Хто сказав, що сексуальні ігри - це карнавал, де ти неодмінно маєш бути червоною шапочкою, а твій чоловік натягнути маску сірого вовка?

Сексуальні ігри — це не лише яскраві костюми, а й гра жестами, дотиками, словами, рухами.

Секс – цікава гра всієї душі в першу чергу, це і відрізняє нас від тварин. Але все ж у цій виставі під назвою «Секс» білизна відіграє не останню роль.

Чому білизна та взуття додає свіжості почуттів? По-перше, ви перед партнером в новому амплуа. Для нього це вже щось новеньке, цікаве та навіть загадкове. Це нове повинне відповідати вашому внутрішньому образу. Швидше навіть навпаки, у чорних панчохах та еротичній білизні ви повинні відчувати себе інакше, ніж у домашньому халаті. Тоді у вашому образі справді можна буде вловити нові загадки, нові інтонації. А це найкращий збудник для чоловіків. По-друге, гарна білизна підніме самооцінку, додасть впевненості, подарує почуття сексуальності та невгасимого бажання. Давайте приступимо до вибору білизни.

Сексуальні панчохи

панчохи для сексуальних ігор

Навіть трохи повненьким і низеньким дівчатам не слід вибирати панчохи рожевого та білого кольору. Такі кольори підійдуть дуже худим дівчатам.

А високим власницям як повненьких, так і худеньких ніжок підійдуть будь-які кольори панчох. Найбільш сексуальними здавна вважаються кілька кольорів: чорний, білий та червоний. Але якщо ви вирішили виступити в образі юної Лоліти, то рожеві, сині або різнокольорові панчохи стануть чудовим завершенням образу. Окремо хочеться сказати про панчохи в сіточку. Ще нещодавно такий елемент одягу вважався атрибутом дівчат легкої поведінки. На сьогодні ж панчохи та колготки у сіточку модний тренд. У повсякденному житті такі панчохи потрібно обережно поєднувати з різними образами, а от у ліжку не варто боятися здатися вульгарною чи доступною.

Якщо ви неправильно підберете панчохи з силіконовими фіксаторами, вони можуть перетискати стегна, це завдає дискомфорту і виглядає не дуже естетично, тому будьте уважні з розміром. Альтернативний варіант — підібрати панчохи на підв'язках Вони виглядають ще більш еротично, але, на жаль, на даний момент не такі актуальні.

Корсети та бюстгалтери для еротичного образу

сексуальна білизна

Корсет – здається, найвірніший помічник будь-якої жінки. З його допомогою можна підкреслити красиві форми, так і просто створити їх. Корсет, як елемент еротичної білизни, має безліч фасонів, які трохи відрізняються від традиційних.

Якщо ви повненькі, зупиніть вибір на корсетах з відкритими грудьми. Такий корсет «створить» вам талію, і підніме великі груди, а також піднесе її у кращому світлі.

Еротичні бюстгалтери також можуть бути повністю відкритими або напіввідкритими. Він являє собою відкриті філіжанки на дужках, за рахунок яких підтримуються груди. Це дуже зручно і еротично, адже для того, щоб партнер міг пестити ваші груди, не потрібно знімати білизну. Досить спокусливо і збудливо виглядають прозорі бюстгальтери, а також ліфи провокаційних забарвлень, наприклад, тигристого.

Аксесуари для сексуальних ігор

У повсякденному житті жінки використовують безліч аксесуарів, щоб піднести себе певним чином, освіжити вбрання, привернути увагу чи підкреслити окремі частини тіла. Тоді чому б не прикрасити своє тіло перед найважливішою людиною у вашому житті у ліжку? Дуже вигідно виглядають на жіночій шиї не тільки ланцюжки з кулончиками, а й еротичні нашийники. Тільки уявіть, як заграє уява коханого чоловіка, коли вашу тонку шию прикрасить еротичний нашийник. Чоловіки, які в сексі люблять панувати, неодмінно оцінять ваш смак, а ті, хто завжди боялися, зможуть відкрити у собі потенціал справжнього чоловіка.

Еротичні ігри стануть більш насиченими, якщо ваші груди будуть прикрашені вишуканими аксесуарами. Любителі пристрасного сексу можуть зупинити свій вибір на затискачах для сосків. Вони виконані дуже елегантно і не залишать байдужою жодну жінку із вродженим почуттям смаку. Також можна вибрати прикраси, що прикривають соски. Голій дівчині вони надають загадки, і еротичність. Відмовитись від сексу з такою богинею просто неможливо. Подібні аксесуари ви можете обрати у нашому секс-шоп магазині. Вони неодмінно приправлять ваш секс новизною та загадковістю одночасно.

Сексуальні ігри в ліжку можуть стати вашим улюбленим заняттям. Ви навіть не помітите, як ваш секс стане більш різноманітним, "живим". А при одній думці про вчорашні втіхи ваше тіло розбурхуватиме хвиля немислимого збудження.

Стаття є авторською, будь-який передрук лише з обов'язковим активним посиланням на наш сайт www.intim-fantasia.com.ua