Не варто набирати в пошуковику заяложені чоловічі фрази «як вмовити її на секс» або «знайомства для сексу». Не існує магічних засобів, які тут же роздягнуть і покладуть подругу в ліжко у вашій улюбленій позі.

    Ви вже відчуваєте,що дівчина не проти провести шикарну ніч у вашому оточенні. І, здається, що не вистачає лише одного кроку, лише одного жесту, щоб«покласти її на лопатки». А з цими непередбачуваними створіннями так складно грати в «прямі» ігри. Щоб секс у вас напевно відбувся, не засипайте дівчину подарунками і компліментами. Те, що буде вже в «надлишку» буде грати не на вашу користь.

Якщо сказати своїй пасії: «Поїхали додому, займемося сексом», можна отримати хіба що ляпаса. А от якщо запропонувати з'їздити нагодувати голодного кота, вона свідомо зробить вигляд, що навіть і не підозрює, що котика їй доведеться годувати всю ніч. По суті, дівчині потрібен привід, який виправдає її дії. А далі ми проявимо кмітливість.

Ах, ці погладжування!

дотики до дівчини

Щоб доторкнутися до дівчини, не обов'язково одружуватися з нею. Достатньо, знайти тей же привід. Протягом вечора торкайтесь дівчину по-дружньому, під час розмови, торкайтесь її плечиків, подавайте руку, проводьте вперед, супроводжуючи погладжуваннями талію. А коли ви опинитесь наодинці можна спробувати надійний спосіб схилити дівчину до сексу – масаж спини. Запропонуйте дівчині масаж,але тільки впевнено і ніжно, а не несміливо питаючи дозволу. Після робочого дня ваша майбутня сексуальна партнерка навряд чи відмовиться розслабитися під вмілими чоловічими руками. А це прямий шлях до сексу. Масажуйте ділянку попереку, саме до цієї зони варто бути уважнимм, так як прилив крові до тазу, неодмінно пробудить в коханці приховані сексуальні бажання.

Ось від чого точно не відмовиться жодна любителька високих підборів, так це масаж стоп. Приємні натискання і погладжування піднесуть дівчину на вершину блаженства, і у неї неодмінно з'явиться бажання віддячити вам за такий прояв ласки.

Врятуй мене, кохана!

Жодна справжня жінка не зможе відмовити в допомозі чоловіку, який цього потребує. А на один-другий вечір можна стати трохи нещасним, правда? На які тільки виверти не йдуть чоловіки, щоб викликати жалість і тим самим опинитися в обіймах потрібної жінки. Ось приблизний список причин, з яких дівчина може приїхати і втішити, а ще й провести повний комплекс реанімаційних заходів, в тому числі і секс: «у вас помер кіт і ви гостро переживаєте його втрату», «ви підвернули ногу и ледве переміщуєтесь по квартирі», «вы не можете открыться изнутри квартиры и уже который час сидите голодный и холодный», «ваша покоївка звільнилася і вас терміново треба навчити варити борщ».

У жодному разі ваші проблеми не повинні бути «суто чоловічими», наприклад – «звільнили з роботи», «зламалась машина», «не можу виплатити кредит», бо до вас проявлять не турботу, а жалість, яка віддаляє вас не тільки від сексу, але навіть від перспективи будь-яких стосунків.

Від проявлення турботи до сексу лише один крок. Дівчата, як правило не проти пограти в турботливу матусю або псевдодружину, і зробити все від неї залежне,щоб чоловік під її опікою був нагодованим і доглянутим. А секс сере інструментів її опіки по плану може йти одразу після приготування борщу або слізного поховання кота.

Ти просто супер!

Дівчата набагато легше приймають рішення (і з приводу сексу також) на хвилі позитивних емоцій, ось і весь секрет популярності позитивних людей. Для того, щоб дівчина «сама все дала» можна зачарувати її екстремальним побаченням на даху будинку або спонтанною поїздкою за місто, спровокуйте її на необдуманий приємний емоційний вчинок і вона не зможе вам відмовити. Головне не давати вашому жаданому об'єкту час на роздуми. Звичайний дзвінок: «Збирай речі, я за тобою заїду через півгодини. Ми їдемо в заміський будиночок дивитися на зайців и пити глінтвейн. Всі питання по дорозі».

Якщо дівчина погоджується на друге побачення, то ви вже цікаві їй як чоловік, залишилось тільки підібрати ключик, щоб розмістити її в своєму теплому ліжку. У кожної дівчинки є свої слабкості, одна божеволіє від масажу, друга обожнює ніжне шепотіння на вушко, а третій треба просто «знести дах» емоційними вчинками. Який метод ближче вам і вашій половинці підкаже і логіка, й інтуіція. Хороших сексуальних пригод!