Вібратор – це геніальний винахід, який зробив сексуальне життя і жінок, і чоловіків набагато яскравішим і приємнішим. Вібрації дозволяють випробувати особливі відчуття, простимулювати навіть найприхованіші точки і отримати максимально сильний оргазм.

Будь-який вібратор необхідно використовувати у комплекті з правильним лубрикантом. По-перше, мастило допоможе посилити відчуття, зробити проникнення м'якшим, захистити шкіру від травмування. По-друге, воно збереже матеріал виробу. Наприклад, масляний лубрикант руйнує силікон або кібершкіру, тому краще підібрати продукцію на водній основі.

Кращі зразки вібраторів можна знайти тут. А поки що ознайомтеся з найбільш популярними та сучасними типами подібної продукції.

Вакуумний стимулятор клітора

Вакуумний стимулятор – це інноваційний винахід у світі секс-іграшок, що дозволяє отримати максимально сильний оргазм. Пристрій працює дуже просто:

  • Всередині силіконової головки знаходиться вакуумний механізм, що втягує повітря.
  • При включенні механізм не тільки створює вакуумне «посмоктування», а й впливає на клітор методом хвильової пульсації.
  • Головку виробу достатньо направити в область клітора – і можна отримувати задоволення.

Різні моделі можуть мати різний функціонал. Найсучасніші пропонують 11 рівнів потужності, які можна регулювати за допомогою кнопки на корпусі. Також можна знайти водонепроникні моделі, які можна спокійно використовувати у душі.

Пристрій працює на батареях або на вбудованому акумуляторі. Це чудовий варіант для щоденного задоволення. До того ж, його легко помістити в сумочку або рюкзак.

Вібратори з кліторальним стимулятором

Такий вібратор – верх інженерної думки. Він дозволяє одночасно отримати і вагінальний, і кліторальний оргазм. Виріб складається з потужного фалоімітатора та невеликого вбудованого стимулятора для клітора.

Використовувати модель легко. Достатньо ввести в піхву та направити стимулятор у ділянку клітора. Виріб зазвичай має кілька режимів, тому швидкості можна регулювати як вам зручно. Основний матеріал - м'який медичний силікон. Він не викликає алергічних реакцій чи роздратування.

Подвійні вібратори для точки G

Така модель має трохи футуристичний зовнішній вигляд. Але у застосуванні їй не знайдеться рівних. Нижня частина призначена для занурення у піхву. Вона м'яко стимулює її стінки і приносить неземне задоволення. Зовнішня частина залишається в області точки G та впливає на неї.

Подвійні вібратори чудово підходять як для самозадоволення, так і для занять сексом у парі. Вони можуть одночасно стимулювати піхву та пеніс. Це чудовий варіант для рольових ігор.

Анально-вагінальні вібратори

Дуже популярні вироби, які можуть застосовуватися дуже по-різному. З одного боку вібратора знаходиться головка та реалістичне втілення пеніса. Вона призначена для ласок клітора та піхви. Можна отримати задоволення із зануренням і без нього.

Інша частина – це анальний масажер. Вона трохи тонша. Її використовують для анального сексу та тренувань перед ним. Зазвичай анально-вагінальні моделі мають від 5 до 10 режимів, залежно від виробника. Найсучасніші вироби мають вбудовані акумулятори, які можна зарядити від мережі.

Реалістичні вібратори

Такі вироби мають дуже реалістичний вигляд, що повторює точну форму чоловічого члена. Зазвичай їх виробляють із застосуванням кібершкіри або м'якого силікону, які швидко приймають температуру тіла та на дотик нагадують реальну людську шкіру. На таких моделях навіть є рельєф та прожилки.

Реалістичні вібратори можуть мати багато різних режимів та швидкостей. Залежно від виробника, відрізняються і функціональні особливості. Але поєднує їх одне: ніжний матеріал вимагає особливого догляду та застосування спеціальних лубрикантів. Часто мастило йде одразу в комплекті з вібратором.

Міні-вібратори на палець

Це такі собі «дорожні» вироби, які чудово підходять для стимулювання клітора та входу у піхву. Їхні розміри зазвичай не перевищують 8-9 сантиметрів. Вироби мають конструкцію спеціальної насадки на палець, тому можна контролювати силу та інтенсивність взаємодії з ерогенними зонами.

Як інші моделі, міні-вібратори мають від 3 до 8 швидкостей. Їх можна застосовувати самостійно або у парі. Невеликі габарити дозволяють дістати до затишних місць, тому обов'язково зверніть увагу і на такі іграшки.

У процесі використання будь-яких вібраторів варто уважно читати інструкцію із застосування, а також дотримуватись правил догляду за виробом. Бережне очищення та застосування правильних лубрикантів продовжать терміни роботи вібратора, щоб ви могли насолоджуватися його функціями довго.