Про те, що займатися сексом і водночас пристрасно цілуватися неймовірно приємно знають всі, а от про користь сексу ми згадуємо тільки коли у дружини голова болить. Насправді, приємні відчуття під час сексу роблять партнерів набагато більше здоровими и молодими. Секс і поцілунки – профілактика багатьох захворювань і навіть ожиріння. Хотіли б мати хороший настрій, бути завжди в формі і позбавитись від всіх недуг? Тоді давайте займатися сексом і цілуватися.На підтвердження даного твердження наводимо наступні факти.

      Поцілунок спалює калорії і розгладжує зморшки. Під час поцілунку працює близько 30 м'язів, пульс частішає, а нервові закінчення (близько 200) задіяні в поцілунку приносять насолоду всьому організму. А значить, поцілунок знижує ризик розвитку депресій, успішно справляється зі стресом. Адреналін, який викидається в кров тонізує весь організм, тим самим омолоджуючи його.

  Так, сексом займатися приємно, але до того ж мега корисно. І наступні факти ми наводимо на підтвердження цього приємного переконання.

  За даними різних досліджень можна говорити про те, що секс дійсно допомагає значно скинути вагу. Це звісно, якщо одразу після статевого акту не бігти до холодильника, щоб поповнити втрачені калорії. Пристрасний секс за зниженням ваги прирівнюють до 15-тихвилинного бігу, партії в теніс, 30 хвилин плавання. Чи варто нагадувати, що в різних позах виявляються задіяними різні групи м'язів і не тільки. Серце пришвидшується, дихання частішає, а значить, профілактика серцево-судинних захворювань забезпечена і кров більш інтенсивно насичується киснем. За останніми дослідженями геронтологів чоловіки, які займаються сексом 2-3 рази на тиждень, мають всі шанси стати довгожителями. З майже тисячі піддослідних рівень смертності був найбільш високим у групи, в якій чоловіки виконували подружній обов'язок менше ніж 1 раз на місяць. Що ж, є над чим замислитися.

  Регулярний секс допомагає зміцнити імунітет, так як виробляється більше антитіл, а зниження вироблення кортизолу (гормон стресу) збільшує вироблення лімфоцитів. Ось простий секрет непохитного здоров'я і оптимізму.

  Напевно не дивно, що секс нам будувати й жити допомагає. І складно перебільшити значимість цілком природної біологічної функції і, напевно, найприємнішої. Тому правильніше сказати, не «сексом займатися корисно», а «не займатися сексом шкідливо»

 

стаття є авторською, будь-яке передрукування тільки з обов'язковим активним посиланням на
наш сайт www.intim-fantasia.com.ua