І після такої делікатної теми відразу виникає логічне питання: Навіщо потрібна мастурбація, якщо ви перебуваєте в парі?

І справді, багатьом відомо, що чоловіки знайомляться зі своїм тілом трохи раніше, ніж з жіночим. Найчастіше вже до першого статевого акту чоловік відчував оргазм "ручної роботи". Дівчатам пізнавати всі свої сексуальні імпульси, як каже статистика, доводиться набагато рідше ніж чоловікам. "Наздоганяти" доводиться безпосередньо у ліжку з коханим. Не всім звичайно, але переважній більшості жінок знайомий кліторальний оргазм до початку статевого життя.

 

секс шоп - мастурбація

«Навіщо такі ласки, коли ви перебуваєте в парі?»

   Мастурбація це в першу чергу вивчення свого тіла, сексуальності, ерогенних зон, уподобань. Перші ласки своїх статевих органів, знайомство з ними може закарбуватись у вашій свідомості надовго і дуже важливо, щоб у цей час ви відчували себе комфортно та безпечно. Якщо дівчина вміє досягати за допомогою мастурбації кліторальний або вагінальний оргазм, то у її партнера багато в чому збільшуються шанси доставити їй подібне задоволення.

Скажімо так, наприклад, дівчина за бажання зможе підвести свого бойфренда до тих ласк і в тих місцях, де це принесе їй найвище задоволення. Користуючись такими "підказками" хлопцю не доведеться ламати голову, що саме любить партнерка і над тим, як доставити коханій оргазм.

Звичайно, не обов'язково вивчати своє тіло за допомогою мастурбації до початку статевого життя або з першим статевим партнером. Якщо вам прийде бажання наповнити сексуальне життя вашого партнера новими корисними враженнями, ласкаво просимо ознайомитися з наступним розділом статті.

 

   Під час прелюдії ви так чи інакше обмінюєтеся ласками та взаємними дотиками. Але якщо попросити дівчину попестити себе так, начебто її руки - ваші, вона природно буде діяти чіткіше і наголошувати на тих містечках, де їй найбільше приємно. Тим самим видаючи саме свої "таємні місця". Або ж попросити дівчину, взяти руку партнера в свою руку і показати ритм рухів чи силу натиску. Ось так можна легко і на власні очі дізнатися, як принести коханій максимальне задоволення.

Але це ще не все. Дівчата часто пестять пеніс чоловіка трохи не так, як цього хотілося б його власнику. І це природно. На чоловічому пенісі величезна кількість ерогенних точок. І головка пеніса не завжди найголовніша з них. Чоловіча уретра та зона навколо неї, сила стискання стовбура пеніса, маніпуляції з яєчками, зона між яєчками та анусом чоловіка. Дуже багато місць, які приносять задоволення, можуть бути не тільки на чоловічому пенісі. Наприклад чоловічі соски є теж дуже сильною ерогенною зоною. Звичайно, якщо знати як нею "користуватися".

Навіщо потрібна спільна мастурбаціяПровести дівчині майстер клас про те, як їй потрібно поводитися з вашим тілом можна також на власні очі. Дівчина стежитиме за вашими рухами і таким чином зможе їх максимально точно повторити.

Спільна мастурбація може бути просто частиною прелюдії. А можна пограти в азартну гру, збуджувати один одного такими картинами мастурбації, поки хтось із вас не зірветься і не продовжить розпочате іншим до кінця.

 

Мастурбація - він їй

   Як ми вже говорили в сексуальних ласках все досить індивідуально, але ви самі можете навчити дівчину грати зі своїм тілом. Найкраще заздалегідь купити мастило, яке допоможе дівчині максимально зручно пестити клітор. Жіночий клітор є дуже сильною ерогенною зоною та неймовірно чутливою. Тому швидкість та зусилля тут не вітається, а от зволоження ніколи не буде зайвим. Покладіть свою руку на ручку дівчини та вказуйте напрямок ласок. Злегка стискаючи груди і мандруючи животом і стегнами, поступово переходьте до пестощів безпосередньо клітора і вагіни. Якщо дівчина має досвід анального сексу, ви також можете пестити зону навколо ануса.

Якщо ви вважаєте, що дівчина відкрита для більш відвертих пестощів заздалегідь підготуйте жіночі секс-іграшки, якими вона зможе скористатися. Це можуть бути анальні кульки або вагінальний вібратор. Все це ви зможете зробити з дівчиною самі, довго експериментуючи з її ерогенними зонами або будучи гранично уважним спостерігаючи за її рухами.

 

Мастурбація – вона йому

Щоб навчитися правильно поводитися з чоловічим статевим членом, також буде корисно спостерігати за чоловіком під час мастурбації. Візьміть член в тому місці, де вкаже вам чоловік, попередньо змастивши головку члена лубрикантом або ніжно і сексуально облизавши пеніс. Нехай ваш статевий партнер покладе свою руку зверху вашої і керує розмахом рухів, вказує наскільки міцно потрібно стиснути член і як інтенсивно робити приємні рухи. Як тільки ви засвоїте ази подібних ласок, чоловік відпустить свою руку і повністю довірить вам найдорожче, що має.

 

 

Не бійтеся експериментувати, адже ласки один одного доведені практично до ідеального виконання тільки зблизять вас і подарують нові сексуальні переживання. Довіривши своє тіло іншому, ви можете допомогти йому і наочно показати, як варто поводитися з кожною клітиною вашого тіла. Тоді і сексуальні стосунки в парі перейдуть на новий рівень оргазмів, ейфорії і найвідвертіших фантазій.