Сексуальна розбещеність призводить до відставання у навчанні, згідно з дослідженням сексуального життя студентів Університету Кембриджа.

Дослідники опитали більше 1000 студентів і встановили, що ті з них, хто погано навчається, мають максимальну кількість сексуальних партнерів.

Наприклад, один з коледжів університету Peterhouse, який за успішністю 2007 року опинився майже в кінці списку, був третім за кількістю сексуальних партнерів у студентів, пише MedLinks.

У середньому у студентів Peterhouse було п'ять партнерів у порівнянні з трьома у студентів коледжу Christ, який за успішністю минулого року опинився на другому місці.

Крім високої успішності у коледжі Christ виявилось більше незайманих,як дівчат,так і хлопців – більше 25% в усьому університеті.

Більше того, з'ясувалося, що навіть академічна спеціалізація студентів впливає на кількість секс-партнерів: найбільш розпусними виявились студенти-медики (в середньому 8 партнерів), тоді як в ряди найбільш морально стійких потрапили студенти, які вивчають богослов'я – всього 2.

Після велелюбних студентів з медичного факультета йдуть соціологи - 7, історики – 6 і філологи - 5.

Але більше за все дослідників непокоїть той факт, що студенти Кембриджа не дуже уважно ставляться до свого здоров'я. Так, 40% опитаних зізнались, що у них був секс на одну ніч, але більше 60% розказали про те, що ніколи не проходили тестування на ВІЛ, хламідіоз та інші венеричні захворювання.

Кері Купер, професор психології і медицини з Університету Ланкастера, сказала: "Чим більше соціально активний студент, тим менше часу у нього залишається на навчання".

"Люди, які мають багато сексуальних партнерів, витрачають час не тільки на встановлення стосунків партнерами, але й на боротьбу зі стресом, коли ці стосунки припиняться. А це безумовно чинить серйозний ефект на здатність до концентрації".

Ед Каммінг, редактор студентського журналу Varsity, який проводив онлайнове опитування, прокоментував: "Деякі результати підтверджують розхожі стереотипи. Наприклад, аспіранти менше займаються сексом, ніж студенти,які ще не випустилися".

"Тому, якщо ви вірите в існування сексу до весілля, то безумовно втратите цноту до того, як закінчите університет", - додав Каммінг.

Треба відзначити, що британцям варто задуматися про візит до лікаря, у якого на стіні гордовито висить диплом Університету Кембриджа.