Перше місце серед чоловічих фантазій поділяють, як не дивно, дві схожі за кількістю, але різні за якістю фантазії. Це секс двох чоловіків з однією жінкою і секс з двома жінками.

 
У першої  фантазії глибоке психологічне коріння, і недивно, що саме цей сюжет - улюблена тема порнофільмів. У підсвідомості такої фантазії лежить жінка в образі пристрасної німфоманки. Тобто, займаючись сексом з двома чоловіками, вона ніби стає більш схильною до плотських втіх, а це, звичайно,  покращує інтимне життя чоловіка. Тому, якщо ваш партнер фантазує саме про такий секс, у нього є труднощі в тому, щоб схилити жінку до інтиму, він занадто ідеалізує партнерку, а значить, не схильний поводити себе в ліжку розкуто.
    Щоб ваш чоловік втілив цю фантазію з вами, не варто, звісно, запрошувати в ліжко ”третім” найкращого друга або сусіда Васю, просто постарайтесь бути в ліжку більш розкутою. Запросіть “третім” у ваше ложе – вібратор з секс-шопу. Запропонуйте вашому коханому подивитись як “він” буде  вас задовольняти і запропонуйте приєднатися  до цієї оргії. 
 
     Стосовно сексу з двома жінками, як вважають чоловіки, якщо дві жінки погоджуються на секс з тобою, значить, вони тебе цінують, ти володієш сексуальною силою, владним характером. Тобто ти для них супер-самець і супер-чоловік як психологічно, так і фізіологічно. Чоловік з такими фантазіями завжди впевнений в собі і сексуально витривалий, в ліжку з ним жінка отримає величезну насолоду. Задовольнити таку фантазію вашого коханого, можна тільки “відпрацювавши за двох”.

                                                  Наступне місце в рейтингу займають такі ж дві фантазії. В одній - жінка, яка демонструє свої статеві органи, в іншій - мастурбує.

    Як у дівчинки “там”, хвилює хлопчиків з дитинства. Очевидно ця фантазія і є родом  з  дитинства.  Сьогодні  більшість  еротичних  сайтів,   для    залучення клієнтів,  “використовують”  саме  цю  чоловічу  фантазію.  Всі  чоловіки добре  запам'ятали   момент,   де Шерон Стоун   в  «Основному інстинкті»  перекладала ногу на ногу.

    Можу припустити, що не так багато жінок демонструють чоловікові свої принади,  а дарма!  Адже  це  дуже  збуджує і   стимулює  сексуальність. Знаходячись в  якомусь громадському   місці,   прошепочіть  коханому,   що  на  вас немає трусиків, і я впевнений, що вечір не мине даремно.  

      Якщо  ваш партнер просить вас помастурбувати на його очах, він не збоченець, а просто хоче дізнатися, наскільки ти його кохаєш, цінуєш і готова виконати його бажання! Ця фантазія також відображає внутрішню цікавість, чоловіку цікаво знати,  як влаштований жіночий механізм задоволення.  Тому    подивитись   на мастурбуючу   жінку - це  спосіб   задовольнити свою цікавість і дізнатись, як краще принести задоволення партнерці. Крім того, мастурбація на очах у чоловіка - це символ довірливості у стосунках. Адже 90% жінок легше віддатися чоловіку, ніж показати йому, як відбувається процес мастурбації!
      Ну а якщо вам чомусь це неприємно, подумай, може, зв'язок з цією людиною - всього лише епізод в твоєму житті і ти не настільки психологічно впевнено себе відчуваєш, щоб показувати найінтимніше і найпотаємніше, що є в тебе в житті? 
     Секс з незнайомою жінкою знаходиться на наступному місці рейтингу. Як правило, це секс до знайомства, одразу після знайомства, а то і замість знайомства, що нагадує згвалтування. До речі, перша серія порнографічних листівок, випущена масовим тиражем, була саме на цю тему. Так, такий чоловік впевнений в собі, але він найчастіше не приділяє багато уваги попереднім ласкам! Чому так? Давно відомо, що головна жіноча претензія до інтимного життя з чоловіком - недостатня прелюдія. 90% чоловіків це знають, але все одно "сачкують"! Чому? Справа в тому, що чоловічі сексуальні фантазії склалися в підлітковому віці, коли щосили бушує тестостерон. І, звісно, при такому буйстві гормонів не будеш фантазувати, що будеш пестити жінку півгодини. А якщо підлітковий вік був тривалим, а фантазії зміцнилися (а ми здійснюємо секс саме у відповідності з ними), ставши дорослим, про попередні ласки якось не особливо замислюєшся.
      "Негайний секс" тому - "шкідлива фантазія", яка дуже заважає інтимному життю, якщо закріплюється і переходить в реальність.
Порада: якщо партнер пестить вас рівно п'ять хвилин, запитай, може, він фантазує про секс з незнайомкою? Він впевнений в собі? Так чому ж хоче, щоб партнерка залишилась розчарованою? Це один із способів пояснити, що швидкий секс зовсім не означає якісний. До речі, непогано один раз "зіграти" в згвалтування, щоб фантазія нарешті реалізувалась, а після цього зайнятися вже повільним, чуттєвим сексом.

     Секс на місці, де вас можуть застати, - ексгібіціоністська фантазія. Вона пов'язана не стільки з сексом, скільки з бажанням епатувати, кинути виклик громадськості, висловити соціальний протест проти обмежень. Особливо характерна ця фантазія для підлітків або молодих людей, але й у зрілих чоловікв зустрічається теж. Як правило, це демонстрація своєї сексуальної сили, здатності схилити жінку до сексу в будь-якому, навіть найбільш незручному місці.

    Цілком можливо, що такий чоловік хоч і вважає себе дуже привабливим "мачо", насправді не надто сексуально вмілий. Ну і звичайно, для нього важливий не сам секс, а можливість зайвий раз пережити гострі відчуття. Спонтанний секс,де доведеться - це оригінально, але чи думає партнер про твої почуття і бажання, якщо він дійсно часто і завзято намаш=гається заволодіти тобою то на сходовому майданчику, то в туалеті кінотеатру?   

    Секс з незайманою. Поширена молодіжна фантазія. По-перше, для чоловіка це спосіб самоствердитися. По-друге, багато людей вважають, що у незайманих особлива, вузька піхва, яка приносить незабутнє задоволення.
   

    Якщо  чоловік із завзятістю маніяка “намагається втілити” цю фантазію, а не просто захоплюється мріями, це найчастіше свідчить про те, що у нього невеликий член (тому і потрібна партнерка з вузькою піхвою) або маленький сексуальний досвід. Цей чоловік прагне стати першим, щоб самоствердитися, хоча забуває, що "перший" не означає "найкращий".

     На завершення хочу сказати : Якщо б ми більше говорили про свої фантазії, життя було б набагато краще. Делікатно розпитувати про них потрібно завжди, оскільки частину фантазій ми все одно прагнемо втілити в реальності. Це не значить, що треба пускатися в розпусту. Можна запитати партнера: "Милий, хочеш, ми з тобою в це пограємо?" - і дійсно лише розіграти сценку з його мрій. Якщо чоловік реалізував фантазію, другий раз він цього не захоче - тому що в реальному житті ми часто хочемо зовсім іншого сексу, ніж собі уявляємо.