Секс-шоп – прекрасне місце для вибору подарунка на дівич-вечір, день народження або будь-яке інше свято. Саме тут можна купити ідеальний презент для кращої подруги, який вона запам'ятала б на все життя. Але який варіант вибрати серед величезної різноманітності продукції? І що стане універсальним подарунком?

Лубриканти на всі випадки життя

лубрикант на водній основі як подарунок подружці

Лубрикант – чудовий подарунок, оскільки він потрібний завжди. Такий засіб дозволяє зробити будь-який секс м'якшим і чуттєвішим, не кажучи вже про стимуляцію нервових закінчень в інтимних місцях.

Для подарунка можна підібрати щось незвичайне та оригінальне. Це може бути їстівне мастило-спрей зі смаком полуниці, банана та іншого. Також можна знайти набір із різних варіантів на будь-який випадок життя.

Також варто звернути увагу на основу продукту. Є такі вироби:

  • Лубрикант на водній основі. Сумісний з будь-якими латексними іграшками, не викликає алергії. Але має більші витрати.
  • Змащення на силіконовій основі. Краще зволожує та має дуже економну витрату. Але для латексних іграшок не підходить.

Універсальним варіантом буде водний лубрикант.

Незвичайні іграшки для себе коханої

Завжди дуже приємно отримувати подарунки, які були підібрані з увагою та індивідуально. До таких подарунків можна зарахувати оригінальні секс-іграшки для жінок. На щастя, такої продукції у секс-шопах дуже багато.

Найоригінальніші рішення такі:

анальна пробка як подарунок подружці
  • Віброяйце. Компактний та зручний вібратор, який можна використовувати непомітно навіть у громадських місцях. Зазвичай має навіть пульт управління, з якого можна контролювати своє задоволення. Такий подарунок завжди буде під рукою – на роботі, у відпустці, вдома.
  • Міні-вібратор. Це також чудовий подарунок, який подруга завжди зможе носити у своїй сумочці. Невеликі вібратори для стимуляції клітора можуть мати різну форму та колір, а також велику кількість режимів. Будь-яка жінка буде рада мати таку іграшку у своєму арсеналі задоволень.
  • Анальна пробка. Чудовий варіант для дівчат, які розширюють свої межі у сексі. Така іграшка буде тренажером. А якщо підібрати щось незвичайне – ndash; з хвостиком або блискітками, можна використовувати її як частину секс-костюму.

Іноді при виборі подарунка можна зробити помилку у розмірах або формах. Щоб такого не трапилося, варто підбирати універсальні іграшки або вироби-трансформери.