День всіх Закоханих чудовий привід порадувати своїх коханих чимось незвичайним і романтичним.  Саме з такого приводу я пропоную Вашій увазі декілька ідей.

Ідея перша: свято в спальні.

Варіантів проведення багато. Це може бути перегляд фільмів «з полуничкою» з перевіркою всього побаченого на практиці. Танець живота і стриптиз. Рольові ігри з переодяганням. Інтим, при таких декораціях залишить в пам'яті яскраві враження і емоції.

 Необхідні атрибути – ароматичні свічки, парфумована вода з феромонами для постільної білизни. Для дами красива, еротична білизна, панчохи, рукавички. Все, що запалює уяву чоловіка. Для кавалера  теж  щось сексуальне, наприклад незвичні плавки (варіантів багато). Родзинка – аромамасла для масажу з афродизіаками (речовини, які підвищують сексуальний потяг). Можна використовувати любриканти або масла з різними смаками (полуниця, вишня, шоколад і т.д.) для орального сексу. Меню – шампанське, полуниця, страви з морепродуктів. Все, що не перевантажує шлунок. Адже ми зустрічаємо День Святого Валентина в спальні, з усіма витікаючими з цього наслідками.

Ідея друга: свято в ванній.

Взимку всім хочеться тепла, інтимного у тому числі. А в ванній поєднання ласки і ніжності з теплою водою творять з нами просто чудеса! Необхідні атрибути – плаваючі і ароматичні свічки, піна і сіль для ванни з аромамаслами. Оформлюємо ванну кімнату в одній кольоровій гаммі: рушники для неї і для нього, свічки і т.д. Все залежить від Вашої фантазії. Спробуйте урізноманітнити інтим насадками на пеніс з різною стимуляцією для чоловіків і жінок, ерекційними кільцями.  Не забудьте про інтимне мастило для сексу в воді. Таке проведення Дня святого Валентина надовго запам'ятається Вам і Вашій «половинці».

Ідея третя: що подарувати?

День Святого Валентина - це день коли кохані чекають від нас сюрпризів і подарунків, ласки, ніжності, кохання. Можна подарувати квіти, шоколад, «валентинки». є й інші варіанти. Наприклад, щось інтимне. Те, чого давно хотілося. А приводу  не було. Тепер є! Адже в нашому житті любов і интим завжди разом.

Вибираємо інтимний подарунок, звісно ж,  у секс-шопі. Варіантів може бути багато: парфуми з феромонами, нижня білизна чоловіча і жіноча, корсети, різноманітні вібратори і фалоімітатори, стимулятори для нього і для неї. Можна  підібрати подарунок і для обох партнерів одразу – спеціальні набори з великим вибором предметів для експериментів в інтимному житті. І для традиційного сексу, і для анального.  

нехай День Всіх Закоханих стане приводом для яскравих і незабутніх інтимних експериментів!


З повагою, ваша Лена Леніна