Шарики Ben Wa, що прийшли до нас із древнього Китаю, були відомі своєю здатністю зберігати молодість жіночим статевим органам. Історія стверджує, що першими, хто побачив у них чудодійну силу, були гейші. Побачивши в них досить простий та максимально ефективний спосіб омолодження своїх інтимних органів. Саме звідси пішла назва

Вагінальні кульки BenWa китайські "кульки гейші".
вагінальні кульки Ben Wa

Відмінна риса кульок Ben Wa від звичайних вагінальних кульок полягає в тому, що вагінальні кульки Ben Wa мають зміщений центр тяжіння. Усередині кожної кульки розташована ще одна, важча, кулька але меншого діаметра. Під час тренувань і використання кульок, кулька, що знаходиться всередині, постійно рухається, тим самим створюючи додатковий масаж стінок піхви. За рахунок цього специфічного масажу, що виникає при використанні куль Ben Wa, посилюється приплив крові до жіночих статевих органів і так званим "мертвим зонам" всередині піхви, тобто, до тих ділянок, які не торкаються під час навіть найбурхливішої близькості. Завдяки цьому ефект від використання китайських кульок досягається набагато швидше і відповідно знижується ризик виникнення застійних явищ.

Чому ці явища називаються застійними?

Як і всі групи м'язів, м'язи піхви та тазового дна з часом можуть слабшати та втрачати свою еластичність, якщо їх не підтримувати у тонусі. Причинами слабшання можуть бути вагітність та пологи, гормональні зміни у зв'язку з віком або у випадку, якщо жінка піднімає важкі вантажі.

Тому інтимна фіззарядка та вправи з вагінальними кульками допомагають опанувати м'язову мускулатуру піхви і дуже благотворно позначається на її здатності повертатися до своїх початкових розмірів. У тому числі після пологів, т.я. натренована м'язова стінка набуває еластичністі і швидше скорочується.

Інструкція із застосування вагінальними кульками Ben Wa така сама, як і з звичайними вагінальними кульками.

  • Обробіть вагінальні кульки невеликою кількістю інтимного мастила або лубрикантом
  • У напівлежачому або лежачому положенні введіть вагінальні кульки у піхву, залишивши нитку для витягування кульок зовні
  • Станьте спробуйте утримати кульки протягом деякого часу (спочатку протягом 1 хвилини, далі збільшуючи інтервал впливу до 15, 20,30 і більше хвилин залежно від бажання та можливостей кожної жінки)
  • Після того, як вміння утримувати вагінальні кульки у піхві протягом тривалого часу освоєно, жінка може ходити з ними. Під час руху відбувається ефект масажу стінок піхви

До та після використання вагінальні кульки промиваються теплою водою з антибактеріальним милом.

Не рекомендується використовувати вагінальні кульки під час безпосередньої близькості з партнером.

Перед першим використанням необхідно обробити виріб антисептиком (наприклад, розчином мірамістину або хлоргексидину або мастилом, що містить ці антисептики), після чого промити їх теплою водою з милом. До та після використання необхідно також промивати виріб теплою водою з милом.

Увага !!! Не використовуйте вагінальні кульки для стимуляції анальної зони! Вагінальні кульки не мають пристосування для вилучення, помістивши кульку в пряму кишку, Ви не зможете витягти її без медичної допомоги.