Попит, як відомо, породжує пропозицію, і, як показує статистика, у ляльки грають не лише маленькі дівчатка, а й дорослі дядьки. Тому на зміну целулоїдним пупсам (для дівчаток) і гумовим Зінам (для дорослих хлопчиків, відповідно) прийшли лялька Барбі та силіконові Real Dolls.

Для довідки: Real dolls («справжні ляльки») - це такі силіконові (в прямому сенсі) панянки в натуральну величину і з усіма належними панночкам атрибутами. Приємний на дотик силікон («жива шкіра»), гранична анатомічна чесність і гнучкий скелет (зазвичай з алюмінію, на шарнірах) робить «реальних ляльок» чудовими сексуальними партнерами. До того ж, технології їх виробництва зайшли так далеко, що відрізнити особливо вдалі зразки від їх живих прообразів досить складно навіть з трьох метрів.

Як ставитися до чоловіків, які використовують подібні екземпляри для задоволення своїх потреб? Поблажливо, мовляв, не знайшов собі живу подружку? З побоюванням - мало що в голові такого збоченця? Зневажливо - не готовий до стосунків із справжньою жінкою? Варіантів багато, позитивних із них - жодного. Якщо жінки вже навчилися толерантно ставитися до чоловіків нетрадиційної орієнтації. - "Нехай вони нас не люблять, зате з ними побалакати можна про манікюр", то любителям гумової екзотики виправдання немає! Адже це натуральна зрада!

Військова мудрість говорить: ворога треба знати в обличчя. А ще краще в профіль, анфас і навпомацки. І те, що противник – силіконовий, анітрохи не применшує його небезпеки.

З'явилося це "диво інженерної думки" вперше років десять тому і відразу стало користуватися шаленим попитом. Зараз ляльок виготовляють у США, Японії, Китаї та Німеччині. Тиждень на подібному заводі «народжується» 6-7ляльок, на виготовлення кожної потрібно не менше 80 годин.

Пропонується дев'ять типів комплекції - від худеньких німфеток до пишнотілих дівчат а-ля Міссі Елліотт. Можна вибирати з 14 типів обличчя, п'яти відтінків шкіри, шести кольорів очей, 10 видів перуки, а також трьох видів... лобкового волосся. Але найживішими, за твердженням лялькаря, виходять інтимні органи його творінь, а також рот, оснащений, як повідомляється на сайті Real Dolls, ультрам'якою мовою, силіконовими зубами, еластичними губами, рухомою нижньою щелепою і суперглибокою гортанню, що гарантує найінтенсивніші оргазми.

Нещодавно було налагоджено випуск ляльок-чоловіків і ляльок-гермафродитів, скоро з'являться ляльки зі... змінними вагінами. Скелет красуні (або красеня) - це гнучкий сталевий каркас, який зверху покритий приємним на дотик матеріалом, так що лялька може приймати різні сміливі позиції. У комплекті поставляється базовий гардероб (міні-сукня, ліфчик, трусики, панчохи та туфлі на підборах), а також набір інструментів для дрібного ремонту та косметичка.

Але якщо чоловікам, як показує досвід, цілком вистачає цього набору, то чим може задовольнитись жінка, яка вирішила придбати собі силіконового друга з перманентною ерекцією? Можливо, вбудованим банкоматом і обов'язковим набором фраз: "Дорога, ти чудово виглядає "або "О, це було чудово. Давай повторимо!". Ще варіанти: "Звичайно, у цієї телиці на екрані силіконові сиськи" (з вуст силіконового ж чоловіка це буде звучати особливо комічно) або "Ні, що ти! Ти зовсім не товста, навпаки, тобі треба від'їдатися". Ну, і таке інше.

Цікавим є те, що самі виробники позиціонують свої твори не як секс-іграшку, а як силіконову дружину, супутницю життя та другу половину. А що? Суцільні переваги: гарна собою, вірна, вислухає, не перебиваючи, всі твої проблеми і мовчки погодиться з усіма твоїми ідеями, не влаштує скандал через пізнє повернення чи запах перегару і, нарешті, мовчки стерпить появу в будинку ще однієї подібної до себе (тому що поява живої жінки в даній ситуації здається автору чимось абсурдним).

Адже є чоловіки, які так і живуть і вважають це не найгіршим варіантом. Приміром, мешканець Детройта Дейвкет живе з лялькою на ім'я Сидора і вважає її досконалішою за всіх живих жінок. Ми з Сидорою щасливі. У нас, мабуть, більш гармонійні стосунки, ніж у багатьох звичайних подружніх пар, заявляє 32-річний Дейвкет. "У реальному житті мені такий ласий шматочок ніколи не дістався б. Жінки постійно мене відшивали" - зізнається він.

Будь-який психолог скаже вам, що чоловіків, які віддають перевагу силіконовим лялькам реальним жінкам, можуть мучити страх близькості («нікому не можна довіряти», «мене все одно кинуть» і т.п.), почуття власної неспроможності (фізична непривабливість, невпевненість у своїх чоловічих достоїнствах, досвід перенесеного приниження, глузування, особливо в ліжку) і бажання помсти за те, що колись він був об'єктом контролю (наприклад, з боку матері).

Лялька для таких чоловіків стає близькою істотою. Вони переконані, що повноцінний секс їм недоступний, і заміщають стереотактильними порнографічними персонажами живих жінок, відчуваючи себе в повній безпеці та непідконтрольності, пишаючись цим і епатуючи "негідних жінок" тим, що відмовляються від них, воліючи ерзац.

Чи вважати таку поведінку нездоровою? Не обов'язково. Це одна із нормальних реакцій на ненормальні умови життя, які ці чоловіки самі обрали для себе чи приписали року. Якщо вже чекати від психотерапевта якоїсь допомоги, то вона може стосуватися не ляльок як таких і не сексу з ними, а взаємин цих чоловіків зі своїм минулим, з тими людьми, які живуть » в їх пам'яті та «заважають» жити повноцінним життям.

За матеріалами закордонних електронних ЗМІ