Коли жінка робить перші боязкі кроки у світі сексу, головне, що її зазвичай турбує, це: “Як мені доторкнутися до ЦЬОГО (тобто до пеніса)? А раптом я зроблю це занадто грубо? А як правильно його терти? А чи треба його терти взагалі? А вкусити можна? А стиснути? А посмоктати? А чи сподобається йому, якщо я почну пестити його член, коли він буде за кермом (під душем, читати книжку, дивитися телевізор)? А чи можна стискати яєчка? Ну а якщо йому це сподобається, то наскільки сильно їх можна стискати?”

Для багатьох жінок — і далеко не тільки для наречених, але і для поважних матрон, матерів сімейств — чоловічі геніталії залишаються загадкою.
раптова ерекція у чоловіка

Якщо ви навчитеся правильно та майстерно поводитися зі статевими органами вашого чоловіка — тобто знатимете, коли і як їх чіпати, наскільки довго можна це робити, — ваше інтимне життя зміниться настільки вражаюче, що незабаром ви здивуєтеся: мовляв, як я жила досі?

І я анітрохи не перебільшую. Кричущий факт — більшість жінок мають лише дуже розпливчасті уявлення про те, як функціонують чоловічі статеві органи, як чіпати і пестити їх та — найжахливіше — що робити з членом після того, як настала ерекція. Ну справді, що робити, якщо він уже стоїть? Негайно трахатись? Ну а якщо у вашого чоловіка настала ерекція в такий час і в такому місці, де і коли секс з тих чи інших причин неможливий? Влаштувати сеанс феляції? Ну, а якщо і це виключено? Ласкати чоловіка руками, поки він не розрядиться? Або просто прибрати руку і спокійно дочекатися, доки ерекція не пропаде сама собою? Ну а якщо ви так зробите, чи буде він сильно засмучений? Чи це шкідливо для чоловіка? Чи не зашкодить це його потенції? Ну і так далі тощо, і в такому дусі нескінченно...

А ось ще інформація до роздумів: більшість чоловіків лише приблизно уявляють собі, як функціонують жіночі статеві органи, як чіпати та стимулювати їх. Якщо це не так, то я не сексопатолог! Але дамо поки що спокій цим неосвіченим чоловікам. Як тільки ви набудете певних навичок і навчитеся насолоджуватися чоловіком, ви з великим успіхом навчите і його всьому, що вам приємно і бажано.

Краще всього навчатися, маючи лежачий поряд з вами на ліжку “навчальний посібник”. Таким чином ви легко зможете вловити сигнал що подається “посібником” — “о-о-о-о!” або “ой-ой!”
будова члена

Можна також придбати “ділдо” — дуже переконливу імітацію чоловічих статевих органів. У деяких навіть зсувається крайня плоть. Вони допоможуть вам навчитися цілком непогано поводитися з ерегованим членом, але вони позбавлені здатності розслаблятися, подібно до живого пеніса, — тому інформації про реакції живого чоловіка ви з їх допомогою не отримаєте.

Насамперед засвоїть: незважаючи на тонкість і шовковистість шкірки, що покриває його, чоловічий пеніс дуже пружний і дозволяє робити з собою різного роду ризиковані маніпуляції — і при цьому його власник не відчуває болю та дискомфорту (скоріше, якраз навпаки). Багато жінок дуже бояться обійтися з чоловічим членом занадто грубо — і в результаті позбавляють партнера необхідної йому для насолоди сильної та наполегливої стимуляції.

Якщо вам попався досить зговірливий і товариський партнер, то найкраще попрохати його показати вам, як він звик стимулювати власний член під час мастурбації (“Милий, ну як ти робив це, поки не зустрів мене?”) А якщо він раптом заявить вам, що в житті не займався цією гидотою, — він безсоромний брехун. Йому соромно вам у цьому визнавати — і все. Відкладіть на час свої “докучання” і зачекайте на більш зручний момент.

