Хоча б раз, але про це задумувалась кожна. Опинитися в одному ліжку з жінкою нам всім якось доводилось, хоча б в думках на коротку мить. Чи бісексуальна ти? Чи варта справа заходу? І які сюрпризи може принести новий досвід?

«Закохатися в жінку» - багатьом дівчатам ця думка може здатися смішною, але тільки якщо не втрутиться його величність випадок.

Перевірити свою бісексуальність можна абсолютно випадково, зустрівши ту саму дівчину, яка зможе підвести до незвичних думок і викликати непідробні відчуття. Раніше мені б і на думку не спало, що он та брюнетка за сусіднім столиком дивиться на мене ой, не просто так!

Бісексуальність, як епатаж

Про те, що одна з найбільш популярних чоловічих фантазій- це секс з двома ласкавими панянками, знає буквально кожна дівчина. І як же майстерно можуть подруги полоскотати нерви хлопцям, влаштувавши невелике «еро-лесбі шоу». Але декілька пристрасних поцілунків і ніжних дотиків жінок одна до одної можна пояснити азартом зваблення, доказом сексуальності, чим завгодно. Поки парочка подруг епатує на публіку, мало хто здогадується, що серед жертв розчуленого натовпу, вже є ті, для яких дівчатка проявляють свої акторські здібності.

Бісексуальність, як подвійний вибір

«Самотність – сволота» часом заганяє в найбільш глухі кути. Розчарувавшись в «солодких» хлопчиках, ми мимохіть звертаємо увагу на більш мужніх, гхм… жінок… І дійсно, соціум давно не ділить будь-яку поведінку на суто чоловічу і жіночу. А нам все так само хочеться як кохання і ласки, так і міцного чоловічого плеча. Особу чоловічої статі, яка гармонійно поєднає вольові якості і романтичні почуття, знайти доволі важко. А розширити свій кругозір за рахунок жінок, які вдало поєднали як вроджену ласку, так і набуту працьовитість, наполегливість і рішучість цілком можливо. Хтось говорив, що бісексуальність - це у два рази більше шансів знайти своє кохання. І як виявляється, сильні жінки теж не проти знайти затишок з тендітним і відданим створінням.

Бісексуальність, як цікавість

Багато моїх подруг можуть пригадати пізнання своєї сексуальності, ведучи рахунок від першого поцілунку… з дівчиною. Ні, це не той випадок, коли «на безриб'ї і рак риба», просто в юнацькому віці довіритися подрузі куди легше. Навряд чи подібні переживання несуть якісь почуття, швидше за все пізнання нового досвіду.

Бісексуальність, як різноманітність сексуального життя

Більш дорослих дівчат новий досвід приваблює бажанням урізноманітнити сексуальне життя. Думки про сексуальні експерименти можуть бути пов'язані не тільки з фантазіями про одностатеві стосунки, в першу чергу сексуальні, але й з різними видами сексу, застосуванням секс-іграшок.

Таким чином, стати на стежку бісексуальності можна в будь-якому віці і з різних причин, але це зовсім не означає, що досвід, отриманий одного разу може кардинально змінити принципи, бажання і переконання. Вся справа в тому, наскільки далеко зайдуть фантазії жінки і наскільки легко вона сприйме новий досвід сексу з жінкою. Кохання чи просто секс – вирішувати вам. Точно так само як і з чоловіками, з дівчиною можна провести лише одну ніч або всю решту життя.