Скільки не говори про вагінальний оргазм, кліторальний все ж ясніше, зрозуміліше і ближче для будь-якої жінки. Якщо для того, щоб випробувати оргазм вагінальний часом необхідно безліч умов, у тому числі слід враховувати і вікові критерії, то кліторальний доступний абсолютно всім жінкам, варто лише трохи прислухатися до свого тіла. Адже дуже часто жіночий клітор порівнюють із чоловічим пенісом. Але запевняємо вас, нервових закінчень у жіночому кліторі не менше, ніж у чоловічому члені.

Вперше випробувати довгоочікувану ейфорію від стимуляції клітора більшість дівчат намагалися в юності, при мастурбації. Одні досягли успіхів, інші ні. Очевидно, слід зазначити, що такий оргазим зовсім не схожий на той "вибух", який можна отримати за допомогою сучасних секс-іграшок. Запевняємо, що до використання кліторальних стимуляторів багато жінок навіть не підозрювали, що можуть отримувати такі сильні оргазми.

Також жінки, які звикли вдаватися втіхам за допомогою пальчиків або струменя душа приємно дивуються, купуючи такі девайси, як кліторальні стимулятори. І це закономірно, адже пальчики не вібрують і не створюють ефекту всмоктування. Отже, переваги кліторальних стимуляторів не тільки у їх результативності, а й у тому, що для досягнення оргазму зовсім нічого не потрібно робити. Достатньо включити кліторальний стимулятор та встановити його у потрібному місці. Це можно порівняти з кращим коханцем, який іноді може принести тобі задоволення, не вимагаючи нічого натомість. Ось просто лежиш на дивані, дивишся телевізор, а він під ковдрою доводить тебе до оргазму, стимулюючи твій клітор. Такі види інтимних іграшок ніколи не замінять чоловіка, але й не залишать вас на самоті. Так ось.

Які бувають кліторальні стимулятори?

Сучасна секс-індустрія постійно оновлює модельні ряди кліторальних стимуляторів, вигадуючи нові та різні можливі варіанти для максимального задоволення.

З тих жіночих секс-іграшок які є у продажу особливу популятність завойовують

Вакуумні кліторальні стимулятори

які бувають кліторальні стимулятори

Це секс-іграшки в яких є можливість створити вакуум навколо жіночого клітора. Чому саме вакуум? Навколо клітора і безпосередньо на самому кліторі існує величезна кількість нервових закінчень і за допомогою вакууму створюється максимальний рух червоних тілець, а також приплив крові до клітора, що призводить до додаткового сексуального збудження.

В свою чергу вакумні кліторальні стимулятори поділяються на ручні та автоматичні кліторальні стимулятори.


стимулятор для клітора

Різниця між ними в тому, що моделі ручних кліторальних стимуляторів мають помпу, яку потрібно прикладати до зони клітора та грушу, за допомогою якої відкачується повітря, створюючи вакуум. Потім окремою кнопкою вмикається вібрація. Так, кількість дій не мала, але і ціни на такі види жіночих секс-іграшок цілком демократичні.

Автоматичні моделі кліторальних стимуляторів потрібно просто піднести до клітора і натиснути кнопку. Решта, як кажуть, справа техніки. Більшість таких моделей є водозахищеними і з ними можна не тільки в ліжко, а й у душ або теплу ванну.

Наступні за популярністю вібруючі кліторальні стимулятори.

різновиди стимуляторів для клітора

Цей вигляд жіночих секс-іграшок, у свою чергу, так само ділиться на два підвиди.

 

Перший - це по суті жіночі вібратори у яких на "тілі" є спеціальні окремі відросточки, які служать для стимуляції жіночого клітора. Ці відросточки можуть бути класичної форми у вигляді сфери, або мати химерні форми у вигляді "кролика" або "дельфінчика" з "вусиками" або без них. У таких кліторальних стимуляторах вібруючий елементється як у самому тілі вібратора, так і в цьому відростку для клітора. Такі вібро-стимулятори можуть приносити подвійне задоволення, а не лише для клітора. Вібратор може бути виконаний також із додатковою стимуляцією інших ерогенних зон. Наприклад, ви можете зупинити свій вибір на кліторальному вібраторі з анальним стимулятором.

 

Другий - це стимулятори вигнутих і химерних форм. Одна частина такого стимулятора може так само, як і в попередньому, поміщатися в піхву жіночу (або ні), а друга щільно притискається до клітора. У таких стимуляторах так само по кілька вібруючих елементів. Величезна кількість таких стимуляторів мають пульти дистанційного керування, яким, за вашою згодою, може керувати ваш партрер. Також є кліторальні стимулятори прикріплені до жіночої білизни або на ремінцях. Вони мають форму метелика. різновиди кліторальних стимуляторів

 

Кліторальні стимулятори можна використовувати і разом з партнером. Для цього чудово підійдуть стимулятори з виносним пультом керування. Дайте своєму чоловікові пульт і він пограє з вашим задоволенням. Отримати максимум задоволення від стимуляції кількох ерогенних зон одразу значно наблизить заповітний оргазм. До того ж оргазми бувають різними, ви ризикуєте отримати найяскравіший з усіх попередніх.

 

Стимуляція клітора це перевага жіночої фізіології перед чоловічою. Як тільки ви почнете відчувати кліторальні оргазми, вже не в змозі відмовитиметеся від такого задоволення. Стати більш впевненою в собі, чуттєвою та жіночною можна лише вивчивши своє улюблене тіло. Займайтеся собою, тоді жоден чоловік не зможе відмовитися від такого скарбу, як жінка, яка вміє отримувати задоволення навіть просто від самої себе.

 

Купити кліторальні стимулятороти можна у нашому секс-шопі