Як ви вже знаєте, чоловічий пеніс складається з трьох вертикально розташованих “стовпців” пористої тканини. У верхній частині та по сторонах члена розташовуються два corpora cavernosa (печеристі тіла), прикріплені біля основи до тазових кісток. Внизу знаходиться ще одне, менше за розміром, corpus spongiosum (пористе тіло), яке формує головку члена.

Ці пористі тканини забезпечені великою кількістю кровоносних судин, і коли чоловік приходить у стан сексуального збудження, кров швидко наповнює всі ці тканини. Але відтік крові в цей час блокується — це і призводить до ерекції: член роздувається, твердіє і деякий час перебуває в цьому стані.

Ерекція — це автоматичний механізм, що приводиться в дію сигналами, що надходять із спинного мозку. “Автоматичний” у тому сенсі, що чоловік не в змозі зусиллям волі напружити член, наче біцепс. Якби тільки він це міг!

Але зовнішня стимуляція також може спричинити ерекцію — це ми з вами вже зрозуміли. Якщо стимулювати нервові рецептори члена за допомогою пальців, мови або будь-чого — теж все вийде. Більше того, ерекцію можна викликати, взагалі не торкаючись члена, — вона виникне сама собою під впливом еротичного видовища, специфічного запаху або навіть якщо чоловік “включить еротичну уяву”.

Під час ерекції, якщо у чоловіка не обрізана крайня плоть, вона зрушується, оголюючи власне голівку. А шкірка на головці, особливо там, де вона з'єднується зі стовбуром члена, має високочутливі нервові рецептори. Безперервні фрикції (тертя) у цій галузі, вироблені рукою, ротом чи стінками піхви, зрештою призводять до оргазму.

У процесі сексуального збудження в тілі чоловіка йде найактивніша робота залоз внутрішньої секреції, що виробляють різні компоненти “коктейлю”, яким є сперма (еякулят). Сперматозоїди формуються у мошонці — сотні мільйонів щодня — і зберігаються в ampullae. Потім вони з'єднуються з насіннєвою рідиною, секретом передміхурової залози та з виділеннями куперової залози та залози Літтра. У цій “суміші” сперматозоїди можуть легко і вільно пересуватися, в ній також достатньо кисню для забезпечення їхньої активної життєдіяльності — хоча по-справжньому активно рухатися вони починають після власне еякуляції.

Однією з перших ознак статевого збудження у чоловіка є витік невеликої кількості рідкого прозорого мастила з отвору на головці члена.

У міру наростання збудження ви помітите, що у чоловіка почастішає дихання — сорок-п'ятдесят вдихів за хвилину проти звичайних дванадцяти-шістнадцяти. М'язи всього тіла напружаться, і, можливо, почервоніє обличчя та груди. Серцебиття також почастішає — від сімдесяти двох ударів за хвилину до ста десяти — сто вісімдесяти (або навіть більше, якщо еротичне збудження надзвичайно велике).

Багато жінок бояться, що у чоловіка під час занять любов'ю може статися серцевий напад — особливо, якщо у них “мотор барахлить”. Лікарі ще не дійшли остаточного рішення з цього питання. Зауважу лише, що чим менше ударів за хвилину робить серце в нормальному стані, тим менш почастішає пульс під час любовних насолод. Це зайве підтвердження того, що, якщо людина підтримує себе у добрій фізичній формі, суттєво знижується ризик серцевого нападу.

Отже, в міру посилення сексуальної стимуляції в процесі статевого акту, настає стадія, коли партнер притискається щосили до вашого тіла і руху члена стають все потужнішими, а проникнення його в піхву — все глибше. Безпосередньо перед оргазмом він проникне у вас так глибоко, як тільки може. Це означає, що він досягнув ПОРОГУ ЕЯКУЛЯЦІЙНОЇ НЕОБХІДНОСТІ, коли ніщо у всесвіті вже не утримає його від еякуляції.

У цей час продукти секреції всіх вищезгаданих залоз спрямовуються в камеру-відстійник біля основи члена. Потім вона починає ритмічно скорочуватися, і одночасно скорочуються два м'язи біля основи члена, посилюючи еякуляцію. Сперма вистрілює з члена у два, три чи чотири прийоми.

