садо-мазо

Сприйняття садо-мазохізму як збочення давно відійшло в минуле. Сучасна медицина визнає садо-мазохізм повноцінним видом сексуального самовираження здорової особистості, звісно, у тому випадку, коли в подібні відносини партнери вступають виключно за взаємною згодою.

Згідно з сучасними дослідженнями, лише третина "любителів болю" приходить до реалізації своїх інтимних фантазій, здійснюючи їх з постійним партнером, або зі спеціальним "другом", якому їх сексуальність підходить як ключ до замку. Більшість цих фантазій боїться, не приймає їх, не ділиться ними з партнером і так і проживає все своє інтимне життя, жодного разу їх не втіливши. Але мазохістичні фантазії, мазохістичні сценарії мають особливу властивість: якщо вони вже існують, якщо вони вже сформувалися, то навіть найкращий секс, найкращий і улюблений партнер не принесе жінці максимальної радості, не приведе її до максимальної розрядки, якщо вони не втілюють цей сценарій. Тільки в мазохістичних відносинах - нехай і найумовніших, найменших, "аматорка болю" може досягти вершин своєї чуттєвості - а вершини ці у неї є! Сьогодні сексологи переконані: якщо у жінки мають місце фантазії приниження чи болю, то вона автоматично відноситься до розряду надтемпераментних, за нею автоматично визнається здатність до яскравої насолоди та яскравої розрядки. У цьому завжди допоможуть БДСМ іграшки.

Якщо доля нагородила Вас "любов'ю до болю" - не лякайтеся її, цінуйте цей дар, реалізуйте свої фантазії. Здійснення Вашого мазохістичного ценарію дозволить Вам досягти в сексі таких піків насолоди, які більшості людей, на жаль, недоступні. Ви спробуєте відчуття та пристрасті, які роблять Вас щасливою людиною!

Ми сподіваємося, що продукція нашого секс-шопу "Фантазія" допоможе здійснитися Вашим фантазіям.