Там, за хмарами або Посібник для німфоманок

Якщо вам не дають спокою лаври Еммануель, якщо душа просить польоту і нових відчуттів,  ласкаво просимо до клубу любителів авіасексу  - Mile High Club, якому в цьому році виповнюється вже 92 (!) роки. 

На членство в ньому можуть претендувати тільки ті, хто займався коханням на висоті не менше одного кілометра. Зі зрозумілих причин жодних свідчень, крім власних розповідей або ж газетних публікацій, якщо парочку застукали, бажаючі стати членами клубу надати не можуть. Але їм, як правило, вірять. 

У Mile High Club є свій офіційний сайт, своя символіка, свій статут. І, звичайно ж, свої зірки, в тому числі з селебрітіз. Не так давно, наприклад, Dido, виконавиця чудових пісень, виявила своє бажання увійти до клубу.  На членство сміливо можуть претендувати і наші співвітчизники з Петербурга.

Минулого тижня British Airways оштрафували і депортували в Росію 59-річну пані Б. і  41-річного пана Г., які летіли з Бразилії до Великобританії. Не знаючи, як скоротати 12 годин перельоту, вони вирішили порадувати один одного прямо на очах манірних англійців, які славляться своїм святенництвом, і зайнялись оральним сексом. За що і поплатились.

 

Засновником клубу вважається винахідник автопілоту Лоуренс Сперрінг. У далекому 1916 році він взявся за навчання пілотуванню певну місіс Полк.  З пілотуванням  вийшло не дуже, зате з сексом все майже вийшло. «Майже» - тому що аероплан безславно впав у темні води Південної затоки Нью-Йорка. На щастя, всі залишилися живі. Місіс Полк, правда, так і не змогла пояснити своєму чоловікові, шановній і відомій людині, куди дівся їхній одяг, оскільки і вчитель, і учениця були абсолютно голими. Але початок був покладений.

Членами клубу є не тільки пасажири, а й самі пілоти (ну, а для чого ще, ви думаєте, був винайдений автопілот?). Якщо для пасажирів існує лише дві умови - 1000 метрів над землею і жодних пледів, то, зі зрозумілих причин, до пілотів вимоги особливо суворі. Ще є парашутисти, які займаються сексом під час затяжного стрибка. Інструктори скайдайвінгу попереджають, що керувати парашутом в цьому випадку  набагато складніше.

Авіасекс - явище вельми поширене. Подумайте, скільки у світі  щоденно здійснюється авіарейсів, в тому числі трансатлантичних, і яка кількість людей щосекундно знаходиться в повітрі. Наводить на думку, чи не так?.. І якщо уявити, що існує літак, на борту якого секс офіційно дозволений, як ви думаєте, які б інструкції екіпаж дав пасажирам?

Ось що ми знайшли в закордонних електронних ЗМІ. Ніжних і вразливих панянок,які непритомніють при слові "пеніс", просимо далі не читати. А всіх інших - поставитися до викладеного з гумором і не намагатися все це повторити.

Інструкція із занять сексом в літаку (секретні авіалінії)

В цілях вашої особистої безпеки і комфорту, а також безпеки інших пасажирів та екіпажу повітряного судна, будь ласка, уважно вивчіть дану інструкцію, перше ніж зайнятися коханням на борту нашого літака.

Правила польоту потребують, щоб паски безпеки були пристебнуті. Тому в салоні літака допустимий тільки петтінг або оральний секс.

Мастурбація

Розстебніть ширинку пасажира, який сидить безпосередньо поруч з вами. Звільніть його пеніс і починайте мастурбацію. Не поспішайте, продовжуйте в плавному, але ритмічному темпі до тих пір, поки не настане розрядка. Не турбуйтесь про чистоту. Обслуговуючий персонал літака забезпечить вас вологими серветками. Теплі рушники ми надаємо тільки пасажирам першого класу.

