фетиш
Сексуальне життя людини – це величезний світ. У кожного він унікальний, свій, неповторний. І це чудово

Сексуальне життя припускає наявність партнера. І ми всі, звичайно ж, шукаємо таку людину для себе. А потім намагаємося знайти з ним точки дотику. Але не завжди це виходить так, як нам хотілося б. А трапляються розбіжності у «цьому питанні» саме через ось ці самі особливості та «унікальності». Хтось любить секс у машині, а хтось збуджується побачивши татуювання на плечі.

 

Ось тому ми сьогодні і поговоримо про те, як зробити так, щоб індивідуальні особливості стали загальними та принесли багато щасливих моментів і вам, і вашій коханій людині.

І почнемо ми з такого поняття як «фетиш». Прочитавши цю статтю, ви зрозумієте, чому важливо знати фетиш свого партнера і як таке знання може зміцнити ваші взаємини.

Фетіш – це пристрасть, потяг. Різновидів фетишу багато. Нас цікавить сексуальний фетиш і все що з ним пов'язано.

 

ДАВАЙТЕ ЗВЕРНІМОСЯ ДО ВІКІПЕДІЇ

Сексуальний фетишизм(від секс і фетиш) - різновид сексуальної поведінки, при якій джерелом і стимулом для статевого потягу стають неживі предмети, або частини тіла. Фетишизм у всі часи був і залишається поширеним явищем.

Згідно з дослідженнями, фетишистами є 28% чоловіків і 26% жінок

В якості предмета сексуальних фетишів можуть ставати об'єкти різного виду:

  • різні частини тіла;
  • відмінні риси поведінки;
  • особливості зовнішності;
  • різні предмети одягу.

Наприклад. Практично всі жінки знають про те, що жіночі ніжки в панчохах «магічним» чином діють на чоловіків. Або деякі частини жіночого тіла (попа, груди або довге волосся) впливають на «сильну» половину людства, як червона ганчірка на бика.

А багато чоловіків не дарма «зникають» у спортзалах, щоб накачати мускулатуру. Вони знають, що кубики на пресі та рельєфні м'язи зводять, милих дам з розуму.

Все це і є фетиш. Можна і так сказати, що фетиш - це все, що нас «заводить». І, природно, підсвідомо впливає на вибір супутника життя.

Якщо чоловік збуджується при вигляді жіночих ніжок у червоних туфельках, то природно, його обраницею стане дама, у якої таке взуття є. Такою пристрастю може бути все, що завгодно, будь-який предмет. Іноді зовсім несподіваний та пікантний.

 

А ЧОМУ Ж ВАЖЛИВО ЗНАТИ, ЩО Є ФЕТІШЕМ ДЛЯ ВАШОГО ПАРТНЕРА?

  • Ну, по-перше, якщо один із партнерів знає пристрасть іншого, знає, що є його фетишем, «спусковим гачком» для його пристрасті він завжди може цим скористатися для користі тіла, так би мовити. Тобто він завжди може привнести нотку новизни у сексуальні стосунки. Може одягнути трусики потрібного кольору, або придбати наручники, або одягнути латекс і шкіру. І сплеск емоцій цій парі забезпечений. Навіть якщо вони разом досить тривалий час.
  • По-друге. Завжди є ідея подарунка. Люди, які мають фетиш, дуже часто збирають цілі колекції з таких предметів. І завжди будуть раді розширити свої збори за рахунок подарунка. По-секрету, - фетиш є практично у кожної людини, незалежно від статі, національності та віку.
  • По-третє. Деякі люди соромляться «таких» своїх особливостей. І приховують їх. Але з природою не посперечаєшся. І якщо хтось збуджуєшся побачивши, припустимо, червону мереживну білизну, або шкіряний батіг, то він (вона) природно шукатиме можливість свою потребу задовольнити. А якщо партнер про це знає? Все одразу встає на свої місця. Як говориться: «І вівці цілі, і вовки ситі». Навіщо комусь ускладнювати своє життя зрадами, якщо він отримує все, що хочеться від коханої людини.

 

Висновок: знання фетиша свого партнера та його «вміле» використання допоможе додати багато яскравих фарб у ваше інтимне життя і, природно, зміцнить відносини. А ми вам цього щиро бажаємо!