Проходити повз секс-шоп магазину і не зазирнути туди.

Так робить безліч людей, хоча природна цікавість завжди не дає спокою. А позбавити себе задоволення просто подивитися, у прямому значенні цього слова, не завжди чесно до себе. Але питання зовсім в іншому. Інтимні товари допомагають задовольнити сексуальний голод. Не важливо, чи є у вас пара, чи ви тимчасово самі. Гарний настрій завжди допомагає впоратися з тимчасовими труднощами, а самий гарний настрій часто залежить від сексуальної задоволеності.

Так ось. Що купити у секс шопі? Які товари зацікавлять та порадують саме вас та вашу другу половинку? Які незвідані сторони сексуальних стосунків приховані від ваших бажань?

Інтимні іграшки

жіночий вібратор
Почнемо з того, що повинна мати у своїй потайній скриньці будь-яка жінка, незалежно від віку, сімейного стану та сексуальних уподобань.

Йдеться про жіночі вібратори та фалоімітатори. Адже поки жінка сама не вивчить своє тіло, почуття та відчуття, жоден партнер не зможе повністю реалізувати її бажання. При першій згадці про вібратора більшість жінок повторюють одну і ту ж фразу - "у мене є чоловік або хлопець". Так, це добре що він є. І хочемо зауважити, що такі інтимні іграшки ніколи не замінять справжню людину. Але! Вони завжди будуть приємним доповненням до чудового сексу. Адже всім давно відомо, що практично всім чоловікам подобається дивитися як його дівчина "робить це".

Фалоімітатор – не просто жіночий аксесуар

Ви будете здивовані, але застосування дівчатами такого роду секс-іграшок шалено заводить чоловіків. Спробуйте пограти з фалоімітатором на очах другої половинки. Це не тільки дуже еротично і збудливо, ви зазнаєте нових відчуттів як наодинці, так і разом зі своїм партнером. А приємні вібрації подарують ні з чим незрівнянні відчуття, які готові розбудити навіть найхолодніших дам.

Як підштовхнути чоловіка до експерименту, чи самому управляти процесом ласок за допомогою вібратора? У цьому допоможуть оральні ласки пеніса. Коли ви будете пестити чоловіче достоїнство, дайте партнеру фалоімітатор або вібратор, і він сам зрозуміє де пестити ваше тіло в цей момент. Таким чином, за допомогою дилдо або вібратора можна здійснити одну з найінтимніших фантазій жінки - секс із двома чоловіками. Більше того, вібрації, що видаються секс-іграшкою, це нові відчуття, які прискорять наближення оргазму.

Анальний секс ... те, на що не наважувалася...

різноманітні секс іграшки

Відомо, що перший невдалий сексуальний досвід анального сексу може відбити бажання повторити даний експеримент. Але якщо вдатися до допомоги якісних анальних лубрикантів, процес знайомства з анальним сексом може пройти дуже вдало.

Перш ніж у вас увійде партнер, спробуйте з малого, приміром, з анальних кульок чи анального стимулятора невеликого діаметру. Таким чином, від початку вам легше отримати сексуальне задоволення, вводячи в анус секс-іграшки малого діаметра. Вібрація – це завжди додаткова стимуляція анального отвору, що дозволить легше пристосуватися до ласкавості в цій галузі. Тому невеликі вібратори для анального сексу – найкращий путівник у світ анальних ласок. Тепер ви і ваш партнер можете вивчати всю красу анального сексу поступово і із задоволенням, не вдаючись до різких рухів.

Інтимні іграшки в наборі

Згодом хочеться спробувати нові відчуття у сексі. Але як вивчити свої відчуття та зробити вибір?

Можливо можуть допомогти секс-іграшки у наборах. Набори секс-іграшок чудова можливість мати відразу все необхідне для особливого вечора або особливого випадку. Різні секс-набори мають у своєму комплекті і жіночі та чоловічі іграшки одночасно. Декілька насадок для пеніса, вібратор або фалоімітатор, анальні стимулятори, вагінальні кульки. Можна вибрати різноманітні комбінації секс іграшок у таких наборах.

Дівчатам у секс-шопі так само сподобається величезний вибір жіночої білизни різного крою та дизайну, чоловікам великий вибір та багатофункціональність усіляких насадок для пеніса чи штучних вагін.

 

Тепер не доведеться ламати голову над цікавим сюжетом наступного сексу. Відносини знайдуть новизну, а ви зможете подивитися на свого секс-партнера наново.

Колись секс-шопи та інтернет магазини інтимних товарів були великою рідкістю, але згодом секс став різноманітним, живим, хвилюючим, відвертим. Мораль і суспільство більше не тиснуть і не правлять у чужих ліжках, що полегшило пізнання своєї сексуальності для кожного індивіда.