Оральний секс

Якщо ви відчули раптовий і нездоланний позив подарувати ближньому оральні ласки, просто потягніться рукою до ширинкі пасажира чоловічої статі, який сидить поруч з вами. Розстебніть її, звільніть пеніс. Розверніть свій торс на 90 градусів, зігніться в попереку так, щоб губами дотягнутися до його члена. Рухайте головою вгору і вниз  - так, як показано на малюнку.

Якщо ви з якихось причина не можете або не бажаєте ковтати, використайте паперовий гігієнічний пакет, який знаходиться на спинці сидіння перед вами. Після використання передайте пакет персоналу для утилізації.

Секс в туалеті

З міркувань комфорту, а також беручи до уваги потреби інших пасажирів, максимальний час для занять коханням в туалеті може складати не більше 15 хвилин, незалежно від того, бул досягнутий оргазм чи ні.

Будь ласка, не забудьте повісити на двері туалету  табличку з відповідним зображенням, щоб вас ніхто не турбував.

Увага! В силу крайньої обмеженості простору груповий секс заборонений!

Позиції сидячи особливо рекомендуються, коли літак входить в турбулентну зону.

Нагадуємо вам, що куріння до або після сексу або ж відкриття  детектора задимленості, встановленого в кабіні туалету, є федеральним правопорушенням.

У тісному приміщенні туалету повітряного судна, щоб полегшити завдання, ми б рекомендували наступні позиції. 

Оральний секс (у положенні сидячи):

Ця позиція  рекомендується у випадку нездоланних позивів до дефекації. Однак, перш ніж її зайняти, преконайтесь, що сидіння НЕ ЗАКРИТЕ кришкою. Інформація для партнерки: після того, як у чоловіка настала розрядка, сплюньте в унітаз або в раковину, якщо, звичайно, ви не збираезєтесь це ковтати.

Кунілінгус

Перш ніж посадити партнерку на унітаз, закрийте кришку, щоб  не страждати від неприємних запахів. Якщо ж кришка закрита, а неприємні запахи все одно є, ми радимо вашій партнерці переглянути своє ставлення до елементарних гігієнічних процедур. На жаль, зважаючи на обмеженість простору, біде в туалетах літака не передбачено.

Фінгерінг

Після того, як ви залізли в трусики вашої партнерки, кінчиками пальців починайте стимуляцію її клітора рухом вгору-вниз, із сторони в сторону або ж по колу. Якщо  вам  ніяк не вдається знайти клітор, переконайтесь, що це жінка.

Статевий акт перед умивальником (по-собачому)

В цілях економії часу рекомендуємо вам заодно вимити руки або ж підправити макіяж.

Статевий акт, сидячи на умивальнику

У цьому положеннні уникайте випадкової активації водопровідного крана, інакше мокрими будуть не тільки ваші трусики.

Статевий акт, сидячи на унітазі

В цілях збереження  рівноваги повітряного судна ми нагально просимо, щоб пасажири утрималися від надмірно інтенсивної «скачки» під час польоту. Крім того, партнерці, яка сидить зверху, слід контролювати положення ніг і ні в якому разі не натискати на педаль вакуумного змиву, якщо вона хоче уникнути ненавмисної кастрації партнера.

Статевий акт, стоячи напроти унітазу

Перш ніж поставити опорну ногу на край унітазу, переконайтесь, що кришка опущена. Якщо нога провалиться, це може закінчитися розтягненням колінних зв'язок або випадковою втратою взуття.

Командир корабля і екіпаж бажають вам приємного польоту!

...Психологи стверджують, що будь-який переліт - це завжди стрес, з яким кожен з нас справляється по-різному. Хтось приймає снодійне, затикає вуха берушами і занурюється в сон. Хтось починає випивати вже в залі очіквання перед польотом. Ну, а хтось надає перевагу в якості антидепресанту сексу над хмарами.

Що ж, ласкаво просимо в Mile High Club!