропадають, лише трохи втрачають гостроту до потрібного моменту.

Анестезуючі засоби практично не мають протипоказань. Але вибирати їх потрібно дуже ретельно. Якщо виробник не перевірений, у складі можуть бути агресивні речовини. Вони викликають алергічні реакції, роздратування та дискомфорт, тому краще купувати все у спеціалізованих магазинах.

Особливі іграшки для пеніса

Виробники секс-іграшок дуже уважно стежать за потребами своєї цільової аудиторії. Вони створили чимало пристроїв, які допомагають продовжити ерекцію та зберегти пеніс твердим потрібний час.

Найпопулярніший варіант секс-іграшок для ерекції – це кільця на пеніс. Вони надягаються на член і закріплюються на основу. Завдяки тому, що кільце обережно стискає пеніс, кров не рухається так швидко.

В асортименті секс-шопів можна знайти дуже багато цікавих моделей таких іграшок. Вони відрізняються матеріалом (м'який силікон, кібер-шкіра для реалістичності, пластик), формою та навіть текстурою. Це можуть бути кільця з невеликими пухирцями і шипами, що вібрують моделі для більшого задоволення та ін.

Звичайно, застосовувати такі інтимні іграшки необхідно за інструкцією. Якщо робити це неправильно, можна спровокувати болючі відчуття або застійні явища. А це не тільки зіпсує весь секс, а й призведе до хвороб.

Як і у випадку з лубрикантами, що анестезують, необхідно уважно вибирати виробника. Неякісний матеріал може викликати подразнення та почервоніння у такому ніжному та чутливому місці. Також необхідно вибрати правильний розмір, тому немає сенсу називати консультанту значно перебільшені габарити своєї гідності.

Правильні попередні ласки та пози

Прелюдія може не лише викликати ерекцію, а й значно продовжити її. Ритмічні ласки руками дають змогу утримувати пеніс у потрібному стані. Продовжити задоволення допоможе правильний мінет у певних техніках. Потрібно вибрати ритм і рухи, які в останній момент знімали б напругу і відтягували момент сім'явипорскування.

Часто зберегти ерекцію допомагає зміна поз та темпу руху. У перервах можна трохи відволіктися і таким чином відтягнути момент оргазму. До того ж, зміна пози розтягує задоволення на довше.

І останнє – регулярний здоровий секс. Якщо чоловік кохається регулярно, у нього немає проблем з передчасним фіналом. Процес стає довшим і чуттєвішим. І в такому разі не знадобляться ні іграшки, ні ліки, ні спеціальні креми та мастила.