Вакуумні помпи (масажери) - це пневмомасажні моделі, що використовують вакуумний ефект. Дія їх ґрунтується на стимуляції припливу крові. За своїм призначенням діляться на ваакумні масажери для чоловіків – помпи-масажери та ваккумні масажери для жінок – грудні масажери.

Вакуумна помпа - масажер для чоловіків.

помпа для збільшення члена

Вакуумний масаж за допомогою спеціальної помпи сприяє виникненню ерекції, тобто є засобом профілактики та лікування сексуальних розладів у вигляді зниженої ерекції у чоловіків. Дія його заснована на стимуляції кровонаповнення печеристих тіл, а також посилення рецепторної чутливості статевого члена, де під впливом різниці тиску активно розкриваються і наповнюються кров'ю переважна більшість дрібних капілярів, відбувається сильний вплив на периферичний кровообіг, лімфообіг і регіонарний рух рідини. Включаються в кровообіг велика кількість капілярів, що раніше не функціонували, ліквідуються дегенеративні зміни в кавернозних тілах пеніса. При викликанні ерекції природним шляхом, кровонаповнення чоловічого статевого органу збільшується в 5 - 7 разів, у той час як при вакуумному масажі ця цифра досягає більших значень (8 - 12 разів), це сприяє потужному очищенню печеристих тіл, а також підвищує еластичність стінок судин чоловічого статевого органу. В результаті такого роду функціонального "прокачування" пожвавлюється вся багаторівнева структура центрів, що взаємодіють. Чоловікам після 45 років корисним є проведення регулярного вакуум-масажу (не менше 2 - 3 разів на тиждень) для продовження сексуальної активності.

Вакуумну помпу, як масажер доцільно застосовувати як профілактичний засіб проти ослаблення потенції (передчасного старіння), для жорсткості пеніса та його максимального збільшення перед статевим контактом (збільшення завтовшки відбувається за рахунок збільшення еластичності судин та найбільшого припливу крові у статевий орган під час ерекції).

Якщо після використання масажера ерекція швидко згасає, то разом з помпою необхідно використовувати ерекційне кільце, яке зсувається з колби вакуумного масажера на основу статевого члена, що гальмує швидкий відтік крові.

Поради щодо застосування вакуумних помп
як використовувати вакуумну помпу для члена
 • перед використанням помпи потрібно промити колбу та насадку (ущільнювач) теплою водою з рідким милом;
 • якщо пристрій, що створює вакуум у колбі, додається окремо, приєднайте його;
 • широким кінцем надіти насадку (ущільнювач) на вільний кінець колби;
 • вузький кінець насадки заправити всередину колби;
 • для полегшення введення пеніса всередину колби, змастити поверхню насадки, що примикає до пеніса, зволожувачем на водорозчинній основі. Для посилення ефекту змастити статевий член спеціальним ерекційним кремом (гелем або спреєм);
 • введіть пеніс в отвір насадки, тримаючи колбу перпендикулярно поверхні лобка, щільно притисніть основу колби до тіла для створення герметичності. Якщо на поверхні колби є отвір, затисніть його, якщо герметичність у колбі створюється за допомогою спеціального клапана, переконайтеся, що він закритий;
 • іншою рукою за допомогою декількох стисків груші або роботою поршня зробити вакуумування порожнини колби. Якщо колба оснащена пристроєм для автоматичного відсмоктування повітря, приведіть цей пристрій у дію;
 • тримайте у вакуумі протягом 30 секунд. При правильному виконанні всіх вищеописаних процедур має виникнути ерекція;
 • відпустіть отвір, що затискається пальцем, або натисніть на повітряний клапан і запустіть повітря в колбу. Тримайте колбу з повітрям протягом однієї хвилини (до ослаблення ерекції).

Процедури, зазначені у двох попередніх пунктах, повторіть 10-15 разів, залежно від комфортності Вашого стану (при виникненні дискомфорту або болю необхідно припинити процедуру та звернутися за консультацією до фахівця).

Потужність вакуумізації та тривалість процедур визначається індивідуально.

Тривалість та періодичність процедур:

 • перші два тижні дотримуйтесь наступної періодичності процедур: щодня, у зручний час, бажано за 1-2 години перед сном проводьте 10-15 актів вакуумування та заповнення повітрям за вищевикладеною схемою;
 • починаючи з третього тижня, тривалість вакуумування можна збільшити до 1 хвилини, обов'язково збільшивши час відпочинку до 2-х хвилин.
фіксування ерекції ерекційним кільцем

Використання вакуумної помпи безпосередньо перед статевим актом:

 • Ви можете використовувати масажер для штучного досягнення ерекції перед статевим актом (наприклад, у разі імпотенції або повторних статевих актів). Для цього необхідно домогтися виникнення ерекції за допомогою процедури вакуумування і потім зафіксувати досягнуту ерекцію обтисканням основи статевого члена спеціальним ерекційним кільцем (є у продажу в нашому секс-шопі "Фантазія" і мають різні модифікації). Ерекційне кільце перед початком процедури вакуумування потрібно надіти на основу колби і при досягненні необхідної ерекції, скинути кільце з основи колби на основу статевого члена і затягнути його, щоб запобігти швидкому відтоку крові з судин статевого члена.

Рекомендації щодо догляду за виробом:

 • Перед першим використанням або при передачі виробу іншій особі необхідно обробити колбу, всі насадки та ущільнювачі антисептиком (наприклад, розчином мірамістину або хлоргексидину або мастилом, що містить ці антисептики), після чого промити їх теплою водою з милом.
 • До та після використання необхідно промивати помпу теплою водою з милом.
 • Уникайте потрапляння води в гніздо для батарей, якщо таке є.
 • Не використовуйте як зволожувачі мастила на жировій основі (вазелін, косметичні креми, рослинні олії), а також мастила на основі мінеральних та нафтових масел використовувати заборонено, це може зашкодити як матеріалу, з якого виготовлено виріб, так і вашому здоров'ю! !!
 • Виріб крихкий, тому слід уникати механічних пошкоджень колби (не кидайте, не вдаряйте).
 • Обробка спиртовими розчинами та окропом не рекомендується.
 • Якщо до виробу додається насадка, виготовлена з кіберсилікону, необхідно після промивання висушувати її та зберігати в обробленому тальком вигляді

Помпа-масажер із грушею. Вакуумний масажер (помпа) складається з колби з ущільнювачем та груші для створення вакууму в колбі.

В залежності від комплектації вакуумний масажер може бути оснащений:

 • Довганою м'якою силіконовою або гелевою насадкою або набором насадок, у цьому випадку, досягнувши необхідної ерекції, Ви можете використовувати масажер як мастурбатор.
 • Вібратор може використовуватися як додатковий стимулятор, що посилює кровообіг (для додаткової стимуляції мошонки, якщо вібратор знизу, або головки статевого члена, якщо вібратор зверху або на колбі).
 • Манометром, що дає Вам можливість контролю ступеня розрядження.
 • Додатковим ущільнювачем (набором ущільнювачів). Ущільнювачі можна придбати окремо від масажера в спеціалізованих магазинах.
 • Ерекційним кільцем, призначеним для утримання ерекції, що виникла, за рахунок перекриття відтоку крові з судин статевого члена.

Вакуумна помпа (поршнева). Вакуумний масажер (помпа) складається з колби з ущільнювачем та поршня для створення вакууму в колбі.

Вакуумна помпа (з автоматичним відкачуванням повітря). Вакуумний масажер (помпа) складається з колби з ущільнювачем та автоматичного механізму для створення вакууму в колбі, що працює від елементів живлення.