Онанізм довгий час вважався чимось непристойним. Ще сто років тому хлопчиків, які намагалися зробити собі задоволення, могли побити і відправити на примусове лікування. Але як би моралісти не боролися з природою, вона завжди бере гору. Чоловіки мастурбують та роблять це постійно. І нічого страшного в цьому немає навіть навпаки.

Сучасні дослідження доводять, що онанізм приносить величезну користь. Утримуватись від самозадоволення просто не можна. Чоловіки можуть спокійно робити собі приємно самі, просити про це своїх сексуальних партнерів та використовувати товари, які пропонує онлайн секс-шоп.

У чому ж реальна користь чоловічого самозадоволення? І як робити це так, щоб отримати максимально приємні відчуття та яскравий оргазм?

У чому користь чоловічої мастурбації?

Чоловіче самозадоволення – дуже важливий процес. Навіть у тих випадках, якщо є постійний сексуальний партнер, мастурбація не втрачає актуальності та користі. Регулярний онанізм допомагає:

  • Запобігти застійним явищам в області органів малого тазу. У процесі розганяється кров, приливає до малого тазу.
  • Стимулювати обмін насіннєвої рідини. Це дуже важливо для чоловічої урології.
  • Збільшити час статевого акту у майбутньому. Після активного онанізму чоловік може займатися сексом довше, а сім'явипорскування відбувається набагато пізніше.
  • Збільшити швидкість сперматозоїдів, їхню активність. Тим, хто планує заводити дітей, рекомендується займатися самозадоволенням час від часу.
  • Зняти стрес та провести емоційне розвантаження. Всі стреси йдуть геть уже після першої розрядки. Люди без оргазму стають дратівливими, мають проблеми зі сном. Регулярна мастурбація допомагає розвантажити нервову систему.

Існує дуже багато міфів про чоловічу мастурбацію, які не мають жодного підтвердження. Не варто розраховувати, що після такого масажу » збільшиться член. Але він допоможе відновити гормональний баланс, покращити загальне самопочуття та розслабитися.

Як маструбувати так, щоб відчуття були максимально яскравими?

Звичайно, у справі самозадоволення підказки не завжди потрібні. Кожен знає свої чутливі точки та особливі уподобання. Але є кілька універсальних рекомендацій, які будуть корисні для всіх.

По-перше, варто обов'язково використовувати лубрикант. Такий засіб не просто посилить відчуття, але й позбавить дискомфорту, подразнення та пошкодження ніжної шкіри в області статевого члена.

По-друге, сильніші відчуття приносить стимуляція кількох ділянок. Вважають, що найчутливіша зона – це головка члена. Але його спинка теж потребує стимуляції. У процесі можна працювати над різними зонами.

Також велике значення має підтримка правильного ритму. Він допоможе відволіктися від роботи руками і поринути у свої фантазії. Не менш важливо стежити за інтенсивністю та силою рухів. Дуже легко перестаратися і створити дискомфорт на довгий час.