Сексуальні розминки необхідні для того, щоб ви навчилися розслаблятися та повною мірою відчути себе та свого партнера.

Кожне відчуття може сприйматися наново, варто тільки знайти ті уривки прелюдії і перетворити їх на спектакль почуттів, рухів, ласок та відчуттів.

Секс-розминки – це своєрідні дражнилки, які підвищують не тільки сексуальний потенціал коханців, але й змінюють їхнє ставлення до сексу. Немає нічого приємнішого, ніж керувати своїми бажаннями, щоб трохи пізніше повністю віддатися пристрасті.

 секс розминка м'яке задоволення

Секс розминка «М'яке задоволення»

Ляжте на спину, розслабтеся і повністю постарайтеся відчути кожен рух і дотик партнера, який вас задовольнятиме. Завдання партнера відкрити на вашому тілі максимум ерогенних зон. Повірте, до цього часу ви могли навіть не здогадуватися, що безглузді слова, прошептані на вушко та поцілунки в області попереку, готові викликати у вас масу приємних відчуттів. Секс розминки можна проводити по черзі кожному із партнерів із різницею від п'яти хвилин до кількох днів. Не має значення хто ким буде насолоджуватися. Головне, щоб ви могли отримати не тільки задоволення, але й новий сексуальний досвід, а також відкрити нові відчуття.

Секс розминка «Зняти заборони»

секс розминка зняти заборони

Відносини двох можуть існувати і без орального сексу. Але з оральними ласками вони продовжуватимуться набагато довше, і набагато приємніше, ближче. Наступна секс розминка полягає в тому, що партнер повинен вивчити всі ваші еротичні зони «нижче пояса». Для цього дозволяється використовувати дотики руками, губами, пальчиками, язичком. Єдина умова отримати задоволення від процесу і не доводити почате до оргазму. Це ж секс розминка, навички якої ви зможете проявити в самому статевому акті вже задля досягнення того самого оргазму. Зараз перед нами стоїть завдання – навчитися отримувати максимум задоволення від процесу.

Секс-розминка «Хвилина слабкості»

Якщо дві попередні розминки були спрямовані на максимум задоволення у спокійному ритмі релаксу. Секс розминка «Хвилина слабкості» це зовсім протилежний метод знайти максимум емоцій за короткий проміжок часу. Розминка полягає в тому, що кожен із партнерів протягом дня повинен використовувати три хвилини для того, щоб максимально збудити свого партнера. Все це має відбуватися мінімум за годину-дві до сексу. Дозволено все, що дозволить вам ваш партнер і ваша зухвала фантазія. Таке спонтанне збудження задовго до сексу дасть про себе знати під час статевого акту, та й природно зблизить і розслабить вас протягом дня.

Створити належну атмосферу секс розминок допоможуть приємний для двох запах благовоній, а також приємна повільна музика може еротична, або просто класична. Подбайте про те, щоб вас ніхто і ніщо не турбувало під час сексуальних розминок: відключіть мобільні телефони, зробіть усі термінові справи.

Стаття є авторською, будь-який передрук лише з обов'язковим посиланням на наш сайт www.intim-fantasia.com.ua