Насадка на член – дуже популярні та корисні секс-іграшки, які використовуються чоловіками по всьому світу. Це прекрасний винахід, що дозволяє урізноманітнити свій секс, задовольнити партнерку і отримати нові яскраві відчуття.

Що таке насадка на член?

Насадки на пеніс – це спеціальний пристрій, який надягають на пеніс, щоб продовжити ерекцію. Такі іграшки також допомагають збільшити розміри статевого члена, посилити відчуття від проникнення та зробити задоволення партнерці.

Сучасні виробники пропонують дуже багато моделей. Це може бути:

  • Насадки на пеніс закритого типу. Вони повністю покривають пеніс, у тому числі його голівку.
  • Моделі відкритого типу. Головка в таких виробах залишається відкритою.
  • Вироби з вакуумним кріпленням. Утримується завдяки створеному всередині вакууму.
  • Насадки з кріпленням на мошонці.
  • Вироби з елементами, що вібрують.

Також насадки можуть відрізнятися матеріалом виконання – пластик, силікон, кібершкіра, спеціальний гель. Поверхня також відрізняється. Є моделі з пухирцями та вусиками, з точною імітацією поверхні пеніса та ін.

Як використовувати насадки на член?

Процес використання та надягання досить простий. Він виглядає так:

  • Підготовка. Попередньо виріб необхідно добре промити теплою водою та мильним розчином або спеціальним засобом. Далі на пеніс обов'язково наноситься лубрикант. Він повинен бути сумісним із матеріалом виробу (в інструкції завжди вказується, яке саме змащення краще використовувати).
  • Якщо ви використовуєте закриту модель, її можна надягати, як презерватив: вивернути, надіти на головку і поступово розтягнути на весь ствол. Відкриті моделі у вигляді кільця можна скласти в невелику гармошку і так одягнути, а потім акуратно розправити.
  • Вакуумні моделі одягаються трохи інакше. З них необхідно випустити все повітря і лише після цього кріпити на пеніс. Якщо виріб має ремінець або петлю на мошонку – тут все просто. Після розправлення на стволі досить зручно закріпити петлю.

У процесі дуже важливо робити все без поспіху та різких рухів. Це допоможе щільно встановити насадку на члені, а також не принесе дискомфорту у сексі.

Кілька нюансів

Пам'ятайте, що такі вироби одягаються виключно на ерегований пеніс. В іншому випадку вам просто не вдасться його зручно закріпити.

Зверніть увагу, що ні відкриті, ні закриті моделі не можуть використовуватися як презерватив. Вони не захищають від хвороб, які передаються статевим шляхом, а також від інфекцій та інших неприємних деталей.

Не варто забувати про гігієну. У закритому середовищі (у випадку з вакуумними та закритими виробами) дуже легко розмножуються мікроби та віруси. Попереднє очищення та підготовка виробу є дуже важливим.

Як вибрати насадку на член?

Все залежить від трьох факторів. Це індивідуальні параметри, присутність або відсутність алергічних реакцій та бажаний результат. З параметрами просто: достатньо виміряти діаметр пеніса та вказати його консультанту.

Якщо у вас чутлива шкіра і є алергії, краще підбирати моделі із медичного силікону чи гелю. Вони гіпоалергенні та повністю безпечні для здоров'я.