Перша порція еякуляту вистрілює з отвору сім'явивідного каналу з такою силою, що здатна подолати відстань, як мінімум, у два сантиметри. Інші скорочення м'язів не такі сильні, та й кількість сперми вже значно менша.

Безпосередньо після еякуляції відбувається природне та різке ПАДІННЯ СЕКСУАЛЬНОГО ІНТЕРЕСУ. Ви, зрозуміло, можете продовжувати пестити його член, але дуже ніжно — у цьому періоді сильна стимуляція може спричинити занепокоєння і навіть біль. Ця фаза триває порівняно недовго, але саме вона є головною причиною жіночих сексуальних претензій та розчарувань (особливо якщо жінка до цього часу ще не отримала задоволення).

Тому дайте йому відпочити, і ваше терпіння винагородиться. Якщо ви природно злягалися, то раджу не випускати член з піхви. Не тільки тому, що ця обитель призначена для члена самою природою, але ще й тому, що там він скоріше збереже хоча б часткову ерекцію і швидше знову прийде в стан боєготовності ldquo;. А якщо чоловік відразу ж витягає член, то ерекція відразу ж зовсім зникає, та й ваш партнер миттєво відволікається (приймається дивитися телевізор, наливає собі винця або просто встає і прямує у ванну).

Якщо ви пестите член руками, то найкраще злегка стиснути його в одній руці, а кінчиками пальців інший ніжно пестити голівку. Саме “ніжно” — використовуючи сперму як мастило. Ви можете доставити партнеру додаткову насолоду, пестячи його яєчка і розмазуючи по них сперму. Не забувайте ніжно проводити нігтиками по центральній борозенці мошонки. Можете також обережно пестити область perineum, розташовану між мошонкою та анусом. Цей ніжний масаж, що проводиться безпосередньо після еякуляції, допоможе вам підтримувати партнера в стані часткового збудження та призвести до повторної ерекції.

Яєчка — це вкрай чутлива область чоловічого тіла, тому слід поводитися з ними дуже обережно.

Якщо раптом під час любовного акту ви надто сильно їх стиснете, то доставите партнеру надзвичайно неприємні відчуття. Основне правило: не здавлюйте їх сильніше, ніж власні груди. Але все ж таки краще, пестячи яєчка, справлятися у чоловіка, чи приємно йому те, що ви робите, — і все мотати на вус. Ніхто, крім самого чоловіка, не зможе дати вам зрозуміти, де пролягає грань між насолодою та болем.

Багато жінок невтямки, як слід тримати пеніс і стимулювати його. Саме тому вони часто воліють зовсім його не торкатися. Ну а якщо вони навіть і наважуються на це, то їх ласки часто неефективні (іншими словами, їм не вдається належним чином стимулювати необхідні нервові закінчення). Або вони просто зупиняються саме тоді, коли партнер починає збуджуватись.

У шкільних роздягальнях і до цього дня існує міф, що якщо вже дівчина взялася стимулювати член хлопця, то вона неодмінно повинна довести справу до кінця — інакше завдасть партнеру великої шкоди. Думаю, неважко зрозуміти, звідки взялася ця казка. Залякуючи дівчину, легше домогтися згоди на статевий акт. Але жодного слова правди тут немає. Правда, якщо ви пестите пеніс неправильно, одна небезпека все ж таки в наявності — партнеру ви можете не сподобатися, і він вас кине. Вам вдасться змусити його втратити голову — але не від пристрасті, а від злості.

Найбільш поширена помилка недосвідчених жінок полягає в тому, що вони хапають чоловіка за член надто близько до основи. Жінці, звичайно, приємно стискати рукою напружений стовбур члена — але біда в тому, що в цій частині значно менше чутливих нервових рецепторів, ніж у головці або крайній плоті. Ви можете терти член навіть дуже довго, але при цьому доставте партнеру лише щось те що дуже приблизно нагадує ту насолоду, якої він прагне. Цілком природно, що обдурений у своїх очікуваннях, він розсердиться.

