Сексуальні стосунки – справа тонка. Багато людей вважають, що їхнього оголеного тіла достатньо, щоб привести партнера до екстазу. Насправді навіть найсолодший пиріг може набриднути або зіпсуватися. Тому варто уважно ставитись до процесу статевого акту.

Всі люди роблять помилки в сексі. Ніхто від цього не застрахований, але всі можуть виправити становище. Які ж промахи найпоширеніші? І як їх можна уникнути?

Помилка 1. Неправильні іграшки

Сьогодні можна купити секс-іграшки в онлайн-магазині і відразу ж почати їх застосування. Але не всі вміють підбирати та використовувати такий товар правильно. Перед тим як застосувати той чи інший виріб, варто обговорити з партнером, чи він підійде йому. Одна справа, якщо в хід йдуть нешкідливі наручники з хутром, а інше – якщо це великий дилдо із шипами.

Рішення: Вибирайте іграшки разом. Довіра у сексуальних відносинах – Дуже важлива річ. Вона допомагає зізнатися у найпотаємніших бажаннях та поділитися таємними фантазіями. Можливо, під час вибору іграшки ви дізнаєтесь багато нового про свого супутника.

Якщо ж ви збираєтеся зробити сюрприз, то підбирайте щось нейтральне, а не лячне чи специфічне. Це може бути їстівна білизна, особливе мастило, загалом, не надто жорсткі атрибути.

Помилка 2. Егоїзм

Багато людей під час сексу концентрують увагу лише на собі та своїх відчуттях. З одного боку, це допомагає їм отримати задоволення і досягти піку насолоди. З іншого – повністю псує момент для партнера. Не багатьом щастить знайти ідеальну людину, бажання якої повністю б збігалися з уподобаннями партнера.

Рішення: Перед сексом можна обговорити улюблені пози, уподобання, чутливі зони один одного. Тоді кожен впливатиме на правильні точки, і всі отримають задоволення.

Також не варто одразу припиняти статевий акт після того, як хтось «фінішував» першим. На щастя, є багато методів зробити приємно партнеру і без проникнення. Залучайте фантазію та приділяйте увагу іншій людині.

Помилка 3. Занадто швидкий перехід «до справи»

Не варто забувати, що прелюдія – це половина всіх приємних відчуттів. Звичайно, в ситуаціях, коли обидва учасники статевого акту збуджені до краю і просто зривають з себе одяг, швидкий перехід до сексу може бути доречним.

Але якщо секс – справа поступова, то необхідно «збудити» один одного. А якщо ні, то ніхто не отримає приємних відчуттів, а після статевого акту всім буде дуже незручно.

Рішення: Не забувайте про оральні та попередні ласка, пограйте зі своїм збудженням і не поспішайте переходити до «основної частини пирога». Використовуйте секс-іграшки, зверніть увагу на найчутливіші зони.

Помилка 4. Одноманітність

Стандартний секс день у день – це просто нудьга смертна, та ще й згубна для будь-яких стосунків. Якщо люди постійно роблять те саме, то через деякий час вони просто перестануть відчувати один до одного потяг. Рутина дуже швидко руйнує сексуальні стосунки і псує задоволення.

Рішення: В арсеналі сучасної людини є багато засобів для позбавлення одноманітності в сексі. Це можуть бути яскраві рольові ігри, які мають багато варіацій. Також можна звернути увагу на секс-іграшки, які точно не дадуть нудьгувати в ліжку.

Зрештою, можна хоча б змінювати пози і пробувати щоразу якусь-небудь нову. Це теж може стати чудовим засобом від рутини. Головне, щоб обидва партнери вибирали зручні та «посильні» для них позиції.

Звертайте увагу на бажання партнера та вмійте говорити про свої переваги. Це допоможе отримати від сексу максимальне задоволення.