Оральний секс – це прекрасний спосіб зробити партнерові задоволення і урізноманітнити свої сексуальні відносини. Сьогодні існує дуже багато різних технік, які підходять для різних ситуацій. Такі ласки можуть бути як прелюдія або основним джерелом задоволення. Але важливо все зробити правильно.

Багато хто думає, що мінет – досить проста справа. Насправді ж, якщо не знати основних технік і не ознайомитися з правилами, можна завдати біль партнеру. Про те, як правильно займатися оральним сексом, і про основні його техніки варто поговорити детальніше.

Головні правила орального сексу

Є кілька рекомендацій, які допоможуть зробити все на висоті:

  • Розмова. Звичайно, говорити необхідно не в процесі, а до нього. Можна запитувати у партнера про його переваги, таємні бажання, особливо чутливі або болючі точки. Це допоможе зробити все на найвищому рівні.
  • Повільний початок. Партнеру необхідно розслабитися та звикнути, перш ніж темп почне наростати. Статевий член повинен відчути тепло та вологість, стати твердим без активних рухів.
  • Гарне мастило. Дуже багато людей не використовують мастило під час оральних пестощів. І дарма. Спочатку звичайної слини недостатньо, тому торкання можуть завдавати дискомфорту. Можна вибрати лубрикант на водній основі – найбезпечніший і гіпоалергенний. У деяких магазинах можна навіть придбати особливий вид мастил для мінету. Вони мають приємний смак та аромат.
  • Увага. У процесі необхідно приділяти увагу не тільки чоловічій гідності. Чоловікам подобається, коли дівчина дивиться їм у вічі і пестить тіло. Якщо партнерка надто зосереджена на пенісі, з'являється неприємне відчуття. Важливо показати, що це вам теж подобається.
  • Правильний кут. У випадку з горловим мінетом необхідно завжди стежити, щоб пеніс входив рівно, не загинаючись. Тоді і відчуття будуть приємними, не буде ризику травмування. Для таких випадків краще вибирати позу лежачи з нахилом голови. Так все буде проходити прямо в горло.

Варто пам'ятати, що оральні ласки вимагають великої акуратності. На головці члена розташована велика кількість нервових закінчень та чутливих точок. Важливо взаємодіяти з цією частиною максимально ніжно та легко, без зайвого натиску. Прискорення завжди має бути поступовим, без різких рухів.

Кращі техніки орального сексу

Існує дуже багато різних технік мінету. Деякі з них дуже екстремальні. Для початку можна освоїти кілька універсальних варіантів:

  • «Льодяник». Як зрозуміло з назви, в цьому випадку пеніс стає льодяником, який необхідно ретельно облизати. Така техніка полягає в тому, що язиком проводять від самої підстави члена до його голівки, повільно облизуючи його, немов довгу цукерку. Також можна пограти із головкою.
  • «Метелик». У цій техніці застосовуються швидкі легкі поцілунки по всій ділянці члена. Далі можна грати з головкою, задіявши «порхання» язиком. Ця техніка досить проста. Заковтування не потрібне.
  • «Помада». Уявіть, що у ваших руках ваша улюблена помада і ви хочете нафарбувати губи. Тільки замість косметичного засобу до рук потрапляє член. Можна водити не тільки по губах, але по язику, навколо рота, по щоках. загалом, скільки вистачить фантазії.
  • «Твердий язик». У цій техніці потрібно максимально напружити свій язик і поперемінно пестити як головку так і область під нею самим кінчиком. Твердий язик впливатиме на ерогенні зони точково і розпалюватиме бажання все більше.

Крім таких простих технік є дещо складніші. Вони потребують певних зусиль достатнього досвіду.

Перший варіант – «глибока горлянка». Як зрозуміло з цієї назви, пеніс потрапляє не тільки в рот, але набагато далі. Щоб партнеру було приємно, потрібно максимально глибоко заковтувати то сам член, то яєчки. Чим глибше, тим краще.

Перед тим, як вперше випробувати таку техніку, потрібно потренуватися. У багатьох може виникати неконтрольований блювотний рефлекс у разі потрапляння пеніса в горло. Щоб оральні ласки не обернулися крахом, потрібно придбати фалоімітатор та потренуватися з ним. Знайдіть у себе останню точку комфорту і поступово просуйтеся глибше. Постійні тренування допоможуть знизити чутливість і позбутися блювотного рефлексу.

Друга цікава техніка – «вібрація». Досягти оргазму допоможе звичайне «гудіння» під час мінету. Це може бути глибокий стогін. Важливо видавати горлові звуки, коли пеніс у вас у роті, тоді звукові вібрації переходитимуть на нього та приноситимуть величезне задоволення. Головне, не почати задихатися чи не закашлятися.

Існує ще багато різних технік для орального сексу Головне – знати тіло свого партнера і розуміти, що йому подобається, а що – ні.