вагінальні кульки після пологів

Їх можна назвати одним із ключових жіночих аксесуарів, як поєднання приємного та корисного. Дівчата, які навчилися користуватися вагінальними кульками, відкрили для себе секрет і здатні дарувати незабутні відчуття собі та своєму чоловікові.

Як користуватися вагінальними кульками і в чому ж таємниця найпопулярнішого жіночого атрибуту?

Справа в тому, що їх можуть використовуватись для різних цілей: від підвищення сексуальних відчуттів до профілактики жіночих захворювань. Використання вагінальних кульок активізує кровообіг у ділянці таза та посилює мікроциркуляцію крові в ділянці матки та приводить у тонус м'язи піхви. Ви зможете опанувати техніку володіння м'язами піхви в сексі так само, як ви опанували техніку рухів у танці.

Регулярні тренування підвищують чутливість вагінальних м'язів і суттєво підвищують шанси дівчини на досягнення оргазму. Робить його більш яскравим та тривалим. Контролюючи охоплення пеніса м'язами піхви, ви також даруєте партнеру яскравіші відчуття при класичному статевому акті.

Починати вправи з розвитку м'язів піхви можна з більш легких кульок, з'єднаних ниткою та виготовлених з медичного латексу. Якщо ви не народжували, або м'язи піхви знаходяться у звичайному тонусі, тренування можна починати з металевих кульок або звичайних, але зі зміщеним центром тяжіння.

Перед першим використанням обробіть вагінальні кульки антисептиком, потім промийте теплою водою з милом. Нанесіть невелику кількість мастила. У положенні лежачи або стоячи введіть кульки у піхву. Постарайтеся напружити м'язи та утримати кульки протягом кількох хвилин. Поступово збільшуючи час тренувань до 10 хвилин. Через деякий час ви зможете виконувати тренування, не відриваючись від домашніх турбот або розмови по телефону.

Досягши певного рівня у тренерівках спробуйте використати кульки з меншим діаметром. Щоб бути в тонусі, м'язи тазу, як і інші групи м'язів вимагають регулярних фізичних вправ. Тому тренування варто проводити по 2-3 рази на тиждень.

Використання вагінальних кульок після пологів

Після пологів, вагінальні кульки виявляються просто незамінними. Спеціальні вправи із кульками максимально швидко повертають стінкам піхви колишній тонус. Приступати до тренувань слід через деякий час післяпологового періоду. Для початку тренувань можна використовувати більші кульки протягом 1-2 хвилин і поступово переходити на кульки з меншим діаметром, збільшуючи тренування до 15-20 хвилин. Ефективність тренування досягається вмінням затримувати стиск піхвових м'язів понад 10 с. Користуючись кульками, не забувайте про гігієну. Тренування з кульками сприяють кращому кровообігу, що знижує ризик появи багатьох жіночих хвороб (ерозії, застійні явища, доброякісні утворення).

Вагінальні кульки для сексуальних ігор

Вагінальні кульки також використовуються для сексуальних ігор із партнером і без. Функція ніжної вібрації в деяких видах куль подарує жінці неповторні емоції. А комфорт сприйняття замінить реалістичний матеріал із кібершкіри. Тренування вагінальних м'язів можна перетворити на сексуальну гру. Лежачи введіть кульки у піхву. Чоловік поступово виймає їх за нитку, що тягнеться, а ваше завдання утримувати кульки за допомогою вагінальних м'язів. Використання кульок з різною метою дуже швидко приносить свої плоди.

Наближаючи оргазм, оздоровлюючись і контролюючи щільність піхви, дівчина отримує ще й впевненість у собі, чого не купиш ні за які гроші.