Найчутливіша зона члена — це жолобок у місці зчленування головки зі стовбуром і особливо тонка смужка шкіри безпосередньо під сечовипускальним каналом, що називається латиною frenum. І хоча всі чоловіки мастурбують по-своєму, багатьом найлегше вдається досягти оргазму за допомогою всього двох пальців — вказівного та великого. Вони притискають вказівний палець до області frenum, а великий — до верхньої частини головки, та виробляють швидкі фрикції. Причому вони зовсім не докладають значних зусиль. Досягнення оргазму обумовлюється лише швидкістю і безперервністю рухів. Але найчастіше жінки, які усвідомили, наскільки чутлива головка, псують справу, пестячи її надто старанно і сильно. Можете здійснювати часом і сильніші рухи.

У процесі ласк ви цілком можете стискати член досить сильно — але лише ЧАС ВІД ЧАСУ, переходячи від одного виду ласки до іншої. Так ви допоможете чоловікові відчути, що ви саме пестите його, а не механічно домагаєтеся еякуляції.

У міру наростання у партнера сексуального збудження та наближення оргазму, можете посилювати рухи та сильніше натискати на область frenum.

Часто для того, щоб досягти оргазму за допомогою “мануальної стимуляції”, чоловікові потрібен досить значний час — таким чином, не зупиняйтесь, пройшовши три чверті шляху, лише тому, що засумнівалися у правильності своїх дій чи тому, що ви його збуджуєте. Якщо його член твердий, м'язи напружені, а дихання почастішало — ви на правильному шляху, і, можливо, він дуже близький до еякуляції.

Найпростіший спосіб перевірити правильність своєї техніки — це запитати партнера, як він поводиться зі своїм членом під час мастурбації (а якщо він до вух червоніє, змініть тактику і поцікавтеся, як він РОБИВ ЦЕ в юності). Пам'ятайте — більшість чоловіків мають такий досвід, навіть ті з них, що щасливо одружені і сексуально активні. Вони вдаються до онанізму як до найпростішого способу досягти моментальної сексуальної розрядки, як до ліків від стресу. Але як би вони не були збентежені і як би не приховували цей, на їхню думку, ганебний факт своєї біографії, їм слід знати: онанізм не загрожує їх щастю в нормальному інтимному житті. Часом він навіть є неоціненною підмогою, допомагаючи позбутися зайвої сексуальної напруженості, яка могла б спричинити подружні зради.

Мері, сорокадворічна поважна домогосподарка з Массачусетса, виявивши в письмовому столі чоловіка стос порнографічних журналів зі слідами, в яких не можна було засумніватися, написала мені найдовший лист. Ось що вона пише:

“Спершу я поставила під сумнів свою сексуальну привабливість, та й доцільність нашого подальшого спільного життя. Був момент, коли я вважала, що з нашим шлюбом покінчено. Потім настала наступна стадія — я подумала про все тверезо і змушена була констатувати, що наше інтимне життя було цілком щасливим і що Дік НІ РАЗУ не фліртував з іншими жінками. Потім я прочитала дві чи три ваші книжки і почала розуміти, що інтерес Діка до порнографії — це ІНТЕРЕС, і лише інтерес. Секс-журнали збуджували його, навіть дивували — і він мастурбував. От і все. Може, я просто пошкодувала, що стільки сперми вилилося на цих кольорових красунь замість того, щоб потрапити туди, куди належить... Але я цілком повірила тому, що ви кажете: НЕ МОЖНА ЗМІНИТИ ДРУЖИНІ З ФОТОГРАФІЄЮ. Не брешу, що дійти до цього мені було легко. Навіть не стверджуватиму, що жінка здатна ДО КІНЦЯ ЦЕ усвідомити — адже вона реагує на порнографію зовсім інакше. Але мені вдалося зрозуміти, що наш шлюб поза небезпекою.

