Вакуумний масажер для молочної залози - вакуумна помпа для грудей

Все проходить і змінюється. Як апріорі, можна стверджувати, що одним з головних елементів жіночої краси є груди, які в процесі життя схильні до змін.
вакуумна помпа

В даний час існують різні методи корекції щодо зміни та збільшення форм. Зупинимося на доступному і навіть корисному різновиді - вакуумному апараті, технологія якого викликає активний кровообіг. В результаті молочна залоза збільшується і стає більш підтягнутою, оскільки тренуються м'язи. У деяких випадках при додатковому використанні спеціального крему вдається збільшити обсяг на два, приблизно на 30-40%. Однак, цей процес зовсім не швидкий, і залежить від безлічі факторів - анатомічних, фізіологічних особливостей. Важливо й те, що ці процедури знімають у жінок та дівчат певні комплекси, дають відчуття жіночності, роблять "сексапільнішою". На що й звертають увагу чоловіки, а не обсяг грудей у сантиметрах.

У профілактичних цілях насос для грудей особливо ефективний у першій половині вагітності. Їм добре тренувати груди, щоб вони стали більш стійкими до різних зовнішніх впливів - було менше тріщин, застійних явищ при годівлі дитини. У другій половині вагітності користування масажером не рекомендується. Молочні залози і без того вже набряклі, та й стимуляція грудей викликає скорочення матки, що небезпечно щодо передчасних пологів. Тренування в першій половині вагітності дозволяє зміцнити м'язи, щоб потім груди не відвисали, не були млявими і в'ялими.

У період годування груддю малюка вакуумний масажер можна ефективно використовувати як молоковідсмоктувач. Якщо з'являються якісь ущільнення (мастопатія, що починається), при тренуванні за допомогою цього масажера вони розсмоктуються. Такі вправи рекомендуються при прикордонних, передболювальних станах.

Інструкція із застосування помпи для грудей

  • До та після застосування необхідно промити виріб теплою водою з милом.
  • Легкими круговими рухами нанесіть на шкіру спеціальний крем для зміцнення бюста (у комплект не входить, Ви можете його придбати в аптеках).
  • Щільно притисніть пластикову чашу масажера до молочної залози, переконайтеся, що клапан контролю герметичності закритий.
  • За допомогою груші викачуйте повітря з чаші доти, доки груди не збільшаться приблизно на 2 сантиметри, затримайте її в такому стані на 5-7 секунд.
  • За допомогою клапана, що контролює герметичність, скиньте негативний тиск до розслаблення бюста.
  • Повторюйте вправу протягом 15 хвилин для кожної молочної залози.
  • Для досягнення необхідного результату проводьте масаж регулярно, щоранку та вечір, можливе також додаткове використання спеціальних масажних кремів для отримання максимального ефекту.

Помпа для грудей