Перший досвід з інтимними іграшками не в усіх успішний. Багато хто відмовляється від їх застосування лише тому, що не змогли знайти ту саму модель. Насправді зробити правильний виріб досить просто.

Всі, хто хотів би зберегти анонімність, можуть робити покупки в онлайн секс-шопі. Там можна вибирати скільки завгодно довго, читати детальні описи і консультуватися віддалено. В іншому ж – вибір за вами. А кілька рекомендацій допоможуть успішно увійти у світ сексуальних задоволень.

Визначтеся з розмірами

При виборі перших секс-іграшок дуже важливо знайти оптимальний розмір. Не варто прикрашати параметри під час консультації. Чим краще виріб підходить за індивідуальними параметрами користувача, тим ефективніше він виявиться насправді.

Наприклад, занадто великий фалоімітатор може приносити хворобливі відчуття при зануренні. Те саме з виробами для анальних задоволень. Щоб не відбити бажання експериментувати, варто починати з малого і поступово збільшувати розміри, якщо виникає така потреба.

Дізнайтеся, чого хочете

В асортименті будь-якого секс-шопу є іграшки для різних цілей. Це можуть бути анальні стимулятори, вагінальні вібратори, моделі стимуляції клітора та ін. Для початку можна підібрати щось універсальне та найпопулярніше, щоб випробувати його та навчитися застосовувати.

Можна порадитися з партнером, якщо плануєте використовувати виріб у парі. На основі загальних побажань можна підібрати багато корисного.

Вивчіть особливості матеріалу

Зверніть увагу, що у виробництві іграшок можуть використовуватися різні матеріали. В основному це медичний силікон, кібершкіра чи пластик. Для чутливої шкіри більше підходить саме медичний силікон, оскільки він є гіпоалергенним.

Новачки часто закидають свої секс-іграшки просто тому, що матеріал не підійшов за індивідуальними параметрами. Не варто починати із чогось жорсткого типу пластику чи кераміки. Спробуйте експериментувати з більш м'якими варіантами.

Не забудьте про лубрикант

Застосування лубриканта – це обов'язкова частина підготовки до утіх з інтимними іграшками. Без нього процес може бути досить дискомфортним. Хороше мастило захищає слизові оболонки та шкіру, робить занурення та стимуляцію м'якшою, підтримує мікрофлору.

Також лубрикант потрібен для того, щоб не пошкодити матеріал секс-іграшки та продовжити її термін експлуатації.

Кілька іграшок для початківців

Для першого досвіду немає сенсу купувати одразу багато моделей. Можна вибрати кілька варіантів серед таких:

  • Вібратори. У продажу можна знайти вібратори зі стимуляцією клітора, реалістичні моделі, насадки на палець з вібрацією, загалом дуже багато всього. У будь-якому випадку вібратор підійде, оскільки він дуже простий у застосуванні і може приносити задоволення будь-якій частині тіла. Знайдіть модель із кількома режимами, щоб самостійно контролювати процес.
  • Ерекційні кільця. Прекрасне пристосування, що дозволяє продовжити статевий акт та посилити відчуття обох партнерів. Якщо правильно підібрати розмір, кільце стане незамінною річчю.
  • Аксесуари. Якщо ви ще не готові до секс-іграшок, підберіть спочатку костюм для рольової гри, наручники або батіг. Такі товари не вимагають занурення чи застосування в інтимних місцях. Але вони додадуть яскравості сексу.

Не варто соромитися власних бажань. Просто будьте відвертими із самим собою, і тоді ви знайдете все, що потрібно.