Зрештою я набралася мужності і зізналася Діку в тому, що його схованку виявлено. Я сказала, що цілком розумію його, шкода тільки, що він розглядав журнали поодинці, замість того, щоб поділитися цим зі мною. Спочатку він просто розлютився! Але потім зізнався, що це його заспокоїло і навіть потішило. Зараз він читає ці журнали відкрито і час від часу купує або бере у приятелів на якийсь час еротичні відеокасети. Найчастіше це збуджує нас обох і дуже допомагає нам у ліжку. А часом він просто лежить поряд зі мною, мастурбуючи. Зізнаюся — я все ще відчуваю себе “надто сміливою” для свого віку, але я знаю: Дік обожнює мене і цей його інтерес — не більша зрада по відношенню до нашого сімейного життя, ніж нескінченні вікенди, проведені на риболовлі. Йому подобається секс, йому подобаюсь я — так про що мені турбуватися?”

Терпимість Мері до таємних насолод чоловіків, на нещастя, найбільша рідкість. Якби сучасні жінки не тільки були терпимішими до мастурбації чоловіків, а й часом підштовхували їх до цього — особливо тоді, коли їм самим чомусь не до любовних втіх, — Скільки неприємностей можна було б уникнути! Мастурбація не завдає нікому шкоди, а найчастіше приносить користь (вибирайте, милі пані: чоловікин онанізм чи зрада із сусідкою!).

Мені не доводилося зустрічати на сторінках ЖОДНОГО “секс-путівника” опису головного “каменю спотикання”, з яким стикаються жінки, беручи до рук чоловічий член. Для успіху справи необхідно помістити великий палець Зверху на головку, надаючи безперервний тиск, одночасно стимулюючи нігтиками інших жолобок під головкою, торкаючись іноді тонкої шкірної складочки під каналом (frenum), а також надзвичайно чутливого отвору на кінці члена (на лікарській латині воно meatus).

Зрозуміли? Поясню: багатьом чоловікам сподобається, якщо ви будете найлегшими рухами чухати frenum кінчиками нігтів і ніжно розтягувати отвір каналу. Тепер уже легше, правда?

Так у чому суть проблеми? А в тому, мої любі, що для жінки досить складно таким чином тримати член — особливо перебуваючи до нього обличчям. В результаті жіноча ручка хапається за член зовсім неправильно — тобто подушечка великого пальця притискається до жолобка під головкою, а решта пальчиків торкається найменш чутливої частини головки (зверху). Або ж пальці стуляються навколо стовбура члена, де (як ви вже, сподіваюся, зрозуміли) знаходиться лише мінімум нервових закінчень.

Навіть якщо подруга лежить поруч із партнером, їй дуже непросто вивернути зап'ястя таким чином, щоб взятися за нього описаним вище єдино правильним способом — і справа йде нанівець. Подібні помилки і підштовхують чоловіка до мастурбації, що, безумовно, приємно. Але було б набагато приємніше, якби ніжна жіноча ручка проробляла все правильно.

То як же треба вчинити, щоб навчитися тримати пеніс коханця саме так, як йому подобається? Що робити, щоб контролювати рухи кінчиків пальців, щоб з легкістю прискорити або відтягнути еякуляцію за вашим бажанням?

Відповідь неймовірно проста. Напрочуд, скільки жінок жодного разу не вдавалися до цього нескладного способу. ВІН лежить на лівому боці, зігнувши в коліні ліву ногу і витягнувши праву. а під його поперек підкладена подушка або якийсь валик, що дає вам можливість обійняти його лівою рукою за талію абсолютно вільно. Вам доведеться пестити його обома руками. А секрет у тому, що пестите ви його обома руками одночасно.

Чоловіку дуже легко пестити двома руками вашу вульву. У той час як його права рука ніжно масажує ваш клітор, він легко може підвести знизу ліву і ввести пальці в піхву. Щоправда, рухи лівої руки будуть трохи обмежені — адже на неї тисне вага вашого тіла. Але більшість чоловіків досить сильні, а більшість жінок досить легкі, щоб це не складало особливих труднощів.

Якби ви спробували підвести ліву руку під тіло коханого без подушечки чи валика під його попереком, нічого б у вас не вийшло. Він не просто важкий — він ще й великий настільки, що просто важко було б дістати до члена (якби це взагалі вдалося).

