Ми всі коли-небудь «фальшивили» в сексі. Вивчаючи мистецтво кохання буквально по нотам, ми писали невеликі, прості мелодії наших ночей з коханими. Можна займатися сексом кожень день з різними жінками або ж мати тижневий досвід всього з однією коханкою – шанси пізнати мистецтво кохання залежать не від кількості партнерів, а від допитливості та ініціативи.

Як і в музиці, в сексі може бути різний ритм, темп, інтенсивність. І вчасно зіграні ноти мають велике значення для музичного твору, так само як і дрібниці, які створюють в сексі не просто композицію або приємну мелодію, а шедевр.

«Кожна ніч повинна мати своє меню» Оноре Бальзак

Давайте розглянемо ті сексуальні дрібниці, які зможуть зробити секс надзвичайно насиченим. Адже від точних рухів, звуків і правильних дотиків залежить якість всього статевого акту.

Рухаємося у правильному напрямку

Здивувати свого статевого партнера можна не тільки надзвичайно глибоким мінетом, але й проявивши свою пристрасть і темперамент різноманітними сексуальними тонкощами. Виявляється, що більшість коханців ніколи не прагнули урізноманітнити секс і вважали себе гуру, але тільки до тих пір, поки не зустріли більш розкутого або досідченого партнера.

Спробуйте ніжно вкусити коханого за плече, грайливо, ніби кішечка. Або ж кокетливо відштовхнути його під час прелюдії, викликаючи в ньому ще більш сильне бажання. Чоловік же може взяти ініціативу в свої руки, поплескуючи вас по сідницям або ж злегка стискуючи ваші соски. А якщо легка грубість припала до вподоби, попросіть коханого запустити руку у ваше волосся і трохи потягнути його. Просто спробуйте такі милі сексуальні дрібниці в момент прелюдії або ж основної сцени – статевого акту. Гадаю, що деякі з цих тонкощів увійдуть в звичку і в майбутньому послугують непоганим сигналом до заняття сексом.

Нашіптування і постогнування

      Чоловіки відверто помиляються, вважаючи, що жінка неодмінна повинна мелодично постогнувати на будь-які дотики статевого партнера, в той час, коли він видає щось ледве виразне на самому піку задоволення. Жінки, так само як і чоловіки, бажають бачити і чути «зворотній зв'язок», а мовчазний сексуальний партнер не несе жодної чіткої інформації про те, чи подобається йому те, що відбувається на даний момент в ліжку.

Це ж саме стосується і слів. Ви можете прошепотіти коханій на вушко будь-які непристойності, назвати її «солоденькою», «сексапільною» або ж «особистою повією» - це справа смаку, яку можна перевірити на практиці або з'ясувати в діалозі.

Дуже гаряче

Ми дісталися до основної сцени в ліжку – статевий акт. Здається, що тут ви вже точно профі, адже для звичних рухів тіла багато розуму не потрібно. Але якщо статевий акт триває довго, ваша партнерка може занудьгувати. Ви самі відчуєте це, якщо дівчинка перестане бути вологою. Тому доречними будуть не тільки легкі поплескування по сідницям під час статевого акту, а й ласки грудей.

Більш пікантні методи підтримувати високе сексуальне загострення полягають в періодичній стимуляції клітора партнерки або ж ласках анального отвору. Але все, що пов'язано із задком вашої партнерки попередньо слід обговорити.

Врешті-решт

Наступні дрібниці прийдуться до вподоби чоловікам. Закінчити статевий акт можна втіливши всі свої сексуальні фантазії. Після хорошого розпусного сексу жодна дівчина, виснажена коханням, не відмовить вам у задоволенні накінчати їй в ротик, на животик або сіднички. Але якщо ви все ще сумніваєтесь, обговоріть з дівчинкою, чи хоче вона спробувати вашу сперму на смак і розкажіть, що це значить для вас. Якщо ваші слова будуть переконливими, можливо дівчинка не відмовить вам у такому задоволенні.

Погодьтесь, перераховані дрібниці в сексі дуже важливі. Вони надають статевому акту особливості, індивідуальності. Секс з чоловіком, який жадібно м'яв сідниці дівчиниі не припиняв пестити її клітор, входячи ззаду, можливо через ці самі рухи і запам'ятається. Практикуйтеся і не забувайте, що мелодій у сексу може бути нескінченна кількість. Головне, щоб авторські права на ваш твір не дістались іншому «композитору».