Вібратор. Це слово в сучасному світі знайоме багатьом людям.

міфи про вібратора

З одного боку – це найпопулярніша і найпоширеніша секс-іграшка. І все більше людей, асоціює вібратор із сексуальним та фізичним здоров'ям, а також із задоволенням. Але з іншого боку – це секс-іграшка, про яку досі існують міфи та недомовки.

Якби вібратор міг говорити, він розповів би людям про себе багато цікавого та корисного і «розвінчав» багато легенд. І так

Три найстійкіші міфи про вібратор.

Міф перший. Жінка звикає до вібратора та секс з «живим» чоловіком її не цікавить.

Подібна інформація є поширеним і старим міфом. Як відомо, жінка любить "вухами". А вібратор не прошепоче на вушко ніжних слів, не скаже компліменту. Та й обійняти та поцілувати не зможе. Отже, замінити чоловіка у нього просто не вийде.

Плюс. Коли жінка користується вібратором – вона, насамперед, вивчає своє тіло та сексуальність. Така жінка точно знає всі свої ерогенні точки і як їх «завести». Вона і чоловіка може направити в «потрібне русло», підказати, що їй приносить найбільше задоволення. А це тільки зближує пари і в сексі, і в житті. Адже чоловік почувається впевненим у своїй сексуальній силі, коли його партнерка задоволена їхніми сексуальними стосунками. А жінка почувається щасливою та задоволеною.

Використання вібратора - це не заміна чоловіка, а тимчасовий вихід із ситуації, коли якийсь час у жінки немає сексуального партнера.

Сексуальне розвантаження нервової системи у вигляді оргазму просто необхідне кожній людині і жінки не виняток. Адже через оргазм людина «скидає» всі негативні емоції та нервозність, які накопичуються від божевільного ритму сучасної людини. І чудово коли в арсеналі є такий «секс-друг».

Міф другий. Вібрація для організму шкідлива.

Корисна дія вібрації давно відома і часто використовується в медицині (фізіотерапевтичні процедури), спорті (масажери та спортивні пристрої), косметології (вплив на шкіру з метою омолодження та антицелюлітні процедури).

міфи про вібратор

У секс-шопі надано великий вибір різноманітних видів вібраторів. І окреме місце серед них займають вібратори комп'ютери.

Плюс. Вони відрізняються від звичайних вібраторів великим набором корисних функцій:

  • Плаваюча гелієва головка - робить чудовий масаж піхви (може змінювати напрямок обертання) і опрацьовує всі ерогенні точки і точку G особливо. У деяких дам, точка G знаходиться в «сплячому» стані і «розбудити» її можна за допомогою спеціального масажу. Такий масаж робить вібратор-комп'ютер.
  • Стимуляція клітора. Одночасна стимуляція ерогенних точок піхви та клітора доставляє справжню насолоду жінці. З вібратором-комп'ютером це можна робити з використанням вібрації різної сили та інтенсивності. А це дозволяє жінці ще більше вивчити себе та своє тіло.
  • Велика кількість вібрацій. У всіх вібраторів є вібрація, але у вібраторів-компьютерів кількість видів вібрації від шести до тридцяти. І їх можна чергувати на свій розсуд, залежно від «настрою» та особистих побажань.
  • Вібратори зручні та практичні. Створювалися вони, все-таки, для «слабкої» половини людства. Тому керувати такими секс-іграшками легко та просто. Це стосується і вібраторів-комп'ютерів.

Міф третій. Користуватись вібратором – це, м'яко кажучи, не нормально.

Застосування вібратора для багатьох людей стало нормою ще у 60-70-х роках минулого століття. Цивілізація в сексі поступово прийшла і до нас (і це тішить). Секс-іграшки допомагають урізноманітнити сексуальне життя сучасної людини, роблять її яскравішим і насиченішим.

А вібратор – це ще здоров'я. Причому не лише психологічне, а й фізичне.

Плюс. За дослідженнями вчених у тих жінок, які користуються вібратором, набагато рідше зустрічаються проблеми з «жіночим» здоров'ям.

А вся справа в тому, що використання вібратора відмінно покращує кровообіг в органах малого тазу і таким чином «тренує» м'язи та внутрішні органи. Ось такий, можна сказати, спортивний «снаряд» і водночас масажер. Та ще й плюс насолода. Особливо це стосується вібраторів-комп'ютерів. Вони відмінно поєднують і вібрацію, і масаж.

Є ще один «плюс» у використанні вібратора. Кожен з нас має свої сексуальні фантазії. Усі вони різні. І не всі про них говорять – соромляться. А вібратору не треба нічого пояснювати та говорити. З ним можна будь-яку свою сексуальну фантазію втілити у життя!

 

Підсумуємо:

Секс завжди цікавив, цікавить, і буде цікавити людство. Це одна з найважливіших потреб людини.

Через сексуальні стосунки ми пізнаємо і свого партнера, і самого себе. «Повноцінне» інтимне життя дає людям гарний настрій, відмінне самопочуття та відчуття своєї потреби та важливості.

Такі секс-іграшки як вібратори (а вібратори-комп'ютери особливо) допомагають людям налагодити своє сексуальне життя А іноді стають справжньою паличкою – виручалочкою!