Підсуньтеся до нього ближче (нехай соски ваші торкаються його спини - це послужить додатковою еротичною стимуляцією, так само як і дотик вашого лобкового волосся або оголеного Венерина пагорба до його заду). Підсуньте під нього ліву руку і обійміть його, діставши члена. Нехай ваш великий палець міцно притиснеться до голівки трохи вище зчленування її зі стовбуром члена. Переконайтеся, що ваша рука не прикриває frenum та отвір каналу — туди попрямує ваша права ручка.

Обійнявши його правою рукою, ви безперешкодно зможете торкатися дуже чутливої нижньої частини головки і до яєчок. Права рука повинна рухатися абсолютно вільно — так ви зможете пестити і стовбур члена, і ніжно проводити кінчиком пальця навколо отвору каналу, що на стадії, безпосередньо поредуючій оргазму, змусить чоловіка втратити голову від пристрасті. Ви зможете повністю контролювати його, ваші пальчики, немов граючи на найніжнішому музичному інструменті, пурхатимуться по члену — переходячи до основи, якщо збудження наростає занадто швидко, і ковзаючи до голівки та області frenum, коли хвиля збудження починає спадати.

У той же час ваша ліва рука повинна рухатися в постійному, стійкому ритмі, досить міцно стискаючи стовбур члена і натискаючи на головку зверху з потрібною силою. Лише небагато практики — і ви зумієте пестити партнера, доводячи його до несамовитості так швидко (або так повільно), як ви того забажаєте. Ви можете змусити його відчути оргазм саме тоді, коли захочете, з точністю до секунди. Ви зможете також перервати свої маніпуляції та дозволити йому ввести член вам у піхву і там “закінчити справу”.

Можна вигадати всілякі варіації на цю тему, досягаючи вершин еротичної майстерності. Можна затиснути в лівій руці шовкову хустку або пару шовкових панчох, масажуючи з їх допомогою член.

Маргарет, тридцятишестирічна службовця страхової контори з Техасу, каже, що частенько пестить вранці чоловіка за допомогою своїх трусиків — і врешті-решт він наповнює їх спермою. “Потому, коли він ЙДЕ на службу, я їх надягаю — прямо вологими. Цілий день я відчуваю цей запах — щоразу, коли я вдихаю його, я збуджуюсь. До вечора я дочекатись його не можу!”

Ви можете видавити на долоню більше спеціального желе — тоді відчуття будуть надзвичайно гострими. Існують також різноманітні олії для масажу — з ароматами сандалового дерева, вишні та всього на світі. Декому ви принесете задоволення на мільйон доларів, якщо будете пестити його, одягнувши попередньо гумові рукавички або напалечники — на кшталт тих, якими нещодавно ще користувалися банківські службовці.

Лівою рукою ви зможете досить міцно стискати стовбур члена, а якщо при кожному русі долонею вниз злегка розтягуватиме шкірку між головкою і стовбуром, то вашому партнеру буде ще приємніше. При цьому не забувайте про праву руку, використовуючи природне мастило — розтирайте її круговими рухами навколо отвору каналу.

Права рука може час від часу опускатися вниз і пестити мошонку, анус і простір між ними. Але секрет у тому, щоб підтримувати певний ритм, поступово прискорюючи рухи. У вищеописаному положенні ви можете пестити чоловіка досить довго, при цьому не втомлюючись. Завжди потрібно пам'ятати: якщо ви підведете його впритул до оргазму, а потім раптом зупиніться, то тоді він засмутиться неодмінно. Тому, перед тим як хапатися за член, ви повинні чітко усвідомити, чого хочете досягти — змусити його випробувати оргазм від ласок ваших ручок, домогтися повноцінної ерекції (з видом на негайне злягання) або це лише прелюдія до феляції.

Якщо вам чомусь не хочеться коїтусу — наприклад, ви виснажені за день, не в настрої, або ви пестите його, просто щоб “вибачитися” за те, що якийсь час не вступали з ним в інтимний зв'язок, краще не вдаватися до вищеописаних маніпуляцій. Ви можете продемонструвати чоловікові своє кохання, якщо станете пестити його член і яєчка дуже легко, дуже ніжно — так ви просто можете поцілувати його в губи і зізнатися йому у своїх почуттях. Нічого немає гірше за “секс за обов'язком”. Якщо ви не відчуваєте пристрасті — чоловік негайно це зрозуміє.

