Багато пар зіштовхуються з тим, що сексу в їхньому житті стає все менше і менше. Любовні втіхи постійно відходять на другий план, а життя заповнює сіра та нудна рутина. Хтось не надає цьому значення, хтось – нервує і страждає. Але результат зазвичай один – повне руйнування сексуального життя.

Як повернути жар у відносини? Чому сексу стає менше? І як із цим боротися?

Причини відсутності чи невеликої кількості сексу

Існує багато причин, чому партнери перестають кохатися так часто, як раніше. У більшості випадків все дуже банально: після букетно-цукеркового періоду та часу неприборканої пристрасті настає ситий спокій. Люди просто віддають перевагу спокійному сімейному відпочинку на дивані.

З одного боку, страшного в цьому немає нічого. Якщо статеві стосунки регулярні, але не по десять разів на день, турбуватися нема про що. Але у разі повного зникнення сексу варто негайно поговорити з партнером і все обговорити. Такий розклад може призвести до руйнування стосунків.

Серед основних ворогів сексу варто відзначити такі:

  • Постійний стрес та втома. Якщо людина багато працює або постійно перебуває у стресі, секс – це останнє, що його цікавить. Він хоче просто прийти додому та залягти у теплу постіль.
  • Нудьга і одноманітність. Деякі пари, які живуть разом багато років, просто втомлюються від стандартної місіонерської пози щовечора перед сном. Можливо, варто заглянути в інтим-магазин? Або змінити ситуацію?
  • Відсутність оргазму. Часто дівчата соромляться зізнатися, що вони не одержують бажаного задоволення. Через це секс стає обов'язком, яким вони ретельно уникають.
  • Хвороба. У деяких випадках зниження лібідо спостерігається при гормональних порушеннях та захворюваннях щитовидної залози. Якщо немає бажання зайнятися коханням, і воно не з'являється навіть з іншими партнерами, необхідно звернутися до лікаря.
  • Несумісність. Іноді навіть у найміцніших і найромантичніших стосунках із сексом ніяк не виходить. Причиною цього може бути банальна фізична несумісність. Можливо, один із партнерів відчуває дискомфорт у процесі, тому уникає інтиму.

Найгірший і найнеприємніший варіант – це зрада. В цьому випадку секс з іншими партнерами не дає шансів інтиму вдома. Але такий варіант варто розглядати лише в останню чергу.

Гормонічні сексуальні відносини

Що робити?

Сьогодні кожну проблему в інтимних стосунках можна вирішити. Фізична несумісність вирішується за допомогою спеціальних пристроїв та тренажерів із секс-шопу. Питання надто великого пеніса вирішується вагінальними кульками та помпами, які поступово розтягують стінки піхви. Зворотна ситуація – анальними пробками, що його звужують.

Психологічні проблеми завжди можна вирішити на прийомі у сексолога чи психотерапевта. Від втоми або стресу допоможуть позбутися вихідних подалі від роботи. А прибрати нудьгу із сексуального життя раз і назавжди зможе продукція інтим-шопу.