секс втроем Ах, ці палкі сцени, де двоє чоловіків сексуально догоджають одній дівчині або навпаки, дві красуні навперебій пестять щасливчика! Секс утрьох – найбільш поширена фантазія, як чоловіків, так і жінок. І що тут думати, подвійна увага – подвійне задоволення, так вважають ті, хто вже давно мріє опинитися в обіймах двох представників протилежної статі.

Ми вирішили розібратися, наскільки можливо втілити казку в реальність? І які наслідки можуть бути у такої незвичайної, але дуже цікавої сексуальної пригоди?

Ми і вона (коли чоловік не проти ще однієї дами)

Якщо дівчина, принаймні, готова припустити, що може розділити як ліжко, так і коханого чоловіка з іншою особою жіночої статі, значить можливість сексу утрьох може стати реальністю.

Підготовка: підібравши підходящу кандидатуру, пара повинна враховувати, що «гостя» має викликати симпатію в обох статевих партнерів. Також запрошена «гостя» повинна мати однакові відчуття сексуального потягу, як до хлопця, так і до дівчини.

Відчуття: для чоловіка, секс з двома дівчатами одна з найбільш заповітних і пікантних фантазій. Хто не хотів би опинитися на місці щасливчика, який може володіти двома красивими і сексапільними жінками одночасно. Більше всього заводить чоловіка не тільки можливість "зробити" двох красунь, але й дівочі сексуальні ласки між собою. А для цього дівчатам треба подобатись одна одній і бути партнерками в ліжку, а не конкурентками. Створити таку атмосферу можна тільки під чітким чоловічим керуванням.

Для чоловіка важливо, щоб подібна сексуальна пригода тривала як можна довше, адже іншої такої можливості переспати з двома дівчатами може і не підвернутися. В такому випадку можна порадити як ерекційні кільця, так і мастила-пролонгатори.

Ризики: найбільший ризик в подібному «тріо» для постійної дівчини. Так як чоловіка, звичайно, більше збуджує нова самка, то і сексуально притягувати його вона буде значно більше. Постійна дівчина йде на великий ризик – стати зайвою і непотрібною в подружньому ложі. Щоб мінімізувати цей ризик, можна перед «сексом утрьох» і самій від'їхати на пару тижнів, щоб хоча б трохи віддалитися від милого і викликати у нього свіжий інтерес.

Що далі?

Як не сумно це визнавати, але після подібних сексуальних експериментів в парі не завжди залишаються колишні стосунки. По-перше, секс утрьох може стати великим ударом для одного з партнерів, якщо він не усвідомлював в повній мірі на що ж він погодився. По-друге, потрібно бути готовим до того, що третій піде, а вашій парі ще довго жити один з одним і цими спогадами.

Ми і він (коли жінка хоче другого статевого партнера)

На такий сексуальний експеримент погодиться рідкісний чоловік. Але це зовсім не означає, що таких не існує. Багато чоловіків отримують задоволення, коли його дівчину відверто хочуть інші самці і це закладено глибоко в інстинктах. Інтерес багатьох інших чоловіків до вашої жінки ніби підтверджує, що ви зробили найкращий вибір.

Секс утрьох за ініціативою чоловіка, який дозволяє насолоджуватися своєю жінкою іншому самцю відбувається в рідкісних парах, але як правило, перший раз не стає останнім. І підбираючи нового кандидата, чоловік знову зводить його з коханою дружиною.

Підготовка: сексуальне «втручання третіх сторін» можливе в парі, де чоловік значно старший за сексуально вимогливу дівчину. Принаймні, у чоловіка повинно вистачити мудрості вдовольнити і свої незвичні сексуальні потреби, при цьому не нанести коханій жінці сексуальну травму.

Відчуття: якщо не переконати кохану жінку, що ви як чоловік розумієте, на що йдете, то можливо все мине гладко. Дівчині дійсно буде страшно вперше, поки вона не побачить, що ваша реакція нормальна. И тільки тоді сексуально будуть задоволені всі учасники дійства.

Ризики: пара повинна заздалегідь обговорити, хто буде грати роль третього, і як часто будуть відбуватися подібні зустрічі. Партнерка чоловіка, який любить такий секс утрьох не повинна жертвувати своїми принципами заради любові до статевого партнера. А якщо подібні сексуальні нововведення завдають кому-небудь з пари дискомфорт, варто відмовитися і пошукати альтернативний варіант.

Я і вони (у тебе є пропозиція від подружньої пари)

Мабуть, найсолодша роль для того, хто давно хотів спробувати секс утрьох, це бути тим самим третім, не зайвим… Але це зовсім не означає, що ви несете відповідальність тільки за своє сексуальне задоволення. Обговоріть, чого хоче від вас пара заздалегідь, і декілька разів обдумайте, чи підходите ви один одному. Мало того, ви повинні залишити після себе психологічний комфорт і більше ніколи не тривожити пару, проявлячи власну ініціативу.

Якщо ви насправді той третій, то абсолютно нічим не ризикуєте. Ви отримуєте незвичний сексуальний досвід за рахунок чужих стосунків.

Але головне для будь-якої зі сторін – це безпека, адже чим більше статевих партнерів, тим більша вірогідність «обмінятися хворобами».

В буль-якому випадку, секс утрьох, це великий ризик для серйозних стосунків. Тому навіть якщо ви наважились на подібний крок, сто разів обдумайте, чи варта справа заходу і що ви готові ставити на кін. Хоча враження,звісно, незабутні, особливо якщо між всіма статевими партнерами тільки легковажні стосунки, які ні до чого не зобов'язують. Тому на закінчення можна тільки процитувати рядки відомої пісні: «Думайте сами, решайте сами, иметь или не иметь».

стаття є авторською, будь-яке передрукування тільки з обов'язковим активним посиланням на
наш сайт www.intim-fantasia.com.ua
2011-11-20