Мрія будь-якого чоловіка – бути не черговим коханцем, а ти, який запам'ятовується настільки,щоб дівчата самі дзвонили з надією провести хоча б ще одну незабутню ніч з ідеальним чоловіком. І такі «обрані» дійсно існують. І виявляється, найбільш затребувані коханці не мають неймовірної краси або ж надзвичайно великий статевий орган. Всі секрети чоловіків повідали нам жінки різного віку, якими ми із задоволенням ділимося з вами.


   Фігура, стиль, впевненість

Якщо привести своє тіло в порядок, і старий гардероб відповідно, то у жінок просто не залишиться шансів не зацікавитись вами як гідною кандидатурою, серед сотні в'ялих пузатиків. Ви повинні як мінімум любити своє тіло і доглядати за ним. Дівчата дуже цінують, коли все в міру і особливо якщо від коханця пахне приємно, а доторкатися дор чоловічого тіла - сама насолода.

   До і після сексу

Ви ні в якому разі не повинні виступати в образі гордого і самозакоханого мачо і навпаки, створювати враження сопливого підлітка. Ваша місія і до і після сексу, перш за все бути уважним до дівчини. Але не перегинати палицю. Як тільки вам вдасться знайти подібну рівновагу, ви тут же відчуєте підвищений жіночий потяг до вашої персони.

   Не з пустими руками

Якщо ви йдете до дівчини додому, не забудьте після аптеки, зайти і до винного відділу. Да, до презервативів треба купити хороше вино і можливо навіть щось смачненьке, для солодкої дівчинки.

   Більше, ніж секс

Насправді, найкращий коханець - тей, хто дає трохи більше, ніж просто секс, це є і повага, і увага. Так чи інакше, вам доведеться стати психологом. Будьте готові вислухати і пожаліти дівчину. Ви не повинні приймати будь-які позиції відносно її ворогів чи друзів і все, що від вас потрібно, пожаліти дівчинку і підтвердити, що світ дійсно так до неї жорстокий, але все неодмінно буде добре. Всі ці неприємні розмови «про життя» не повинні затягнутися і тривати більше, ніж 15 хвилин. Решту 15 хвилин ваше завдання подарувати легкість і приємні емоції дівчині, можливо навіть розвеселити і бадьоро, впевнено переходити до сцени в ліжку.

   Відчувати

Ось і дістались ми до найбільш цікавого момента. Скільки б статей про секс ви не прочитали, тільки на практиці можна досягнути хороших результатів. А щоб результати були приголомшливими, дйійте завжди озираючись на почуття і емоції дівчини. Для деяких дівчат поцілунок за вушком – милий жест, а для інших це кнопка до оргазму. Вивчайте кожну коханку і ніколи не поспішайте, дражніть партнерку, надолужуючи досвід. І що важливо, так це говорити з дівчиною про секс. Узнайте, что ей нравится, кто из ее любовников казался ей лучшим, почему, когда она впервые испытала оргазм. Говоріть з нею про секс, але не відносно вашої пари.

   Насолоджуватися

Зосереджившись на тому, щоб принести задоволення, не забувайте про себе, інакше дівчина відчує себе тренажером для відточення ваших сексуальних навичок. В якийсь момент потрібно повністю віддатися під владу своїх почуттів, щоб дівчина не засумнівалася в своїй сексуальності і також побачила, наскільки сильно вона вас збуджує.

   Все у ваших руках

Є два типи жінок– ті, що люблять владу над своїм тілом і ті, що любляьт ніжність і ласку. Ваше завдання - зрозуміти, хто з вами в ліжку – лагідне котенятко чи ненаситна тигриця. Якщо дівчина пристрасна та активна, швидше за все вона очікує такої рішучості й від вас. А якщо партнерка поспішає вкрити ваше тіло легкими поцілунками і не квапить події, то це любителька лагідних слів і дотиків.

   Дивувати

Не давайте подрузі скучати в ліжку і кожен раз пробуйте з партнеркою щось новеньке і «гостреньке». Це може бути нова поза в сексі, швидкий пристрасний секс чи довга прелюдія. Дівчина повинна захотіти нової зустрічі з вами, а значить, і здогадуватися не повинна, які ще емоції ви принесете їй в ліжку наступної, спільно проведеної ночі.

А закінчимл ми найголовнішим, через брак чого всі вищезазначені поради допоможуть хіба що побудувати міцні стосунки з однією партнеркою. Отже, всі 30 опитаних жінок різного віку були єдині в одному, що ідеальний коханець - це не просто брутальний самець, а чоловік за яким відчувається сила і здатність прийняття рішень. Він повинен бути впевненим і дуже мужнім. Як говорять дами «від нього повинно пахнути чоловіком», з таким ти відчуваєш себе справжньою жінкою і з ним приємно навіть поруч дихати.