Хоча б один раз в житті це задоволення хотів відчути кожен, а може навіть кожна. Якщо ви вирішили втілити в життя фантазії про бурхливий секс на одну ніч, рекомендуємо скористатися наступними порадами. 

Вибираємо дівчину

   Познайомитися з дівчиною для сексу на одну ніч не так легко, якщо шукати сміливу дівчину не в той час і не в тому місці.
   Для такої делікатної справи не варто «кадрити» співробітницю або давню знайому. Навряд чи дівчина просіче ваші істинні наміри і цілком ймовірно подумає, що ви хочете стосунків більш серйозних і явно не на одну ніч.
В нічних клубах багато дівчат, які шукають не тільки свою долю, але й пригод на свою дупу. Чому б вам не стати цією захоплюючою пригодою? Зупиніть свій вибір на дівчатах, які старше 21-го, а карще ближче до 30-ти або 40-ка. З представницями старшого покоління «домовитися» простіше, і ранкове прощання для «бувалої» пройде менш «болісно»     

Обираємо тактику

Не варто корчити з себе істинного джентльмена, якщо ваші наміри далекі від вищого благородства. Запропонуйте пригостити дівчину випивкою, будьте до неї уважні і частіше торкайтеся всіх дозволених частин тіла. Не будьте наполегливим і не захоплюйтесь однією дамою на весь вечір. Краще, якщо за один вечір ви познайомитесь і поспілкуєтесь з декількома дівчатами. По-перше, дівчата будуть відчувати конкуренцію, по-друге, у вас буде більший вибір, а відповідно більше шансів на одноразовий секс. Будьте впевненим в собі і чарівним з нею. 

   
Вибираємо час
До того часу, коли ви запитаєте: «Їдемо до тебе чи до мене?» краще за все дівчину вже цілувати, обіймати і всіляко зводити з розуму. Починати так рішуче діяти краще через декілька годин після знайомства. Познайомився, погуляв по клубу, поспілкувався з іншими дівчатами, а потім зупинив свій вибір на найкращій, повернувся до неї і звабив.

Обираємо місце
Краще за все, якщо ви вирушите додому до дівчини. На своїй території вона буде відчувати себе розслабленою. Але в першу чергу дайте право вибору їй. Зайнятися сексом можна навіть в автомобілі або в найближчому готелі.  
Вранці…

  Будьте ніжним і ласкавим з дівчиною, не втікайте ніби з «місця злочину», ледве натягнувши штани. Обміняйтесь з коханкою телефонами, хоча б заради пристойності. Та й хто знає, можливо, дівчина захоче повторити цю ніч знову і неодмінно з вами. Секс на одну ніч не завжди найкращий, адже у вашому розпорядженні лише одна ніч і малознайома людина. А якщо від цього відняти ще почуття закоханості, то картина виглядає злегка цинічною і мало емоційною. Але у ваших силах створити казку «без зобов'язань» лише на одну ніч, і хто знає, можливо, саме цей секс дівчина буде згадувати як найбільш пристрасний.