Чоловіки, як діти, до похилого віку граються іграшками, вірять всьому, що їм говорять і ні за що не хочуть нести відповідальність. В принципі, ми готові прийняти ці милі пустощі і навіть вважаємо їх дуже зворушливими. Але коли з усіма своїми дитячими сподіваннями чоловік переступає поріг спальні, дуже хочеться забратися з головою під ковдру і прикинутися ганчір'ям.

Кожна поважаюча себе жінка хоча б приблизно уявляє, чого хочуть чоловіки… в ліжку. Іноді їхні бажання бувають навіть дуже оригінальними, а місцями, прямо скажемо, своєрідними. На цій своєрідності ваші стосунки можуть повільно, але вірно зійти нанівець, а можуть продовжитися далі.

І тоді вас весь час буде мучити одне й теж саме питання: «Ну чому він це робить?» Швидше за все, воно буде риторичним і так і залишиться без відповіді, принаймні, з боку чоловіка. Але ви можете самі спробувати знайти причину і почніть з самого початку, з його дитинства.

Давай зробимо це швидко

Як тільки ви з'являєтесь на порозі, він хапає вас в оберемок, і ви займаєтесь сексом прямо в коридорі, в найкращому випадку добираєтесь до дивану у вітальні. Він практично не роздягається, а ви скидаєте з себе все, що встигаєте. До спальні ви доходите рідко, і навіть якщо доходите, то кількість знятого одягу від цього не збільшується, та й час, відведений на секс, залишається таким,як і був.

Такий брутальний секс може бути дуже привабливим і збудливим, якщо використовувати його в помірних дозах і не кожен день. Нагадує такий швидкий спосіб вираження кохання підлітковий інтим, коли, намагаючись встигнути до приходу батьків, робиться все похапцем, не знімаючи одягу. А якщо під час настільки пікантного заняття батьки їх все-таки застукали, то травма може залишитися на все життя.

Для того що позбавити свого коханого від непотрібного хвилювання, спробуйте взяти кермо влади в свої руки. Виділіть достатній час для сексу. Почніть з легкої вечері, потанцюйте, ви повинні бути максимально розслаблені. Тепер можна приступати і до найголовнішого, почніть з легкого еротичного масажу, поступово переходячи безпосередньо до процесу.

Використовуйте позицію «жінка зверху», це дастт вам можливість повністю контролювати статевий акт. Можливо, такий «повільний і печальний» секс прийдеться до смаку і вашому обранцю. У важких випадках спробуйте змінити обстановку, особливо якщо ви займаєтесь коханням на його території, в квартирі, де він жив чи живе з батьками. Стіни в даному випадку вам навряд чи допоможуть, радше навпаки. Пошукайте достойний готель або пансіонат.

Ручна робота

Як тільки мова заходить про нормальний секс, ваш партнер різко занепадає духом і втрачає до вас всілякий інтерес, зате він із задоволенням доведе до оргазму вас, та й себе також, руками. А ще він дуже любить дивитися, як ви мастурбуєте, і отримує від цього неземне задоволення.

Очевидна явна коітофобія – боязнь статевого акту. Мабуть, рівень сексуальності такого чоловіка залишився на підлітковому рівні. У ті далекі часи його отроцтва не можна було сексом займатися, а от онанізмом і петтінгом можна. Отримавши швидку сексуальную розрядку, ваш обранець міг підсісти на ці способи безпечного і доступного отримання задоволення.

Як правило, у таких чоловіків на підлітковому рівні залишається не тільки сексуальний розвиток, а й соціальний, а іноді і розумовий. Тому уважно придивіться до свого партнера, можливо, і в інших сферах життя він залишився відчайдушним хлопчаком.

Справитися з цим під силу тільки досвідченому спеціалісту – сексологу, бо тільки він здатний усунути першопричину даного відхилення. У будь-якому-випадку найбільше задоволення від сексу він буде отримувати тільки шляхом мануальної стимуляції.

Натисни на кнопку…

Ваш партнер сприймає вас як секс-машину з великою кількістю кнопочок і важелів, впливаючи на які можна довести вас до піку насолоди. При цьому робить він все вкрайн невміло і має дуже приблизне уявлення про те, де знаходяться ерогенні зони жіночої половини людства взагалі і ваші зокрема.

