Кольоротерапія – це оригінальний спосіб керувати своїм настроєм та долати ті риси характеру, які вас не влаштовують, але пам'ятайте - чоловік, побачивши кольорову бретельку на дамському плечі, може вибрати безпомилкову тактику спокуси.
Про що говорить колір жіночої білизни?

Отже поїхали ...

Якщо ви любите носити чорну білизну, ви самовпевнена та практична жінка. Скрізь почуваєтеся як удома. Вашими рисами є сміливість, схильність до зовнішніх ефектів, іноді нарцисизм. За вами тягнеться шлейф терпких парфумів і, можливо, розбитих сердець. У сексі ви розкуті, без комплексів та обмежень. Непродумані вчинки можуть доводити вас до крайності. Це звичайно не говорить, що вас постійно тягне займатися сексом з незнайомцем у ліфті, що випадково застряг, або в машині посеред ранкового проспекту. Але ви іноді про це фантазуєте. Зрідка вам подобається дозволяти своєму партнеру робити з вами всілякі приємні речі. Але коли вам щось не подобається, ви обов'язково берете процес під власний контроль.

Біла білизна. Білий колір - класика, завжди вважалося привілеєм аристократичних красунь. Другий за популярністю колір серед жінок. До будь-яких забобонів ставляться поблажливо. Люблять театралізовані вистави в інтимній сфері. Іноді жінка одягає білу білизну, щоб підкреслити свою природну красу і чудово знає, що не цим завойовують чоловіків. Чоловік, який дивиться на жінку в білому, не отримує жодних асоціативних імпульсів, він не бачить білизну, а бачить жіноче тіло. Любительки білої білизни, розлучаючись з нею в інтимній обстановці, виказують чимало впертості та кокетства.

Синьому кольору жінки надають перевагу вкрай рідко. Зазвичай це ті, хто вважає себе творчими натурами, і страждають з цього приводу. Такі жінки не завжди займаються сексом із бажання і для задоволення. Вони пасивні і покладаються на ініціативу партнера. Але вони дуже привабливі своєю загадковістю - вони нагадують море і пахнуть морозною свіжістю.

Блакитний колір приваблює заповзятливих жінок. Тих самих бізнес-вумен, які заради кар'єри готові на все. Вірний шлях до їхніх сердець лежить через професійні якості. Вони стають легкою здобиччю вищих начальників та ділових партнерів. До подружжя ставляться як до якогось обов'язку перед суспільством. Любов'ю займаються старанно і можуть задовольнятися однією позою на все життя.

Йдемо далі. Жовтий колір білизни вибирають особи сентиментальні та чуттєві. Саме такі леді обожнюють поезію та сподіваються на романтичну пригоду. Але дівчата, які воліють жовту білизну, не такі вже й прості як може здатися. Готова повністю віддатися партнеру, вона велелюбна, весела і легковажна. Така жінка може зрадити, особливо не замислюючись, і не відчуваючи при цьому докорів сумління. Іноді вони люблять ускладнювати своє життя. І хоча цей колір, як стверджують чоловіки, їх не збуджує, він показує прагнення жінки серйозно підійти до проведення часу в ліжку, подарувати та отримати якісний секс. Оголюються такі дівчата з деякою часткою розгубленості і радіють, коли їм активно допомагають у цьому.

Переходимо до червоного кольору. Червоний колір, напевно, самий, як говорить. Червоний колір сповнений життя та краси, тут палкість, пристрасть, енергія. Ця жінка серйозна і просто фліртом від неї не відбудешся - вона бажає розбивати серця, ламати сім'ї, спалювати зрадників. Кожним своїм вчинком намагаються шокувати оточуючих. В інтимних відносинах вони агресивні і наполегливі, доводячи тим самим свою ексцентричність. Часто червона білизна виявляється під суворим діловим костюмом. Чоловіки люблять такі знахідки, але нерідко з побоюванням приступають до подальших дій, тому що такі жінки надто егоїстичні. А тому у коханні та прагненні кухостям вимагають трохи неможливого.


Малинова білизна - майже червона. Вона – для темпераментних жінок майже таких, як ті, що носять червоне. Тільки серед них багато інфантильних.

про що говорить салатовий колір білизни?

Жінка, що носить білизну помаранчевого або салатового кольорів, молода душею. Вона любить експериментуватиь. Їй завжди хочеться чогось нового. Вона запропонує своєму партнерові удвох подивитися порно-фільм, щоб повчитися, і відразу, не додивившись до половини, перекине його на килим. Ця жінка дуже допитлива і постійно допитує свого чоловіка питаннями - а як це у тебе виходить, а ти зможеш зробити це догори ногами, а як це - бути чоловіком?

Коричневий колір говорить про схильність до сексу як до фізичної дії. Вона не схильна до порожніх міркувань та нездійсненних бажань. Вона не кинеться на пошуки «журавля», її цілком влаштовує своя «синиця в руці». Жінка в коричневій білизні боїться, що її обдурять, як це вже не раз бувало і тому боїться довіритися та обдарувати ніжністю. Розслабитися, довіритись, обдарувати ніжністю – все це можливо тільки з перевіреною, дуже близькою людиною. Вона тримається за традиції, розраховує тільки на власні сили і міцно стоїть на ногах. Вона соромиться цілувати та пестити тіло свого партнера. У її ліжку може опинитися і близький друг: вони подарують один одному задоволення, а потім і далі прекрасно спілкуватимуться без натяку на романтику.

Про що говорить рожева білизна?

У рожевій білизні світом крокують в основному блондинки, принаймні, в душі. Цінительки рожевої білизни в коханні оригінальні та сповнені фантазії. Вони вважають, що рожевий колір їм дуже личить. Їм трохи хочеться, щоб їх пестили і плекали, щоб приносили дуже багато задоволення. Цей колір символізує справжню чуттєвість. Колір, в якому затишно ніжним жінкам, вразливим душам. Рожевий колір приваблює своєю безпорадністю, цукерковістю, пухнастістю. Рожевий колір майже магічно підвищує настрій чоловікам. Чоловік, випадково побачивши рожеву білизну на дівчині, яка не збирається перед ним роздягатися, усміхається і ледве стримує себе, щоб не потискати, не вщипнути її за попку.

Зелений колір - для жінок, які рідко закохуються. Вони кішки, які гуляють самі собою. Вони можуть неймовірно збудити свого партнера, а потім цмокнути в лоб і піти, тобто просто кинути в такий важливий момент. Вони люблять секс, але їм начхати на тих, з ким вони займаються сексом.