техніка кунілінгуса

Не треба думати, що уткнувшись обличчям у лобок дами, ти стаєш орачом на безкрайньому полі кохання. Зніми кепку тракториста, змахни піт, зупини комбайн і викинь до біса погані сімки. Швидше ти – садівник, який тонко шліфує свої троянди у своєму (або чужому) саду. Не випадково кожен, хто може зіставити форми, відзначає схожість жіночих геніталій із великою трояндою.

Пам'ятайте, як в Американському пирогу Кевін отримав від старшого брата заповітний зошит, який мав перетворити його на мега-мачо, улюбленця дівчат. Сьогодні ми поговоримо про всі ці торнадо язиком. Тому що якщо ви не практикуєте кунілінгус, то, швидше за все, це тільки поки.

Кунілінгус (від латинського cunnus - зовнішні жіночі статеві органи і lingo √ лизати; синоніми - оральний секс, орогенітальний секс, кумбітмака, ламбітус) - збудження жінки впливом на її зовнішні статеві органи губ. Сьогодні кунілінгус входить до діапазону прийнятності більшості чоловіків і жінок, але в деяких культурах все ще вважається статевим збоченням. У США, за буквою закону, відьмача любов - фелаціо і кунілінгус - офіційно називається злочином проти природи і за це належить кілька років в'язниці. Вся проблема тільки в тому, що в'язниць не вистачить. (Григорій Клімов, Справа 69, або Про псих-війну, дурдоми, 3-ю євміграцію та нечисті сили).

Психологи по-своєму пояснюють прихильність до сексу французькою. Одна з гіпотез: кунілінгус практикують чоловіки, які таким чином хочуть прокласти собі дорогу назад у материнське лоно, де вони будуть обігріті і захищені від жорстокого світу.

Інше: Причина - гомосексуалізм (відкритий, латентний чи пригнічений). Кунілінгус тісно пов'язаний з мінетом. Люди, схильні до цього або практикуючі ротовий секс, часто показують мову, хтиво облизують губи і т.п. У рівній мірі це стосується мінетників і мінетчиць. Часто такі речі відбуваються несвідомо у людей, схильних до обох видів збочень. (Термінологія, або 69 способів стати нещасним)

Ще одна розгадка таємниці кунілінгуса: якщо чоловік віддає перевагу орогенітальному контакту статевого акту, у нього є страх не зуміти принести задоволення природним шляхом. У такому разі жінка зобов'язана дати зрозуміти партнеру, що і в традиційному варіанті він задовольняє її на всі сто.

Але оскільки задоволення ви хочете принести не психологам, а коханій, сміливо прокладайте дорогу в материнське лоно. Клітор – найбільш потужна ерогенна зона у більшості жінок. За статистикою, 60% жінок отримують кліторальний оргазм, а не вагінальний. Якщо жінка налаштована психологічно, довести її до оргазму шляхом стимуляції клітора √ справа трьох хвилин. Тому жінки, які позитивно ставляться до кунілінгуса, часто віддають перевагу йому ніж статевому акту. Знову ж таки, кунілінгус - найпростіше рішення проблеми маленького пеніса.

Другий момент пов'язаний з тим, що головна ерогенна зона жінки все ж таки - мозок. І якщо жінка розуміє, що дозволила вам "робити це", то її еротичний емоційний настрій покращується і ставлення до вас - теж. Жінки відносяться до пропозиції кунілінгуса як до вираження любові та шанування. Ви схиляєтеся перед нею, щоб подарувати їй насолоду. Навіть якщо вона рішуче чинить опір, ваш жест буде їй приємний. Але не наполягайте – насильство тут неприйнятне. Але не забудьте сказати їй, наскільки гарна вона на вигляд, запах і смак.

Чоловіки також вважають, що кунілінгус зміцнює інтимний зв'язок із жінкою. Ми впевнені, що такий близький контакт можливий лише з дійсно бажаним партнером, якого повністю приймаєш і емоційно, і фізично. Все це дуже схоже на кохання. До того ж, нам подобається вигляд збудженої подруги і особливо те, що ми маємо до цього деяке відношення.

Позиції для кунілінгуса

Три найпоширеніші позиції для кунілінгуса:

 • жінка на спині, чоловік між її розведених ніг
 • жінка сидить на краю ліжка або в кріслі, чоловік стоїть навколішки
 • позиція 69
позиції для кунілінгуса

Позиція 69, коли кунілінгус поєднується з феляцією (мінет, який жінка робить чоловікові) не для всіх підходить. Досить важко сконцентруватися на доставлянні насолоди іншому, коли все, що ти хочеш - зосередитися на власній насолоді.

Одне з важливих правил кунілінгуса - на момент початку симфонії рота жінка повинна бути вже достатньою мірою збуджена. Тому стартуйте завжди зверху: від поцілунків у губи переходьте до шиї та грудей, талії та стегон.

Якщо ви не знаєте, як ваша партнерка віднесеться до кунілінгуса, користуйтеся картковим правилом краще недобрати, ніж перебрати. Завжди можна посилити ласки, але якщо ви будете надто грубим, то легко зіпсуєте жінці налаштування загалом.

Почніть з м'яких поцілунків і дотиків язиком до статевих губ і області навколо клітора, потім до самого клітора. Переходьте до легких рухів язиком по ньому, краще зверху вниз (при рухах знизу вгору відкривається капюшон клітора, доставляючи деяким жінкам неприємні відчуття) або з боку в бік, коли клітор на поворотах вислизає з-під язика. Торкатися можна як кінчиком, так і (що краще) поверхнею язика. Краще, щоб язик і щелепи були розслаблені – тоді ласки виходять ніжнішими. Особливо м'які дотики – ласки тильною стороною язика.