Глава ця покликана знищити страх перед дотиками до чоловічого члена. Наскільки багато хто з вас, милі дами, уникають інтимних ласок такого роду — хоча ви просто ПОВИННІ погладжувати член, пестити його і просто ДИВИТИСЯ... Лише небагато представників сильної половини людства висловлюються проти подібних маніпуляцій з боку подруг. Сімдесят чотири відсотки опитаних мною чоловіків вважають, що інтимні дотики зробили б їхнє сексуальне життя яскравішим.

Проти міфів та хибних уявлень немає більш ефективної зброї, ніж досвід. Навіть зараз у моїй пошті з'являються листи від жінок, які не мають поняття про розміри чоловічого члена, а багато хто турбується, чи не мало в них піхва...

Пишуть мені також дами, які прожили у шлюбі не один рік, але за весь цей час жодного разу не доторкнулися до члена чоловіка руками (не кажучи вже про губи та язик), та й — о жах! — жодного разу не бачили чоловіка оголеним! Так, такі трапляються навіть у наші дні.

Але кожна жінка, яка перебуває з чоловіком в інтимному зв'язку, має право дивитися, досліджувати, питати, чіпати, пестити, гладити, лизати, куштувати на смак — та взагалі робити все, що їй заманеться. Ось що пише тридцятитрирічна Пилипа з Сіетлу: “Я зовсім не розуміла, що це за штука така — яєчки, поки одного разу не взяла їх у рот і не почала обережно обмацувати язиком. Я робила це дуже довго, бажаючи цілком насолодитися. Здавалося, я торкнулася таємниці людського роду. Можливо, я навіть могла б і куснути... Але чоловік не боявся, тож і я була безстрашна. Щодо члена, то це член — і тільки. А ось яєчка... У них приховується майбутнє людства, в них криється причина любові один до одного чоловіків і жінок. Це така сама свята святих, як і матка. Це щось приголомшливе! Це вічність. Це майбутнє...”

Вам у жодному разі не слід — якщо ви вже почали пестити геніталії чоловіка — відчувати себе ОБОВ'ЯЗКОВОЮ продовжувати будь-що-будь. Якщо ви почали МАСТУРБУВАТИ — в цьому випадку, я вважаю, ви повинні довести чоловіка до оргазму, і так само він повинен вчинити в подібній ситуації стосовно вас. Але ви маєте повне право гладити, чіпати і навіть лизати його член, яєчки — і взагалі все, що вам на думку спаде, не відчуваючи при цьому обов'язку поєднатися або домогтися сім'явипорскування.

Істинно повноцінні інтимні відносини немислимі без взаємної відкритості та розкутості. Ви повинні почуватися вправі дивитися на чоловіка, пестити його — це стосується і вашого партнера. Ви повинні вміти досить довгий час пестити його член при увімкненому світлі, анітрохи не соромлячись. А тепер згадайте, коли востаннє ви лежали в ліжку, розсунувши ноги, дозволяючи вашому другові чи чоловіку безперешкодно пестити себе?

Повторюю: навіть тоді, коли ви не збираєтеся негайно зайнятися любов'ю, ви не повинні нехтувати інтимнимі ласками! Так погладьте ви його член так, як гладите зазвичай вашого кота! Зрозумійте: секс — не тільки і не стільки злягання. Їм можна займатися цілий день безперервно, висловлюючи свої почуття за допомогою найніжніших дотиків, поглядів, поз ... Та мало ще чого! Це ж кохання...

Розбудіть ЙОГО вранці, почавши ніжно погладжувати його член... Запустіть руку йому в піжамні штани, коли він чиститиме зуби! Притисніть долоню до члена крізь джинси, коли він дивитиметься телевізор (підстригати галявину, вішати полицю...). Іншими словами, дайте йому зрозуміти, що ви любите його член і вам не соромно це продемонструвати. Для багатьох із вас це може стати першим кроком на шляху до того, щоб стати приголомшливими коханками.