Будь ласка, візьми мене. Я завжди у твоєму розпорядженні", шепоче розкішна пишногруда блондинка. "Ти можеш здійснити зі мною всі свої фантазії, і я не відмовлю тобі. Займись зі мною коханням. У мене така ніжна піхва. Чи ти хочеш увійти в мене ззаду? Чи, може, ти хочеш, щоб я зробила тобі це? Немає проблем – я вся твоя. Завжди та скрізь"

Ви вважаєте, що так може сказати перманентно голодна німфоманка, покірна служниця чи секс-бомба, мрія всіх чоловіків? Ні ви помиляєтесь. Так звучить реклама гумових ляльок. Ціла гвардія готових до кохання та податливих дівчаток пропонує себе чоловікові, якому не вистачає живої супутниці з плоті та крові, і який хотів би зайнятися самозадоволенням із чимось правдоподібним та явним. На полицях секс-шопів, а також на сторінках каталогів, що демонструють продукцію для інтимної сфери, ви можете зустріти безліч велелюбних подружок.

Тут знайдеться все і на будь-який смак: висока та струнка Лоліта, соковита та ядрена Мотрона, холодна та кучерява блондинка або темпераментна та палка темношкіра брюнетка з шоколадною шкірою. Одні дивляться на свого коханця великими променистими очима, інші ляскають очима і закривають їх від насолоди, лягаючи поряд з Вами. Деяких ви можете пестити і погладжувати по вкритому волоссям лобку, а в інших пристрасно цілувати невинно голий лобок.

 

Надувна лялька для сексу

Дівчата приваблюють і пропонують себе велелюбним хлопцям у всіляких позах: лежачи, навколішки або сидячи. У деяких ляльок повертаються і гнуться руки та ноги. Але це лише для особливого кола друзів. Майже всі ляльки функціональні в усіх відношеннях, і лише деякі моделі спокусливо відкривають рот і буквально поглинають Ваш член. При цьому вона може прицмокувати язиком, облизуючи Ваш орган, та стимулювати його за допомогою рота. Вона стискає піхву, міцно утримуючи у собі Вашого пустуна, і стимулює його за допомогою ритмічної вібрації. Провівши рукою або язиком її тілом, Ви відчуєте, яка в неї ніжна бархатиста шкіра, теплі м'які груди і збуджені соски. Все це настільки спокусливо, що так і манить Вас бавитися і ніжитися з нею.

Але не тільки Ви, а й Ваша "супутниця" помітно збуджена. Її піхва стала вологою і слизькою, вона пристрасно стогне і шепоче Вам на вушко всі свої бажання та переживання. За цими ілюзіями ховаються технічні вишукування та секрети винахідників. Мотор створює неймовірну вібрацію, а помпа забезпечує магнетичне підсмоктування. Еластичність та тепло вагіни та грудей можна порівняти з маленькими подушками, які можна наповнювати теплою водою, а соковитість вагіни із солодким персиком. На деяких моделях груди можна надувати окремо так, що це дає можливість партнеру формувати її розмір і щільність, вибирати між пружними і м'якими грудьми. А солодкі звуки, що видаються лялькою, це ніщо інше, як вбудована платівка чи плівка. Вони аналогічні тим, що зазвичай встановлюються в дитячі ляльки, але тільки словниковий запас і тембр мови, звичайно ж, відрізняються.

Однак такі "псевдо-жінки" мають свою ціну. При покупці надувної ляльки з усіма зручностями та технічними вишукуваннями можна розраховувати на 500 доларів. Зовсім прості моделі - принади коштують помітно менше, 50-60 доларів. Такі ляльки виконані з строкатої поліетиленової плівки. Крім цього, вони видають специфічний запах пластику. У більшості випадків вони скріплять і можуть поранити своїми жорсткими клеєними або спаяними швами партнера, спраглого тілесного контакту та близькості. Найбільш міцними та приємними на дотик є ляльки з каучукового латексу. Їхня шкіра виглядає дуже природно. Крім того, вони виносять будь-які подряпини, і навіть найпристрасніші обійми.

"Дешеві дівчатка поставляються переважно з регіонів південно-східної Азії. Вони надходять у продаж у картонних упаковках, а через целофанове віконце у формі серця, зроблене в коробці, Ви можете бачити голову ляльки з широко відкритим ротом і з дуже товстим шаром косметики Серед дешевих різновидів Ви зможете зустріти білошкірі та темношкірі моделі, подібність до американських та європейських жінок, проте азіаток серед них немає. Дивно дивно, особливо з урахуванням походження таких іграшок...

Надувні ляльки з латексу здебільшого виготовляються в Німеччині та інших західноєвропейських країнах. Вони мають великий попит у вишуканих цінителів. Якось поекспериментувавши з такою гумовою іграшкою, шанувальники цілком розглядають її як партнера для більш тривалих сексуальних зв'язків. Лялька простить Вам часом необережне поводження з нею. Крім того, її інтимні місця легко піддаються догляду. Задній прохід і вагіну можна вивернути навиворіт або скласти, а потім ґрунтовно промити. Гумових жінок з дешевої серії, навпаки, доглядати складніше. При контакті з такими ляльками рекомендується використовувати презерватив і багато мастила (наприклад, вазеліну), щоб надати стосункам більш-менш природного забарвлення та натуральних відчуттів, а також уникнути забруднень, які важко видалити.

Найдосконалішим видом серед гумових подружок є не надувна лялька, а модель із щільного синтетичного піноматеріалу. "Ви відчуєте чудові відчуття від лагідних дотиків до її ніжної шкіри. У неї казкова постать і довге шовковисте волосся". Усі отвори ляльки сформовані із найніжнішого латексу. Вібромотор приводить у дію мову, за рахунок нього виникає пульсація стінок піхви та заднього проходу. Коштує така іграшка дорого. "Тепер Ви можете потішитися з найкласнішими ляльками", вважають продавці інтим-шопів. "Дозвольте їм перенести Вас у світ Ваших мрій". Привабливі подружки, починаючи з Афродіти, Блонді, Кенді, Діани і закінчуючи Ліндою, Мері, Нансі або Сьюзі, завжди готові послужити Вам і позбавити Вас самотності.

Вже сьогодні Вам може належати одне з цих податливих і теплих створінь з ніжною шкірою та красивим волоссям. Гумова супутниця ніколи не ставить запитань і нічого від Вас не вимагає. Хіба що сексу та насолоди. Тут немає місця табу. Навіть Ваші найпотаємніші бажання можуть здійснитися!