Техніка кунілінгуса алфавіт

Одна з найпоширеніших технік кунілінгуса - алфавіт. Чоловік пише мовою в області клітора жінки букви алфавіту. Компетентні особи стверджують, що партнерка досягає оргазму у гіршому випадку на літері м. Якщо за вашою спиною чотири класи сільської школи – пишіть літери свого імені чи цифри від 1 до 9.

Якщо початковий етап пройдено успішно, розширте дії до посмоктування клітора, стискання його губами, переходьте до інтенсивнішого темпу та натискання. Але не думайте, що бурхливий танець дуже сильних і швидких рухів сподобається дамі. Навпаки, їй може бути неприємно і навіть боляче, тому що в ділянці клітора нервових закінчень більше, ніж на всьому пенісі. А особливо якщо до цього додати ласки вашою мужньою щетиною. До речі, тут несподівану перевагу отримують вусаті та бородаті – багатьом жінкам подобаються лоскотання та м'якість чоловічої рослинності. Деякі радять продовжувати діяти язиком повільно, навіть якщо ви відчуваєте, що жінка збуджується все більше і більше.

Партнерці буде приємне відчуття холодка, якщо ви несподівано подуєте на збуджений клітор. Але потім створіть контраст – охопіть охолоджене місце ротом. Можна взяти в руки чи губи кубик льоду. Деякі гурмани радять використовувати льодяники від кашлю – м'ятні чи ментолові. Посмакуйте їх, і тоді від дотику вашого рота жінка відчує приємну свіжість і холодок.

Якщо ви вмієте згортати язик трубочкою (якщо не вмієте - не намагайтеся навчитися, це передається генетично) спробуйте згорнути його навколо клітора та ковзати вгору-вниз.

Ніколи не використовуйте зуби під час ласок піхви

Якщо втомився язик, ви можете продовжити змоченим слиною або спеціальним гелем пальцем. Здійснюйте кругові рухи або рухи взад-вперед/з боку в бік - багато жінок маструбують саме так. Але знайте, що зміна язика на пальці, хоч би якими ніжними вони були, може негативно позначитися на її збудженні. Найчастіше один або більше пальців вводять у піхву (не робіть це відразу - жінка має бути вже збудженою) - жінка може зазнати приголомшливого оргазму. До речі, зовсім не обов'язково імітувати вашими грубуватими пальцями рух свого ж пеніса, хіба що вони рясно змащені гелем. Обмежимося легкими розтягуваннями стін входу. Може вийти дуже цікаво. (Ігор Мальцев, Зверху вниз AND знизу вгору, або Трохи орального сексу) Інший варіант – стимулювати точку G (про це ми писали у статті Еротичний масаж для жінки). Однак одночасна стимуляція клітора та G-точки може призвести до конфлікту вогнищ збудження.

Примітка: обов'язково переконайтеся, що у вас немає задирок навколо нігтів.

Добре, коли жінку відокремлює до оргазму три зітхання, перерватися, щоб відтягнути фінал. Але якщо ви відчуєте, що партнерка виходить на фінішну пряму, заради Бога, продовжуйте робити те, що робили.

Можливі зриви при кунілінгусі

Ну, по-перше, ви повинні бути готові виявити терпіння. Якщо жінка не налаштована, недостатньо збуджена емоційно, вам може знадобитися багато часу. І сил, щоб забезпечити тривалу ритмічну стимуляцію. Але якщо ви кинете кунілінгус на півдорозі до оргазму, то краще б ви його й не починали.

По-друге, якщо дівчина випила, то її чутливість знижена, і бажаного вибуху може так і не статися.

По-третє, жодна жінка не чекає, що ви вперше доведете її оргазму впевненою рукою гонщика, що веде болід по серпантину. Попросіть її підказувати вам: сильніше, легше, ще раз, ось так, любий, продовжуй.

Якщо вам важко подолати мовний бар'єр

 • Вважається, що здорового зрілого чоловіка цей смак і запах збуджує
 • Згадайте, як у юності ви змушували себе полюбити смак пива чи кави, коли хотіли виглядати доросло
 • Якщо ваша дама забула прийняти душ - зробіть спільне купання частиною любовної прелюдії

Поради для жінок під час кунілінгусу

Шановні жінки! Якщо ви дотримуєтеся особистої гігієни в рамках щоденної ванни та відсутності статевих інфекцій, то ваші дітородні органи пахнуть стерильною вологою, що утворюється з водянистої частини крові і пропотіє через статеві губи, і нормальним чоловікам цей запах подобається. Ще один прийом матінки-природи, що бажає, щоб ми розмножувалися. Так що не будьте жертвою реклами і не думайте, що будь-який запах з вашого тіла огидний. Не обливайте себе духами – вони можуть спричинити подразнення слизової оболонки. Але ось що ви повинні зробити в ім'я кохання - це голити волосся. Можете відвідати салон інтимних зачісок, де вам зроблять грумінг професійно.

Ще кілька моментів. Якщо вам роблять кунілінгус:

 • Не зсувайте ноги. Партнер не повинен задихнутися
 • з розумінням поставтеся до привалу партнера - кунілінгус досить-таки стомлююче заняття
 • Дайте партнеру знак, коли ваш оргазм близький - не пошкодуєте (якщо чоловік досить грамотний)
 • не соромтеся давати партнерові поради - він їх оцінить
 • якщо вам боляче чи неприємно - одразу скажіть про це
 • спробуйте стиснути вагінальні м'язи - це може наблизити оргазм і зробити його інтенсивнішим

Однією з культурних конотацій кунілінгуса може бути натяк чоловіка на ласку у відповідь - феляцію (мінет). Про це ми поговоримо якось іншим разом.