"Смаколики" для орального сексу.

навіщо потрібен оральний лубрикант

Оральний секс прийшов до нас із глибокої історії. Техніка орального сексу була вперше описана ще в Стародавній Греції. Але нам такий вид сексу більше відомий як "французький секс", оскільки саме у Франції він був особливо популярний.

Але оральні ласки мають і психологічне підґрунтя: вся справа в тому, що кожна дитина у своєму сексуальному розвитку проходить кілька стадій, і перша з них - оральна.

Дорослі, як маленькі діти - все пробують на смак. Так пізнають світ і знайомляться з різноманітністю смаків і уподобань. Деякі смаки подобаються, деякі ні. А є такі, які приносять задоволення та насолоду.

Так і з сексом – коли ми знайомимося зі світом інтимного задоволення, ми всі "пробуємо" на смак. Так ми визначаємо, що нам подобається, а що ні.

99 відсотків людей люблять оральні ласки. Проте, в роті люди не мають ерогенних зон. Вони є лише на губах. І для того, щоб обидва партнери отримували від таких інтимних втіх задоволення, і були придумані оральні "смаки" - їстівне желе для оральних пестощів з різними смаками. У світі це незамінна частина якісного сексу. І тоді комусь смачно, а комусь приємно.

Що ці "смаки" являють собою?

Це прозоре желе з різними смаками: полуниця, вишня, шоколад. А для особливо пікантних випадків - полуниця із шампанським.

Як користуватися оральним лубрикантом?

Нанести необхідну кількість (почніть з обсягу приблизно з чайну ложечку) на статеві органи партнера і починайте приносити задоволення. У процесі оральних ласк кількість желе можна додавати за потребою.

Таке желе підходить для використання як чоловіками, так і жінками.

Потрібно пам'ятати про те, що деякі види їстівного желе не використовують як мастило під час сексу.

Однак, є деякі види мастил (лубрикантів), які можна використовувати як мастило, і як засіб для орального сексу. З цього питання найкраще проконсультуватися з продавцем нашого магазину.

Ні для кого не секрет, що деякі пані соромляться першими робити мінет своєму партнерові. Тому дозволимо собі маленьку пораду чоловікам: по-перше почніть робити оральні ласки першими, а по-друге із їстівним желе жодна дама не зможе встояти перед спокусою спробувати його у справі.

Чому слід вибирати оральний лубрикант, а не вершки з балончика?

  • оральний лубрикант не алергічний
  • протестований дерматологами і не має протипоказань
  • доглядає інтимні органи, зволожує шкіру, запобігає тріщинам
  • не забруднює одяг і легко змивається водою
  • має величезну кількість різноманітних смаків

 

Якщо вам здається, що ваш партнер не любить оральні ласки, запропонуйте йому спробувати "смак" для орального сексу. І цей вид інтимних насолод стане однією з найулюбленіших у вашій парі!