Можливо, він виріс в глухому селі, де не ступала нога людини освіченої і підкованої в сексуальному плані. Але, швидше за все, в сім'ї були поставлені жорсткі заслони від будь-якої інформації на сексуальну тему. Строго каралося читання під ковдрою з ліхтариком книжок «про це» і приватні перегляди відповідних фільмів.

Якщо цей чоловік вам дійсно дуже дорогий, доведеться взяти його сексуальну освіту в свої руки. Дійте за принципом «розкажи і покажи». У всіх подробицях розказуйте, що і де знаходиться і як правильно потрібно пестити і цілувати саме вас.

Двоє в ліжку, не рахуючи його маму


Під час прелюдії ваш партнер починає сюсюкати з вами, як з маленькою дівчинкою. Він коментує будь-які свої дії безглуздими дитячими фразами, а вашим інтимним місцям дає вкрай специфічні назви: «кицюлечка», «цицечки», «будиночок для мого хлопчика»… Інша крайність, коли він хоче вас тільки тоді, коли ви у шкірі і з хлистом в руках, а він прикутий до ліжка і повністю знерухомлений.

Все це типові прояви Едіпового комплексу, коли у чоловіка є несвідомий сексуальний потяг до власної матері. Едипів комплекс притаманний всім детям з 2-х до 6-ти років, але потім він постійно згасає, але у деяких особливо вразливих натур залишається на все життя.

Залежно від стилю поведінки своєї матері, він хоче і відповідного сексу з жінкою. Йому приємно думати, що його партнерка втілює в собі якості і стиль його матері і одночасно з цим задовольняє свої потаємні бажання.

Такий чоловік може бути дуже непоганим коханцем. Особливо він буде старатися, якщо ви дійсно чимось схожі на його матір, адже він так хоче бути хорошим хлопчиком. Та і на компроміси він піде дуже легко.

Ви разом можете попрацювати над вашим інтимним сленгом, нехай ці слова будуть приємними для обох і нікому не ріжуть слух. А іноді він цілком зможе відмовитися від батога і наручників і зайнятися сексом так, як хочеться вам.

Все йде за планом

Ви завжди займаєтесь коханням за певним сценарієм, який ніколи не змінюється: класична «місіонерська» позиція, скорочена прелюдія. А після сексу він швидко біжить в душ і так само швидко одягається. Ваш партнер дуже насторожено ставиться до ваших раціоналізаторських пропозицій і будь-які нововведення сприймає в штики.

Можливо, він затятий консерватор, але очевидні всі ознаки катастрофічної невпевненості у власних силах. А ця чудна якість найлегше прищеплюється в дитинстві: недолюбили і недохвалили батьки, були складнощі у спілкуванні з однолітками і з протилежною статтю. У результаті формується стійкий комплекс неповноцінності. Будучи ще підлітком, невпевнений в собі чоловік вибирає второвану дорогу і боїться збитися з наміченого курсу, боїться пробувати щось нове, а раптом не вийде… А що таке гіркота поразок, він знає не з чуток.

У таких випадках вчіться говорити компліменти. Хваліть його тіло, його багатий внутрішній світ, його вміння приносити вам задоволення. Але тільки не перестарайтесь. Компліменти не повинні нагадувати грубі лестощі, можливо тільки одне перебільшення— його неповторність в ліжку. Хоча і тут ви будете не далекі від істини, адже незабаром так воно і буде.

Хлопчики не плачуть

Він трепетний коханець і приносить вам море задоволення, але у вас складається таке враження, що сам він від сексу не отримує жодного задоволення. І навіть під час оргазму жоден мускул не здригнеться на його обличчі, і він буде німий, як риба. Причину такої зібраності ви будете шукати в собі і звинувачувати перш за все себе за свою неспроможність в ліжку, і марно.

Вам трапився емоційно закритий тип чоловіка. Найсильніші враження ми відчуваємо будучи детьми і підлітками, саме в цьому віці найлегше отримати емоційну травму, яка дуже сильно вплине на все життя.

Мабуть, це його випадок — на нього міг справити враженння невдалий досвід сімейного життя батьків або невдале перше кохання.

Знадобиться багато терпіння, щоб ваш коханий став для вас відкритою книгою. Покажіть на особистому прикладі, як і коли можна виражати свої емоції.

Зробіть перший крок, зізнайтесь йому, що він вам дуже подобається і не вимагайте зізнання у відповідь. Повірте, якщо воно послідує, то це буде всерйоз і надовго.