Статевий акт під час місячних різні люди сприймають по-різному. Для когось «ці дні» зовсім не стають проблемою. Інші повністю ізолюють себе від будь-яких еротичних ситуацій на період місячних.

В онлайн секс-шопі можна придбати на цей випадок багато всього корисного. Але чи варто взагалі займатися сексом у критичні дні?

Мінус сексу під час критичних днів

Звісно, багатьом не до вподоби секс під час менструації виключно з естетичних міркувань. Деяких сильно бентежить присутність крові у процесі проникнення. І це цілком нормально.

Ще слід зазначити, що під час місячних є ризик появи запальних захворювань матки та внутрішніх репродуктивних органів. На шкірі жінки, а також її слизових оболонках є чимало бактерій, патогенних організмів. Все це чудово розвивається у крові. Під час статевого акту воно потрапляє глибше. Уникнути цього допоможе лише презерватив.

Також у процесі проникнення кровообіг прискорюється, отже – кровотеча стає сильнішою. Деякі відзначають у цей час хворобливі відчуття та дискомфорт.

Переваги сексу під час місячних

Заняття сексом під час менструації має деякі переваги:

  • Підвищене лібідо, а значить – і спекотніший секс.
  • Особлива чутливість та яскравіші відчуття від статевого акту.
  • У деяких випадках може відбуватися зниження больового синдрому або навіть позбавлення від нього.
  • Швидке завершення місячних через прискорення очищення матки.
  • Зняття напруги інтимних м'язів.

Якщо дівчина не комплексує та не має неприємних відчуттів під час проникнення, можна спокійно займатися сексом у будь-які дні менструації.

Основні правила сексу під час місячних

Перше, про що варто пам'ятати в першу чергу – це гігієна та безпека. Це поняття взаємопов'язані. Перед початком статевого акту варто прийняти душ і добре помитись теплою водою з милом або інтимним гелем. З одного боку, це трохи призупинить кровотечу. З іншого – допоможе розслабити м'язи піхви та позбутися бактерій.

Також варто пам'ятати, що під час місячних не можна займатися сексом без презервативу. Цей засіб захищає не лише від небажаної вагітності. Це – запорука того, що після статевого акту дівчина не заразиться венеричними хворобами та не отримає запальних захворювань.

Ще одне правило – акуратність та поступовість. Не варто поспішати із проникненням. У такі дні всі ерогенні зони дуже чутливі. Різкі поштовхи і проникнення можуть викликати дуже болючі відчуття.

І останнє – Контроль свого здоров'я. Якщо у вас вже є хвороби або запальні процеси, краще відмовитися від сексу під час менструації. Він може сильно погіршити ситуацію і звести нанівець все лікування.

Статевий акт під час місячних – це цілком нормально, якщо дотримуватись усіх рекомендацій. Виберіть правильний час і купіть гарне мастило. Вона допоможе зробити процес м'якшим і приємнішим.