Анальний секс – особливе мистецтво кохання. І жінка, яка відкриє для себе цей вид кохання, ніколи не буде розчарована. Так само і чоловік, який давно натякає коханій про такий вид сексу, як анальний рухається у правильному напрямку. Примножити свої почуття можна легко розбавляючи традиційні види сексу, більш насиченими відчуттями від анального.

Але так само, як і до будь-якої події, до анального сексу потрібно підійти серйозно. Пройшовши хвилюючий та цікавий шлях вивчення своїх відчуттів, ви ніколи не будете розчаровані результатами. І для дебютантів, і для любителів, і для професіоналів наступний огляд іграшок для анального сексу.

анальні мастила дуже важлива деталь

Почнемо ми з анального мастила. Для анального сексу найкраще використовувати спеціальне мастило. Справа в тому, що мастило для анального сексу призначене не тільки для легкого входження у світ насолоди. Анальне мастило запобігає утворенню мікротріщин і розслаблює м'язи ануса, що погодьтеся важливо, особливо для тих, хто готується до анального сексу вперше.

Попередньо погратися з попою партнерки можна за допомогою таких секс-іграшок, як анальна пробка та анальні кульки. Впевнені, дівчина не буде розчарована. Поетапно розслабити дівчину і підвести її до нових шалених відчуттів можна за допомогою цих пристроїв. Якщо дівчина побоюється нового сексуального досвіду у вигляді анального сексу, для початку анальну пробку можна використовувати як додаткову стимуляцію під час традиційного статевого акту. Таким чином, вже усталені сексуальні відчуття безпосередньо будуть пов'язані зі стимуляцією ануса. Міг би подумати відомий нам учений Павлов, що його відкриття стануть у нагоді і в такій пікантній справі, як секс.

Анальна пробка з вібро ефектом допоможе створити про анальний секс незабутні враження. Варто приділити увагу і формі анальних пробок. А колір та форма мають значення лише тоді, коли ви вже визначились із розміром. Якщо ви хочете поекспериментувати, візьміть набір анальних пробок різних розмірів, які зможете використовувати у різні моменти, примножуючи свої відчуття. Що ж до форм, то прозорі з переливом, рожеві, сині, у формі коралів та фалосів, вибирайте той, який з першого погляду викличе у вас непереборне бажання випробувати новий досвід.

Анальні кульки стануть у нагоді як для прелюдії, так і для примноження відчуттів під час статевого акту. До того ж анальні кульки чудовий пристрій для невеликої секс-розминки перед початком анального сексу. Попросіть вашу дівчинку розставити ніжки, попестить її клітор, при цьому ніжно масажуючи пальчиками анальний отвір. Коли дівчина буде збуджена, ніжно введіть анальні кульки. Щоб підтримувати досить високий ступінь збудження дівчини (у той час, як ви тільки привчаєте її до нових відчуттів), вона може пестити ротиком ваш член.

Знайомство з таким видом насолоди як анальний секс можна і потрібно починати з секс-іграшок та якісних лубрикантів. Адже перший досвід має пройти на висоті, інакше погодитись на другу спробу буде значно складніше. Не поспішайте відчути всю гаму відчуттів анального сексу відразу ж. Підійдіть до вивчення анального сексу як до великого сексуального експерименту, і тоді все пройде гладко. І вперше і в недалекому майбутньому. І з першою дівчиною та з коханою дружиною.

Стаття є авторською, будь-яка передрук лише з обов'язковим посиланням на наш сайт www.intim-fantasia.com.ua